• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    mě se taky spustí všechny 3
    Problém je pokud je vybitý :)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: divny, na 620 8.1 se telefon zapne a spusti ho..
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    Když vypnu telefon, tak mne nevzbudi budík.
    S tim se mam teda smířit?

    WP8.1, Lumia 820
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ROMANICAK: tak opět appka s reklamou a nabídkama a pičovinama, kvůli kterým jsem už odinstaloval skoro všechny ty předešlé. takže za mě no-go
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Mimochodem, polozka Settings najednou zabira 3.8 GB dle Storage Check, nevite, co to muze byt?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    PANORAMIX: Tak vcera mi to nahodou fungovalo (flashlight-X) a uz zase dnes ne.. ale nechce se mi to reklamovat, jednak bych prisel o telefon, jednak jsem si menil kryt ze zlutyho na cervenej an evim, jestli tim prichazim o zaruku..
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    VECTOR: Všechno na focení nebo třeba Quick Settings, kde je možný blesk použít jako baterku? :) Jinak to vypadá na HW problém no...
    VITI
    VITI --- ---
    N520 + WP8.1 - ted se mi parkrat stalo, ze neusnula a tise se vybiji :-/ ... display trochu ztmavne, ale uplne se nevypne. Zadne apky tam ted nemam, pouze mapy.cz + novou prazdnou 16G kartu.
    Neni to nejaky znamy problem ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Registrace do WP Dev Center je nyni dozivotni, nevyprsi po roce :)
    New Dev Center lifetime registration and benefits program
    http://blogs.windows.com/...ngapps/2014/09/17/new-dev-center-lifetime-registration-benefits-program/
    IGRAQ
    IGRAQ --- ---
    jak je to vlastně s wordflow pro češtinu? koukal jsem že třeba v polský klávesnici si to zapnout můžu :(
    8.1. developer preview
    ACID
    ACID --- ---
    NECROMAN: Ze strany serveru netusim, ze strany uzivatele me to nijak neobtezovalo. Sem tam pri horsim signalu nebo pomalejsim dostupnem pripojeni jsem dyl cekal na nahrani, ale zadna tragedie.. Na rozhledny, zriceniny a podobne veci kde jsem ty turisticke mapy pouzival to proste bylo super..

    CERMINEK: Pokud autonavigaci, zacal jsem pouzivat Nokia Autem a zatim jsem nenasel zasadni problem, tusim ze uz to v telefonu bylo (L800)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Když se tu tak řeší ty mapy.cz, které opravdu přestaly fungovat, tak doporučili byste nějakou freeware navigaci, co nejpodobnější mapám.cz? Klidně at si mapy tahá z netu, ale na WP7.8 ještě chvíli pojedu a nějakou navigaci by to chtělo...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ACID: oficialne odpoved nevim, ale vim, ze mapy pro WP7.8 jeste nepodporovaly renedring pomoci nativniho kodu a cele vykreslovani bylo hodne neefektivni. Stahovaly se defakto obrazkove dlazdice namisto jen metadat, ktere by se v telefonu vykreslily. U WP8 se cele jadro prepsalo do C++ a mapy se vykresluji primo v telefonu. Diky tomu je i mozne stahnout si metadata do offline, je jich jen nejakych 300MB.
    ACID
    ACID --- ---
    HITMAN47: resil jsem totez kdyz zapatras, oficialni odpoved ze seznamu je ve volnem prekladu "serem na uzivatele WP7.8 a s turist mapama mate utrum"
    bohuzel, turist mapy byly vazne super a nahrada v podstate neexistuje...
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    VECTOR: Kolik si vyzkoušel aplikací, které s bleskem pracujou?
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    NECROMAN: Aha, škoda - říkal jsem si, že třeba nechali tu WP7.8 verzi funkční tak, jak byla, takže by fungovala nahraná z xap, i když na store už není.

    Jinak update je jasnej, ale chci toho Mozarta dát tátovi, a toho by myslím ty turistický mapy od Seznamu potěšily :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HITMAN47: Mapy.cz pro WP7.8 uz nejsou dostupne a snad i API, co se tam pouzivalo, uz na tom nepojede. Doporucuji updatovat na WP8 resp. WP8.1. Ten rozdil je ohromny :)
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    Neměl by někdo na telefonu s Windows Phone 7.8 nainstalovaný Mapy.cz? Sháním je v .xap - bohužel aktuální verze je dostupná jen pro Windows Phone 8.

    Btw jsem teď oživoval HTC Mozart (poté, co mi ho přejelo auto, jsem měnil displej a potřeboval jsem změnit touch driver) - downgradoval jsem SPL přes goldcard, instaloval jsem custom rom (deepshining) - návody jsou na XDA, ale kdyby někdo něco potřeboval, dejte vědět, možná budu moct pomoct.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Prosim o radu. Prestal mi fungovat blesk na me 920. Nevim kdy, proste jsem najednou zjistil, ze nejde, ani baterka, nepomaha ani restart.

    To asi nebude SW problem, co..?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam