• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    DWAY: to ja taky, ale uplne se vidim jak na to zapomenu a budu si na cestach chtit neco pustit ;/

    ozkouseny 3notepady a zadnej to neumi ;/
    DWAY
    DWAY --- ---
    HOLAKAC: ah sorry. Nedoslo mi, v kerem auditku sem. Ja titulky vetsinou prekopavam na desktopu.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VECTOR: Právěže začli dávat LTE SIMky až někdy v lednu. My měnili ve firmě před 2 týdny.. A lidi s telefony, co umí LTE měli problémy - to není nic ofiko, vykoukal sem. Co sme to vyměnili, tak to běhá. Může to bejt náhoda :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ADAMFC: Mam vodac, normalni simku. Neni teda zas moc stara, asi rok, ale pochybuju ze v te dobe davali LTE simky.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Program Nokia DVLUP je uz dostupny i pro ceske a slovenske vyvojare, ale zatim je tam dost mrtvo:
    http://dvlup.com
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    DWAY: ona je appka pro windows phone ? store mi ji nenachazi ;/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VECTOR: Máš Vodáč? Máš LTE SIMku? Maj trochu problémy s tím přechodem.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Posledni dobou mi na 920 casto vypadava signal. Bud ho nenajde vubec, nebo se telefon tvari ze je na prijmu, ale vsechny odchozi hovory konci zvukem "tu tu tu" a napisem "call dropped". nemate nekdo podobnou zkusenost, nevite co s tim? pomuze vzdy jen restart
    DWAY
    DWAY --- ---
    HOLAKAC: pspad
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tip na notepad, co umi menit kodovani souboru ? MoliPlayer neprehraje titulky v ANSI, musim je prevadet do UTF8, free notepadu je ve store hromada, tak nez je zacnu zkouset jestli o necem nevite...:)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DWAY: tri sloupce strednich dlazdic, ne rady :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    tak zkousim WP 8.1 a musim rict, ze zatim luxus.
    - slape to svizneji, ale to muze by kompletim wipem systemu
    - konecne to ma file manager, aplikace jdou instalovat na SD kartu
    - batery saver appka ukazuje, ktera z aplikaci zrala nejvice baterku. Tudiz uz se da slusne zjistit, co vam tak zdima baterku
    - Cortana je docela povedena. Pokud clovek mluvi obstojne anglicky tak zvlada. Hodne pohodlna tvorba upominek, meetingu a poznamek hlasove :)
    - tri rady strednich dlazdic luxus
    - oddelene nastaveni hlasitosti pro sluchatka a nesluchatka. Take oddelena hlasitost zvoneni a aplikace. A hlavne jdou vypinat vibrace pres zkratku. Konecne neni treba chodit do nastaveni
    - notification center je pekne prehledne. Clovek si ani neuvedomi, jak mu chybi dokud ho nezacne pouzivat
    - xbox music konecne dovoluje pretacet doprostred zvukove stopy (prakticke pokud nekdo vede povidky nebo knihy)
    - youtube uz hraje v prohlizeci, misto aby spoustelo extra aplikaci. Hraje na pozadi, pri uzamcene telefonu.
    - IE uz umi ukladat hesla, to ze jede na pozadi znamena, ze kdyz jdu jinam uprostred nacitani stranky, a pak se vratim do IE stranka se mezi tim nacte :)

    myslim ze jsem zminil vetsinu veci, co me sraly. Kazdopadne za me velmi pozitivni krok vpred :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    VECTOR: mě právě vyhovovalo ze v tom mobilním rozhraní to vypadalo jinak než v aplikaci, nevím proč to sjednotili... Kdyz ale na PC pustím facebook v mobilním rozhraní tak je vše při starém..nevim kde to pozná te na to lezu z mobilu :(
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    GILDARIUS: sice neporadim, ale soucitim, protoze i ta FB beta aplikace neustale pada, neumi prijimat jiny nez textovy zpravy a je to k zebliti...
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    prohlížeč ve kterym jsou posílat na FB fotky v chatu ? Dřív to šlo v UC browseru ale tedka se zničeho nic to fajn skorotextový rozhraní rozmrdalo do podoby aplikace :-/ a tam to nejde (nechledě na to že se to chová naprosto debilně)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    JESSE_MORENO: nene, to je bohuzel chyba tý čínský veverky. Zkus Surfy :
    Surfy | Windows Phone Store – aplikace+hry (Česká republika)
    http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/surfy/75366996-bb49-e011-854c-00237de2db9e
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Jinak teda doporuceni appek krom toho co jsem se Tu docetl

    mBenzin - vyborny konecne nemusim porad dokola hledat na googlu, najde nejblizsi benzinky, nejlevnejsi datum aktualizace oblibene benzinky a jsou tam I E85 a LPG

    METROTUBE original YT aplikaci pro android na nexus 7 jsem Mel hodne rad ale po par dnech pouzivani teto apply si troufam rict ze je jeste lepsi

    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Chtel jsem se radostne pochlubit ze jsem koupil 1520 a jsem mega spokojenej ale ted jsem nasranej ze kdyz browsim z toho UC (veverka) browseru tak kdyz mam na nyxu rozepsanej post a skocim do jineho okna a zpet sem tak vse co jsem napsal zmizi protoze se browser nacte celej znova... Ale mozna je to Tim ze jsem od vcera zkusil nainstalovat 8.1 developers a Vic aplilaci se zaclo chovat jinak...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ADAMFC: jasný )) na nás rudý musíš pomalu .)) z toho bych usoudil, ze v officech najdu nejaky stazeny wordy .) fér. a vypada to, tak, ze to jde i mazat. pecka

    tak uz se mi nepodarilo smazat jen zazipovanej hudebni soubor stazenej z netu primo do telefonu. najdu to v nejakym Aerizeru nebo Archiveru, ale nesmazu to...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SERGEI: pristup k souborum byl obecne ve WP8 dost omezeny, WP8.1 to resi a je mozne tak v aplikacich pridavat libovolny soubor jako prilohu, i uploadovat v Exploreru...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: Opět - přes tu aplikaci, která tu přílohu otevírá.. To přece musí chápat i sparťan :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam