• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    P19
    P19 --- ---
    VECTOR: To jsem kdysi zkoušel a funguje to na.....
    A navíc nám to nic nepřinese, když to můžem udělat native.

    ESY: Jo, tak jestli by to šlo, tak super. Počkám tedy na to, zatím se podívám na API.
    ESY
    ESY --- ---
    P19: ted tejden-dva budu uplne zabitej ale pak ti muzu neaky xamly udelat:)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    A co to udelat pres http://phonegap.com/ ? Ale jak rikam, nemam s tim zkusenosti.
    P19
    P19 --- ---
    Ok, navrhnul by někdo nějaký UI? Ale rozumný, ať se s tím xamlem nemusím patlat 14 dní...
    Případně kdy někdo xaml dodal..
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Pouzivate nekdo Uber? Ja si snazil asi trikrat objednat auto a nikdy mi neprisla potvrzujici smska, tak premyslim, kde je chyba.
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    Ohledně Nyxí appky já můžu přispět akorát morální podporou, nějakýma těma korunama, popřípadě pozvat na pivo.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Nějak jsem si rozhodil dlaždice, je nějaká finta jak je naráz srovnat?)? Díkes
    P19
    P19 --- ---
    VECTOR: Hodně..
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Ja nad tim taky premyslel, ale delam hlavne v PHP a JS, tak nevim, jak moc velkej skok do neznama je programovani pro WP8.
    KEJML
    KEJML --- ---
    ESY: Tak moje motivace bylo, že jsem si chtěl to psaní nativní appky vyzkoušet :)
    ESY
    ESY --- ---
    SLUPKA: ja bych ti teoreticky mohl nabidnout sluzby kolem UI. programovani mam az dost vsude kolem :D
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    ESY: Jo, mám ji rozdělanou já. Bylo to ještě pro WP7. A znovu koketuji s myšlenkou, že bych ten projekt oprášil, nicméně udělat to jako app pro W8 a WP8.
    ESY
    ESY --- ---
    KEJML: nekdo wp aplikaci zacal delat a mam za to ze rekl ze zdrojove kody klidne prenecha nekomu kdo ji dokonci. Ja sam WP pouzivam a jsem aktivni programator, ale nemel jsem jediny duvod psat nativni apku :(
    KEJML
    KEJML --- ---
    DAN_F: A běhá i na Symvianu, ale jestli to tam někdo ještě používá nemám tušení.

    Nyxí API je celkem jednoduchý, i když dokumentace vázne (nebo aspoň vázla v tý době). Divím se, že se ještě nenašel žádný WP nadšenec, který by to spíchnul. Já to pro to Meego napsal jako svou první aplikaci na mobily vůbec.
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    ok, diky moc vsem za rady. nechci znit jako levnej zmrd, ale ten stream.cz je fakt ubohej a sedesat korun bych dal spis za par braniku ci flasku ruma nez za prehravac do mobilu :D
    Ma nekdo zkusenost s Bee prehravacem, ma smysl to zkouset?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    P19: Je to tak. Kejml si dal tu práci a je to fajn aplikace. Umí přečtené / nepřečtené bookmarkované kluby, poštu a dokonce i hodnocení a to jsme tu jen asi 2 aktivní uživatelé :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Je pravda, ze windows phone ma omezeni na historii v kalendari? Resp ze nezobrazuje probehle udalosti?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DO_IT: Defaultní. Určitě pozor na jeden z update (Byl rozbity na mnoha zarizeních)

    Pokud jde o správu tagu, tak o to se me stara Foobar/Amarok a pozor - tagy se aktualizuji v momentě kdy to nahraješ do zařízení. Uprava tagu, nebo nahrani pres SD je neaktualizuje.

    Kromě toho vadného update nemám se standardním problém.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam