• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Ja nad tim taky premyslel, ale delam hlavne v PHP a JS, tak nevim, jak moc velkej skok do neznama je programovani pro WP8.
    KEJML
    KEJML --- ---
    ESY: Tak moje motivace bylo, že jsem si chtěl to psaní nativní appky vyzkoušet :)
    ESY
    ESY --- ---
    SLUPKA: ja bych ti teoreticky mohl nabidnout sluzby kolem UI. programovani mam az dost vsude kolem :D
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    ESY: Jo, mám ji rozdělanou já. Bylo to ještě pro WP7. A znovu koketuji s myšlenkou, že bych ten projekt oprášil, nicméně udělat to jako app pro W8 a WP8.
    ESY
    ESY --- ---
    KEJML: nekdo wp aplikaci zacal delat a mam za to ze rekl ze zdrojove kody klidne prenecha nekomu kdo ji dokonci. Ja sam WP pouzivam a jsem aktivni programator, ale nemel jsem jediny duvod psat nativni apku :(
    KEJML
    KEJML --- ---
    DAN_F: A běhá i na Symvianu, ale jestli to tam někdo ještě používá nemám tušení.

    Nyxí API je celkem jednoduchý, i když dokumentace vázne (nebo aspoň vázla v tý době). Divím se, že se ještě nenašel žádný WP nadšenec, který by to spíchnul. Já to pro to Meego napsal jako svou první aplikaci na mobily vůbec.
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    ok, diky moc vsem za rady. nechci znit jako levnej zmrd, ale ten stream.cz je fakt ubohej a sedesat korun bych dal spis za par braniku ci flasku ruma nez za prehravac do mobilu :D
    Ma nekdo zkusenost s Bee prehravacem, ma smysl to zkouset?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    P19: Je to tak. Kejml si dal tu práci a je to fajn aplikace. Umí přečtené / nepřečtené bookmarkované kluby, poštu a dokonce i hodnocení a to jsme tu jen asi 2 aktivní uživatelé :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Je pravda, ze windows phone ma omezeni na historii v kalendari? Resp ze nezobrazuje probehle udalosti?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DO_IT: Defaultní. Určitě pozor na jeden z update (Byl rozbity na mnoha zarizeních)

    Pokud jde o správu tagu, tak o to se me stara Foobar/Amarok a pozor - tagy se aktualizuji v momentě kdy to nahraješ do zařízení. Uprava tagu, nebo nahrani pres SD je neaktualizuje.

    Kromě toho vadného update nemám se standardním problém.
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    DO_IT: Folder Play & pro .flac soubory Flac Player SD
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DO_IT: jo, posloucham ted audio knihy a tak preskakovani v ramci " songu" je pro me dostdulezite, zatim jsem stahla dva a umi to jen ten defaultni..
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    ESY: pouzival jsem ho, ale z nejakeho duvodu proste nechtel prehrat par alb, vzdy jen spadnul a hodilo me to na uvodni obrazovku menu. Nebylo to par konkretnich alb, ale zcela nahodnych. Stahnul jsem si prvni nejlepe hodnocenej, Cool Music Player, ale je trochu meh. Hlavne to trochu nezvlada alba s Various Artists + nejde u pisni preskocit na urcitou cast, coz treba u dlouhych setu muze byt problem
    ESY
    ESY --- ---
    DO_IT: ten defaultni :D
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    asi se to tu uz resilo, ale jaky pouzivate mp3 prehravac?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    HAWLIS: apka pro iOS je davno....
    P19
    P19 --- ---
    DAN_F: Jako že je appka pro Meego, ale není pro Windows Phone? To je teda ostuda! :D
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    CERMINEK: Dokonce existuje i aplikace pro Meego Harmattan (Nokia N9) !)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam