• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    KEDDY
    KEDDY --- ---
    Ahoj, nemuzu vkladat fotky na net.. Napr. Na nyx mi nejde nahrat fotka z telefonu.. Vedel by nekdo cim to muze byt? Diky (Lumia 925)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Zeptám se, jak dostat češtinu do lumie 520 (Win8). Telefon je kupovaný na Ukrajině a čeština tam jako výchozí jazyk není (ani ke stažení).
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    diky vsem, nakonec jsem sosnul Developer Preview :)

    RENDALF: vicemene novej, nikdy nerozbalenej, ale za dobrou cenu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LADINEK: mas nainstalovany Developer Preview? S tim lze vytvaret slozky nativne jen presunutim na dalsi dlazdici. Pokud nemas, tak mrkni sem: http://www.ibtimes.co.uk/how-download-install-windows-phone-8-1-update-1-developer-preview-1459770
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    LADINEK: kupoval si novej nebo bazar? Brousim si na ni taky zuby
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    LADINEK: Případně Store - Lumia Exclusive
    P19
    P19 --- ---
    V 8.1 to jde i nativně. Prostě podrž ikonu až ji budeš moc přesouvat a přetáhni ji na jinou ikonu.
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    LADINEK: Store - Složka aplikací
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Hmm ta appka je ve store nebo uz v telefonu? Nejak to nemuzu najit.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LADINEK: je tam appka Folders a ta ti vytvoří dlaždici s tím co chceš.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Ahoj, tak jsem stal majitelem lumia 925 s WP8.1 a jelikoz je to muj prvni WP tak mam dotaz jestli se daj nejak slucovat dlazdice ? treba sms, messenger, mail do jedny dlazdice. Diky moc...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: Dik za tip. Uz se to skoro blizi me představě o prehravaci. Akorát to ma velký minus za prostredi při prehravani. Neaktualizuje se například to, co zrovna hraje za song.
    Defaultní player je v pohodě, ale chtěl bych aby četl složky a ne tagy... Jedna ze starších verzi WP to mela..
    Existuje neco co by splnilo moji představu?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Microsoft claims 'Windows 10 upgrades for all Lumia Windows Phone 8 devices' | Windows Central
    http://www.windowscentral.com/microsoft-claims-windows-10-upgrades-all-lumias
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    MAZA: tak dobře tedy :)
    MAZA
    MAZA --- ---
    HE11_KNIGHT: H+ = HSDPA Plus (až 21 Mb/s) > 3G UMTS (až 2 Mb/s)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    VECTOR: Ahoj, mě se dovolají všichni díky bohu, ale jde mi o mobilní internet, stále tam mám jen H+, 3G se mi neobjevuje. 3G v nastavení SIM mam zapnuté (a vlastně všude kde zapnuté má být).
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HE11_KNIGHT: Jakej presne mas problem na mysli?
    Pokud by slo o to, ze se pri zapnutym 3G telefon obcas tvari ze je na prijmu, ale ve skutecnosti jsi nedostupna, na to asi zadnej lek neni. Ja to mam na 920 uz nekolik mesicu, a jakkoli je to otravne, mam vetsinou zaple 2G, na doporuceni CRAZY_IVAN, je to jedine reseni co funguje.. Kdyz chci neco stahovat nebo me sere pomalej internet, tak zapnu 3G, ale pak riskuju, ze to za par hodin zacne blbnout a nikdo se mi nedovola, dokud to zas nezmenim.

    Zatim nepomohl zadnej update, deje se to imho od ty doby, co spustili WP8.1.
    Tajne doufam, ze by to mohlo vyresit treba apgrejdovani na 4G (LTE] simkartu, ale k tomu jsem se jeste nedostal.
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    Nemáte někdo zkušenost s Lumií 520 a paměťovými kartami? Chci vzít Kingston Micro SDHC 16Gb Class 10. Na netu jsou zmínky, že občas nějaké karty zlobí, přímo tuhle jsem nenašel, tak kdyby někdo z vás náhodou věděl. Dík
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Ahoj, neřešili jste někdo s Lumii 520 problém s připojením na 3G? Googlim už pár dní, ale zjistil jsem že po updatu to má hodně lidí..
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DAN_F: jo, to souhlasim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam