• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Na Lumii 520 mám před příjmem hovoru šoupnout obrazovku nahoru a občas nechtěně tenhle hovor típnu.(. Existuje nějaká náhražka ve formě zelenýho a červenýho "tlačítka" ? Nebo to nějak vypnout ?? Díky.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    existuje nejaky IM klient na WP, ktery umi jabber/xmpp a OTR?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    BOPA
    BOPA --- ---
    IFEELGOOD: proč nechceš 1020??
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    NECROMAN: Tu bych moc bral, ale bohuzel není v nabídce. Z Lumií si muzu vybírat jen
    Nokia Lumia 1020
    Nokia Lumia 520
    Nokia Lumia 635
    Nokia Lumia 925

    1020 nechci
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera Mini pro Windows Phone, zatim se muzete prihlasit do bety
    Opera Mini for Windows Phone - Opera Software
    http://www.opera.com/cs/wpbeta
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tak zkušenosti s upgrade HTC 8s na poslední preview.

    - upgrade trva dlouho a tím myslím déle jak hodinu
    - ringtones se možná nezaregistrují, pozor nejde je přetáhnout v rámci phone, musíte z počítače do Ringtones.
    - Prakticky nelze aktualizovat postupně, mezi verze nejsou stabilní a plně funkční

    + Extended tiles fungují skvěle i na malém displayi
    + Uvolní hodně místa v paměti (řádově 100 MB, pro mě 700MB)
    + Umožní instalace na SD, která je dokonce rychlejší s dobrou kartou
    + Zařízení má lepší výkon a znatelně svižnější v plném provozu

    Takže po ATIV S a HTC 8x zase chvíli zůstanu u 8s :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    IFEELGOOD: 925 mam a je to hodne pekny telefon. Baterka v pohode den vydrzi, nez jdes spat, tak das na nabijecku a rano odpojis. Zkusil bych to jeste ukecat zda by ti nedali i Lumii 930 - 4jadro, FullHD, luxusni telo, Miracast...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ADAMFC: Jasně jenom prostě stojí víc. Za obdobnou cenu máš ten rozdíl.

    Osobne něvidím v 16GB problém.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Ta 925 se dá sehnat i 32GB
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    IFEELGOOD: 920 a 925 jsou obdobné telefony. 925 je menší, lehčí a vydrží déle + má už delší podporu (přece jenom novější model)
    Ztratíš 16GB paměti a bezdrátové nabíjení.

    925 je dle mého názoru lepší jak 930 a problémy s baterkou jsou většinou SW problém, ale teoreticky můžeš mít i vadný PWM modul, nebo baterku.
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    Zdravím a mám dotaz. Vybírám si pracovní telefon a na výběr mám mezi Samsung Galaxy S5 mini nebo Lumia 925. Sám mám Lumii 920 (viz můj hate post na baterku níže IFEELGOOD: ) Tak se ptám, jak je na tom 925 se spotřebou? Dle parametrů je to to samé jako 920 ale trochu doufám, že nebude tak děsivě topit jako 920 a tím pádem i něco vydrží... Díky
    Když to shrnu, mám před sebou dvě varianty, buď návrat do Androdích vod, nebo sebou tahat dvě skoro stejný Lumie :))
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    ADAMFC: A jo, mně zmátlo, že mi tu ulici nenabídne u těch dalších 2 k výběru.). Jo fachá to )). Díky.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PONCIK: děláš něco špatně...

    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Mám dotaz k navigaci Here Drive, potřeboval jsem dojet do ulice Říční v Klášterci nad Ohří, navigace mi ukázala na výběr 2 a to v Kadani a Lounech, ale tu kláštereckou nee .(. A to mám telefon tejden, takže nepředpokládám, že by to bylo na aktualizaci čehosi. A seznam i bing s tou ulicí pracují normálně. Takže kde je zakopanej čokl ?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Antutu je pořád ještě trochu sketchy:
    WP8 HTC 8s ~ 7400
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    WP Bench:
    WP8 Samsung ATIV S ~220
    WP8 HTC 8s ~ 170
    Antutu benchmark
    WP8 Samsung ATIV S ~ 11300

    Zatím je velký závěr to, že 800x480 je pořád nejsvižnější rozlišení. I na 920/925/Samsung ATIV S dostanete horší výkon při více tiles. Nedokážu si představit 930 s FullHD, ale tam je taky o hodně lepší GPU.



    PS: Mám ještě k dispozici 8x s posledním Preview for Developers, tak ho pak zkusím. Pak také zkusím PfD na 8s a porovnám
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    IFEELGOOD: Podívej se co se děje, případně resetuj do továrního nastavení a obnov.

    Tohle vypada ná nějakou cpu smyčku nebo něco divného. kdybys řekl 10-20h tak je možná problém nějaké drobnosti, ale 5h je malo.
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    Máte někdo také takový problém s battery managementem u Lumie 920 ? Když si s tím telefonem hraju (a to myslím psaní zpráv, FB a nyx, nic extra) nevydrží ani 5 hodin. Nedejbože kdybych chtěl zapnout navigaci a vyjet z Prahy, už v Říčanech se mi vypne a to ho mám celou dobu na té nuzné origo Nokia bezdratové dokovací stanici (která se mi ze skla díky vedru odlepila a zkroutila).
    Nevím jestli mám špatný model (mám ji od listopadu a ze začatku tohle nedělal) , nebo svou klasickou smůlu, kdy jakýkoli gadget co si koupím, stojí za chvíli za piču.
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    KEDDY: Mám 1,5 GB a málokdy to za měsíc vyčerpám a to si sem tam stáhnu i appku mimo wifi. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam