• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    IGRAQ
    IGRAQ --- ---
    PETER_PAN: audiozáznam normálně jde, kvalita asi záleží na vzdálenosti od mikrofonu. když tak můžu nahrát test. záznam hovoru šlo myslím jen na WP7, WP8 určitě ne a WP8.1 nevím :)
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Zdravim. Mam dotaz na Nokia Lumia 530, resp. obecne na WP8.1. Potrebuju casto telefon jako zvukovy zaznamnik. Jednak jako audio zaznam, druhak pri nahravani hovoru. WP jsem zatim nemel a ptam se jestli s tim ma nekdo zkusenost. Tj.:
    a) kvalita mikrofonu / kvalita zaznamu pri pouziti telefonu jako diktafonu (Nokia Lumia 530)
    b) zaznam hovoru (WP8.1 obecne) - v minulosti mela Nokia (pres MS erou) problem ze pri zaznamu hovoru poustela pipani a druha strana tak vedela ze je hovor nahravan - jak je to ted ? Da se to resit pomoci spec SW ?
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    ROMANICAK: ja na svoji 1520 koupil drzak http://www.zbozi.cz/vyrobek/defender-car-holder-101-29101/?seradit=oblibene bez nabijeni, protoze nehodlam drazdit zlodeje origo predrazenym nokiackym. problem bylo samozrejme sehnat drzak s dostatecne sirokejma klepetama. Bezny na to prkno nestacil. Tenhle je ok, mam ho od ledna a drzi v pohode, ani jednou nespadnul, funkce ok. nabijeni normalne kdyz musim soupnu kabel klasicky z usb v zapalovaci
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    VECTOR:
    PANORAMIX:
    Stejne tak resim drzak na 1520, chtel jsem neco s QI nabijenim...vyber temer zadnej, nikde nic. Nebo o necem vite? Za rozumnou cenu samozrejme. NFC je hezky, ale rozhodne neni podminkou aby se mi pokazde aktivoval nejakej rezim "auto" nebo co se to tam pak deje.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Mno tak mapy už řešit nemusím, právě mi odešel displej, reklamace měsíc...
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    VECTOR: http://www.obchod-nokia.cz/nokia-cr-123-univerzalni-drzak-telefonu a nabíjení si vyřešit zvlášť, prostě nekoukat jen do Alzy :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    VECTOR: 8.1 Odebrala FB zprávy
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VECTOR: Tohle mam a dvojku sem za nej urcite nedal.. Ale sem s tim spokojenej. Ted sem si koupil auto, ve kterym je navigace, ale stejne si to tam asi zas namontuju. Za dvojku je to ale ulet
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Existuje jeste nejakej jinej drzak do auta na lumii 920 s bezdratovym nabijem? Nebo klidne i dratovy, jake mate zkusenosti. ZNam jen toto: http://www.alza.cz/nokia-cr-201-d514387.htm Ale je to zkratka drahe, navic mam pocit, ze pred trictvrte rokem stal jen 1500..

    + asi jste si vsimli, ale facebook aplikace nove nepodporuje zpravy, takze si clovek musi instalovat ten zkurvenej FB messenger, kde se ani neda nastavit status online/offline.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    STEMBUS: Bohužel není... celkem problém s Japoncema :)
    KEDDY
    KEDDY --- ---
    PANORAMIX: ;) vyborne.. ;) Diky..
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    Omlouvám se za mneší spam, ale prodávám za 4500,- svojí 1320. Dostal jsem ji v květnu za práci pro Nokii. Původně jsem jí chtěl používat jako tablet, nicméně mi jen leží doma, protože mám L925 a ultrabook. Předání jen osobně v Praze. Kdybyste někdo měl zájem, pište do zpráv.
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    KEDDY: volume up a start key je ten na boku, kterým nokii vypínáš ;)
    KEDDY
    KEDDY --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: Tak to mi nejak asi nefunguje...
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    KEDDY: boční tlačítka volume up + start key (prostřední)
    KEDDY
    KEDDY --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: Asi uplne blba otazka.. ale jak udelam na nokii screen foto? Ani mi nedoslo, ze to neumim.. Diky...
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    STEMBUS: Nikde nevidim. Možná to má co dočinění s tím, že se Nokia v Japonsku prakticky neprodává.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ULRIK: JP neni ani v HERE+??? Dle mě tam by asi být měly ne? A WP8.1 už obsahuje HERE+ i pro telefony, ketrý měly jen HERE - takže update by ti to měl vyřešit...
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    CERMINEK: Napadá mě je jen dočasně hodit na blacklist a po dovolený to zrušit, ale pokud jich je hodně, tak se uklikáš.
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    Co to dnes přilétlo za aktualizaci vývojářského systému?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam