• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    KEDDY: Funguje to, ale musíš mít po dobu nahrávání tu stránku aktivní. Jakmile přepneš na jinou aplikaci, tak se upload přeruší.
    KEDDY
    KEDDY --- ---
    NECROMAN: Mam WP8.1 prave.. Tady na Nyxu mi to nedovolo vubec ani stisknout to tlacitko a treba na FB to zkousi nahrat tu fotku, ale pak to zamitne... Myslel jsem prave, jestli to treba neni i o nejakem nastaveni/povoleni v telefonu nebo tak?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KEDDY: Windows Phone 8.1 to uz umi, mas WP8.1? Teda zalezi i na webu, jak to ma implementovane.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    LADINEK: Já tohle částčně řeším RSS čtečkou, ale to je samozřejmě jen omezené řešení.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    LADINEK: Nejen Android a WP, tuhle otravnou vec dela bohuzel i iOS a obavam se, ze s tim nejde delat nic.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Zdar, hele da se nejak nastavit, aby otevrena web stranka zustala v offline rezimu a pri preskakovani mezi jednotlvejma zalozkama se ne refreshovala ? Uz me tohle stvalo u androida a WP8 koukam delaj uplne to same. V metru me to desne vytaci a ja bych proste rad aby jednou otevrena stranka zustala otevrena dokud tu zalozku nezrusim nebo manualne nerefreshnu...diky
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    KEDDY: to WP8 jeste neumi.
    _PETE_
    _PETE_ --- ---
    Ahoj všem. Předem se moc omlouvám za spam, ale píšu diplomovou práci na téma mobilních technologií a jejich potenciálu v cestovním ruchu a byl bych vám všem nesmírně zavázán, kdybyste si našli 3 minutky času a vyplnili následující dotazník. Vzhledem k tomu, že bych tak trochu předpokládal, že vlastníte smartphone, tak jste ideální vzorek!
    http://mobilni-technologie-v-cestov.vyplnto.cz/
    Určitě vás stejně všechny potají baví vyplňovat dotazníky :-)

    Díky předem moc a ještě jednou se omlouvám za spam.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RENDALF: pokud ta moznost neni v nastaveni, nektere firmwary to tak mely, tak ne.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    jde nejak premapovat funkcni klavesu lupy na WP8.1 tak aby to hledalo v google?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    pls existuje jednodušší možnost přehrávání FLAC, než používání flac playeru sd a WP telefonu s SD a prehravani jen z karty? případně jiný přehrávač, umožňující dle popisu ve Store přehrávat FLAC, která si sosnu ze SkyDrive?
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    GILDARIUS: mackas tlacitko na snizeni + tlacitko na zamknuti? jinak potom jen hodit do tovarniho nastaveni, coz ale smaze vsechno co je v pameti mobilu a nemas to ulozeny nekde na cloudu
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    GILDARIUS: napadlo mě jen co nejrychleji ho vybít
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    1) jak vypnu telefon když se mi kousnul a nejde tlačítko na snížení hlasitosti pro reset a mám na pevno baterku v telefonu ? :-D 720
    2) v opeře stáhnu pdf soubor, jak ho můžu odeslat emajlem když se automaticky odevře v adobe ?
    KEDDY
    KEDDY --- ---
    Ahoj, nemuzu vkladat fotky na net.. Napr. Na nyx mi nejde nahrat fotka z telefonu.. Vedel by nekdo cim to muze byt? Diky (Lumia 925)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Zeptám se, jak dostat češtinu do lumie 520 (Win8). Telefon je kupovaný na Ukrajině a čeština tam jako výchozí jazyk není (ani ke stažení).
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    diky vsem, nakonec jsem sosnul Developer Preview :)

    RENDALF: vicemene novej, nikdy nerozbalenej, ale za dobrou cenu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LADINEK: mas nainstalovany Developer Preview? S tim lze vytvaret slozky nativne jen presunutim na dalsi dlazdici. Pokud nemas, tak mrkni sem: http://www.ibtimes.co.uk/how-download-install-windows-phone-8-1-update-1-developer-preview-1459770
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    LADINEK: kupoval si novej nebo bazar? Brousim si na ni taky zuby
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    LADINEK: Případně Store - Lumia Exclusive
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam