• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    NECROMAN: Tak teď je mi Nokie opravdu líto, ale tak věděli do čeho jdou :/ Těch X mi je líto taky, zdálo se mi že se o Nokii začíná zase mluvit.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ROMANICAK: ja doufam ze se to spravi s nokia cyan, blbne mi to od update na developer preview (myslim teda), tak to bude snad otazka firmware. ale mas pravdu, ze je to voser, nejsem nadsenej z toho, ze jedu na 2g...
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Date to nekdo na uvodnik prosim? Nejakej cas se to bude hodit.

    Availability in Europe - Nokia
    http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    CRAZY_IVAN:
    VECTOR:

    No ja vam nevim, s tim 2g a 3g/LTE. Snad za neco platim, tak to ma fungovat, ne?

    Mam podobnej problem, na miste s blbym signalem se L1520 odhlasi od site a pak uz se neprihlasi, dokud nerestartuju. Coz je naprd, protoze to clovek nevi, dokud nechce volat a nebo dokud se nedivi, ze ocekavanej hovor nejak dlouho neprichazi.

    Nevite o nejakym lepsim reseni? Uz to nekdo zkousel reklamovat?

    ADAMFC:
    Tak to je dost blby, ja si zrovna myslel, ze se vyresi muj bug (hlas se seka a jakoby preskakuje pismenka) a ono se to zrusi uplne. Ach jo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak to vypada ze Microsoft brzo zarizne Nokii X, kdyz bude u toho velkeho propousteni:
    http://www.zdnet.com/microsoft-layoffs-of-18000-employees-begin-7000031705/
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    DRCRABAKLES: maj teda az neskutecny ceny... jak s reklamacema u nich?
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    STEHLA: Taky jsem řešil stejný problém, ale nakonec jsem si přidal na 920 :)
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    VECTOR: A display máš v pohodě? Mě spíš než kryt štve ten zakulacený display kde se mi trošku štípe na stranách a škrábe se jako by byl z plastu :D
    BELO
    BELO --- ---
    NECROMAN: Nevíš náhodou jestli půjde nějak downgradenout WP8.1/Cyan zpátky na WP8/black? Rád bych WP8.1 ještě jednou zkusil, ale chci mít možnost v případě potřeby zdrhnout :)
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    PANORAMIX: Jojo, nevýhoda prewiev, ale co, jakmile prijde nove jdu do toho znova, nevím jak bych mohl posledních pár mesicu třeba bez notifikacniho centra vůbec existovat?!
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    Pokud jste měli Developer preview, tak vás moc nových věcí nečeká. :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: já 40:0
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ADAMFC: já večer sledoval 7:0 vid.) a
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: vodáč to uvolnil už večer. Klobouček
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NECROMAN: oujééé .)) já myslim že to trvat nebude ,) viz:
    CZ
    Lumia 925 - Vodafone - version: 3051.50009.1424.0004 cyan: Available
    Availability in Europe - Nokia
    http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

    čili ve výsledku - manuální check for update mi na 925 našel a začal instalovat 8.1 ! CENIM! byl jsem dost v praci jeste rozespalej, ale tohle me dokonale probralo !
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JESSE_MORENO: ta, co se ted instaluje, je totozna s aktualni dev preview verzi
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    NECROMAN: tusis zda to u me zjisti ze mam vyvojarskou preview verzi a preplacne mi to automaticky ty veci co se mezitim zlepsily?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WP8.1 je oficialne venku vcetne Lumia Cyan - jeste to ale bude trvat, nez ho uvolni jednotlivi operatori
    http://conversations.nokia.com/2014/07/15/lumia-cyan-update/
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    STEHLA: taky bych už znovu do 720 nešel... Veci co byly na symbianovce hned nacteny se načítají třeba 5 vtwein a na to zvyklej fakt nejsem - např prohlížeč, přehrávač mp3 :( na update cekam jako na smilování, jinak ne zatim WP moc nenadchly
    STEHLA
    STEHLA --- ---
    720 jedině vzhled. Gorilla Glas je jen marketing, pošrábe se stejně. Navíc jen 512 MB paměti je pro spoustu věci limit. Řešil jsem stejný problém a vybral 820.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam