• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    32 by melo bejt cajk, 16 na hrane a 8 akorat s SD kartou
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    STEHLA: ja mam 32 920 uz rok a stabilne mam volnejch 10 giga, a to v tom mam hafo hudby. nevim k cemu bych vyuzil dvojnasobek pameti, realne.
    P19
    P19 --- ---
    STEHLA: To se nikde nedá sehnat...chci to nový a potřebuju odečíst DPH :/
    STEHLA
    STEHLA --- ---
    16 je málo... musel jsem jít i na 64. 32 taky nestačila. Dáš tam 2 hry typu Halo, GT Racing a každá si stáhne další giga. Pak mám mapy CZ a DE, muziku a nějaký film na cestu busem a 32 bylo najednou málo.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    P19: Mam 925, ale akorát 16. Sežeň 32, protože i když nejsem žádnej aplikační blázen, tak se to za půl roku používání zasere
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    STEHLA: Super. Jestli to takhle funguje, tak parada. Asi je rozhodnuto. Me jde prave o ten maly display, 3,8" je pro me idealni. Telefon chci prave malej (ted jsem mel 4,3" a bylo to moc, bracha ma 3,7" a je to akorat - takze 3,8" bude optimum).
    V kombinaci s tabletem (android, 8,4") budu mit vyresene mobilni zalezitosti (max. jeste BT klavesnice na nejake vetsi psani - kdyby bylo potreba).
    P19
    P19 --- ---
    P19: Jo tak už jsem to našel. To je celkem v poho.
    P19
    P19 --- ---
    STEHLA: A ty mapy by mě taky zajímaly, jelikož chci jít do 925, která nemá SD skot.
    P19
    P19 --- ---
    STEHLA: Já mám 6" a jdu na 4,5"
    Na telefon je to prostě moc.
    STEHLA
    STEHLA --- ---
    Peter Pan - Data lze ukládat na kartu bez problémů. Klidně celý svět v Here Drive+, mám stažený i Mapy.CZ.
    630 je trochu malý display, ale třeba právě to požaduješ. Na větší se zvyká velmi rychle. Já prošel z 3,2/3,5/4 na 4,3 a už si říkám, že těch 5 bych asi snesl.. Přitom pokaždý jsem si říkal, že to je už tak akorát.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Uz jsem se skoro rozhoupal k Nokia Lumia 620. Ma 8GB, z toho 5GB pristupny uzivateli pro aplikace a data aplikace.
    Kdyz zvazuju ty Nokii off-line mapy. Kolik tak zabiraji ? CR, EU, svet ? Da se treba o cast rozsirit, pak zase odmazat nejake regiony atd. ? Moznost ty mapy mit ulozene na te microSD neni, ze ?
    Nejaka jina WP aplikace s off-line mapama co mohou bejt na karte ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vydali jsme novou appku Pohádky pro Windows Phone, ideální na zabavení potomka :)
    http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/pohádky/989a12ac-7d80-4d39-987d-d124400c2fee
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    nema nekdo info kdy by mohlo byt ten Word Flow Keyboard pro cestinu?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prodávám svojí starou Lumii 925, kdyby byl zájem:
    Nokia Lumia 925 šedá (4883785281) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/ShowItem2.php?item=4883785281
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    Hujahej :D
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    Chujowej
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Huhlawej?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PANORAMIX: Fuj Hyundai!
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    NECROMAN: Já jim říkám Hyundai :) záleží na trhu, jsem zastáncem toho, že kdyby nepřišla Nokia s WP s takovým zpožděním, tak měl většinu na západních trzích. Asie je dost orientovaná na Android...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam