• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    ADAMFC: Problém je v operátorovy.. :( A ten signál teda není tak zlý jak se občas dočítám, že?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PIKAPRD: Sezen si 32GB 925. Mensi, lehci, lepsi displej. Jen mam tech 16 a to mi sere
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    Mohl by mi tu nějaký člověk se zkušenostmi říci jestli se vyplatí NL925 nad NL920? Cena se v potaz nebere, protože 3 stovky jsou zanedbatelné. Měl jsem 920, ale já šikulka si jí utopil, takže přemýšlím opět nad 920 a 925. 925 Je vzhledově hezčí, ale má menší paměť. No a mohl by mi teda někdo s 925 říci jak je s mobilem spokojen? Jak je to se signálem, odolností atd. případně jestli stačí těch 16 (13)GB
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    CAPTAIN_TACUD: Měnilo se to v nedávných patch, ale při spuštění. Také při náhrání z PC do mobilu (stejně jako vyzvánění)

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    CAPTAIN_TACUD: asi zalezi na prehravaci ? Mam folder play a aktualizuje pri spusteni...
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Kde se aktualizuje seznam hudby. Stále tam vidím stare skladby co uz jsou dávno smazané. dekuji za radu.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MCKIDNEY: no ja jsem predpokladala, ze kdyz delam ten back up, tak se mi zazalohuje vse i v aplikacich, nikdy jsem jeste nemela telefon, co mel nejakej cloud, tohle jsem si precetla, ze back up a pak restore a nenapadlo me, ze se smaze obash appek, myslela jsem, ze je to jak iphone, ze proste pripojim dam restore a mam stejnej telefon jako driv (ale to vlastne taky nevim, jestli takhle presne funguje)...tak jsem poucena...a jak bych si zazalohovala toho password managera sama? jako nejak pres kabel? sem nevedela, ze z aplikaci jdou tahat data..

    jinak ja jsem do servisu dala telefon zresetovanej do tovarniho nastaveni, udelala jsem zalohu, stahla si fotky na exterak a hudbu, nedala bych jim telefon s datama...jen jsem predpokladala, ze ta zaloha proste funguje jinak no....tak sem prisla o hesla a menstruacni kalendar, se nezblaznim :) jak rikam, vzdyt driv clovek prisel uplne o vsechno, kdyz prisel o telefon...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Prvně nepominu jednu věc - Nikdy nedávajte data do servisu bez předchozího ujednání

    Zálohy telefonu ve Windows Phone ještě trochu zaostávají oproti standard nastavené Palm a Pocket PC.

    Na jednu stranu nemusí vyvíjet platformu 12 let.
    Na druhou stranu zálohovat si password manažera by měla být tvoje práce a odpovědnost.

    Celkově je mi tě líto, protože sis prošla touhle lekcí s plným telefonem.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    CMLKA:
    Tak me by treba zas password mazazer sral, kdyby mi moje hesla nekam "zalohoval" na cloud.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    NECROMAN: aha, no vzhledem k tomu, ze se mi po tom restoru updatoval system, tak tam bezelo asi 8 :(( njn stanou se horsi veci, driv kdyz jsme prisli o telefon, tak jsme prisli o vsechno...jen me treba sere password manager, ktery jsem mela uz slusne napechovany...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CMLKA: Pokud na telefonu bezelo Windows Phone 8, tak tam se zadna data nezalohuji.
    Pokud tam uz bylo Windows Phone 8.1 tak u aplikaci zkompilovanych pro WP8.1 se uz data zalohuji a obnovuji, ale u starych aplikaci tusim ne.
    Vyjimkou je to, pokud si dana aplikace sama data zalohuje do cloudu, ale takovych moc neni.
    Zejmena u her to zamrzi, ja takto ztratil progress u vsech Angry Birds her.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ahoj provedla jsem obnovu dat na telefonu, ktery byl ted mesic v opravne, nicmene jsem nejak cekala, ze se obnovi i ta data v tech aplikacich, co tam byly, to takhle nefunguje (sorry pokud je muj dotaz prilis naivni)? Vim, ze jsem jeste nekde videla, ze je na to i specialni appka na to, ale nevim, presne na co a jaka, diky :))
    Jinak je to Lumia 920
    PERI
    PERI --- ---
    ADAMFC: Já mam 8.1 ve svym Ativu už několik měsíců a nepozoruju žádné problémy, spíš naopak.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    resp. - já mam 8.1 ve svý 925 několik měsíců. Teď sem to instaloval přítelkyni na její Ativ. Neslyšel jsem ani píp. Je spolehlivej indikátor na podobný věci
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PEPPE_LOPEZ: vůbec
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    A od té doby co jsi to nainstaloval pozoruješ nějaké problémy?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PEPPE_LOPEZ: jo - a ten telefon pobral 6 různejch updatů. Takže se kdyžtak připrav na to, že to budeš dělat celej večer :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PEPPE_LOPEZ:

    How to get Windows Phone 8.1: Download and install the developer preview with Cortana | Expert Reviews
    http://www.expertreviews.co.uk/...t-windows-phone-81-download-and-install-the-developer-preview-with
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ADAMFC: měl by jsi link s více info
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PEPPE_LOPEZ: O víkend jsem ho "natvrdo" upgradoval přes ten developer účet. Jinak bych se nedočkal
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Zdravím , kde se mohu dočíst nějaké ofiko info o tom zda bude na Samsung Ativ S upgrade na 8.1 . Něco jsem googlil, všechno blbosti, nebo nevěrohodné.

    Děkuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam