• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Asi nejvic so se poresilo po upgrade na WP8.1 a co me nejvic trapilo - po nejake dobe testovani uz to muzu rict naplno. Po prochazeni zonama bez signalu se signal sam obnovi, simka se pripoji k siti!!! Dokonce i celkove se da rict, ze se signal zlepsil, mam za to, ze je to automatickym vypinanim GPS pokud se prave nepouziva.

    Za tohle 100 bodu pro Mrkvosoft.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Tak ja tomu fakt nerozumím. Opět storage problém. Storage sense hlasil pres den neco pod 300 mb volnyho místa. Nic jsem nemazal a najednou koukám a vidím ze mam neco pres 400 mb... A to jsem vlasntne stahoval min. 60 mb americky angličtiny... Fakt divný..

    A jinak Cortana se s updatem při instalaci americky angličtiny nestahla...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    CROME: jo to jsem mel taky, ale "couldnt download, tap to retry" .) takže jsem tapnul a jedu download .) tak snad pofrčí.
    CROME
    CROME --- ---
    HAWLIS: settings/speech musi bejt English United states
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    CROME: jazyk, jak jsem psal, mam anglictinu porad. a anglickou vyslovnost? jak to stahnu pls?
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Lumia 1520 - 4 z 5ti volani nezacnou vubec zvonit ani vibrovat presto ze je hlasitost nastavena 1 - 9

    jediny co mi prijde tak ze kdyz to dam na 10ku tak to zvoni casteji ale i tak nekdy nezacne...

    Nevite? nasel jsem neco na microsoftu ale tam slo o to ze po updatu uz neexistovala nejaka melodie takze si telefon nemel pro co sahnout... ja mam ale nastaveno Zen a to tam v seznamu mam porad.
    CROME
    CROME --- ---
    HAWLIS: jenom region nestaci musis mit i jazyk telefonu a mit nainstalovanou anglickou vyslovnost..
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    CROME: tak jsem nastavil region united states (format jsem nechal cz, to by nemelo mit vliv) a cortana nefachci... respektive ani nikde v nastaveni to nemuzu najit.. jak se k ni pls dostat?

    a ten word flow - da se to stahnout pro cesky slovnik a klavesnici? nebo pujde nekdy v budoucnu? sice obcas anglicky pisu, ale ne tak moc, abych si vzpmel ze tahle funkce existuje, takze v praxi ani nevim, jestli je to dobra funkce, nebo spatna funkce, nebo jaka vlastne to je funkce .)))
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    CROME: nene, mluvim o storage sense. jde mi o misto v telefonu.. i kdyz ono to jde celkem ruku v ruce s data sense...
    no ale jeste jsem nad tim premyslel a asi jde jen o muj zkrat.. postupné ubývání místa bude dané fotografováním... nějak mě to nenapadlo nejprve... takže už jsem v klidu.
    CROME
    CROME --- ---
    HAWLIS: Ano,predpokladam ze mluvis o data sense..?
    HAWLIS: Ano

    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Jinak desne se mi libí v 8.1. Storage sense. A krasne vidím, jak mi telefon zasira neco a nevím co... Porad se totiž po drobnejch kilobajtech zaplnuje... Da se zjistit nějakej poslední pohyb dat? Který program taha kolik a kdy?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NECROMAN: Jinak cortana a ceska republika, bude tohle spojeni fungovat? Stejne jako Word flow nebo jak se to easy psaní jmenuje... Mam telefon v angličtině, ale nastanevo, ze jsem v cz... Když nastavim Ameriku, bude cortana fachat?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Windows Phone 8.1 Update brings Cortana to new markets + new features
    http://blogs.windows.com/...windows-phone-8-1-update-brings-cortana-to-new-markets-new-features.aspx
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    SWAMP_ASS: doporučuju zkusit tohle: http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/lockmix/f010a687-6818-4cd2-876f-710e9a83f324

    je to sice taky omezený, ale... mě třeba dostalo to, že to umí počasí z yr.no
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    STEMBUS: Uz to mam, problém byl nejspíš v tom, ze při instalaci přibudou i tapety na pozadí lockscreenu, ty po odinstalovani LS telefon asi hledá, nebo buhvi o co mu de. Kazdopadne Ted jsem LS nainstaloval znova, jako pozadí vybral obrázek ulozenej v telefonu, nikoliv nabizene tapety, LS odinstaloval a vse je ok...
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    SWAMP_ASS: hehe, to sem čet někde na nějakym foru, má to něco společnýho s "default" BING lock/vyhledáváním a nebo něčim takovym... hledej :)
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    Sakra, včera jsem si nainstaloval betu lock screnu overil si, ze je na pytel a odinstaloval, večer jsem natahal nejake aktualizace, ve kterých byla i položka zobrazeni a dnes mi zustava rozum stát, po odemčení displeje telefon cca 3 sec pracuje než zobrazí displey! Vypadá to, ze nam na večer o zábavu postaráno, hard reset me asi nemine...
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ROMANICAK: nastaveni > oznameni + akce (první řádek - zvolte si rychlé akce) > a tam si na jednu ze 4 pozic přidám POLOHA ....

    ad 7) pokud ti jde o tu hierarchii tak to máš pravdu, to neuděláš no...
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    NECROMAN:
    3. Zkusim, diky
    7. Taktez, to by me vysvobodilo asi
    8. Nechova se to jako disk, neni to videt mezi diskama, ale jako "zarizeni". To proste neni standartni mass storage, jako jsou treba flashky.

    STEMBUS:
    2. A jak presne to delas? Ja tu moznost nikde nevidim.
    7. Nemas pravdu, pomoci mp3 tagu proste neudelas to co jsem popsal, ten postup neni moznej.
    11. Diky, mozna zkusim.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    PANORAMIX: Koupili jednu divizi, Nokia Mobile, pod kterou to všechno spadalo. Ne že by ti to mohlo pomoct pochopit strategická rozhodnutí, která v poslední době MS dělá. Ta nejspíš nechápe ani sám MS.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam