• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    pro info, v nejblizisch dnech by snad mela sporka spustit bankovnictvi pro windows phone
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    BOPA: diky za tip, funguje to? akorat to nevidim ve store pro 925:/
    P19
    P19 --- ---
    Tak mám odpoledne a večer 925ku a zatím velká spokojenost. Nahrál jsem tam co potřebuji, mapy Rakouska a Česka (cca 250MB každá), fotky a hudbu zatím ne. Nepotřebný předinstalovaný aplikace jsem smazal a mám volných přes 11GB.
    BOPA
    BOPA --- ---
    docela zajímavá blbůstka:
    Gestures Beta | Windows Phone Store – aplikace+hry (Česká republika)
    http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/gestures-beta/38384829-0b39-4f21-a954-d2d4f8a4ac96

    Po otočení tlf ztlumení zvonění (standard v základu WP)
    přijmutí hovoru p přiložení k uchu
    při hovoru odložení na stůl - LCD nahoru - automatické přepnutí na repro
    při hovoru odložení na stůl - LCD dolů - vypnutí mikrofonu
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAWLIS: Ad 2 – jedině asi výměnou komplet základní desky (podaří-li se ti někde sehnat tu 32 GB variantu jako náhradní díl).
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    HAWLIS: K prvnímu dotazu: krátká odpověď je "ne", nic jako emulátor Androidu není. Existuje pár emulátorů různých starších platforem, ale nikdy jsem je nezkoušel (viz třeba http://www.makeuseof.com/tag/enjoy-retro-gaming-windows-phone-8-3-emulators/).

    K druhému - u většiny telefonů to nejde. Starší HTC s WP7 měly jako interní paměť microSD kartu, která šla relativně jednoduše vyměnit, ale neslyšel jsem o žádném novějším telefonu, který by to tak měl a u L925 jsem si téměř jistej, že to nejde.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    mám špecifický dotázek... dokáže někdo nějakým způsobem pod WP rozjet aplikace pro jiné platformy? Nikdy mě předtim moc tohle netrápilo, ale objevil jsem, že legendární česká hra Polda, je přepsaná pro Android, ale abych si pro to do kapsy pořídil tenhle virus, to zase ne... ale rád bych našel cestu, jak to nainstalovat a rozjet pod WP. to by me moc potesilo .) díky za infa.

    a ad kapacita disku v mobilu - jde si nechat disk rozsirit? Myslim nejakej lehčí servisní zákrok, tak abych tusil, že člověk, který to bude dělat, ten stroj uplně nezesere .))
    me v L925 těch 16GB dost trápí... přežiju s tim, ale jestli mi něco z L920 chybí, tak je to těch dalších minimálně 16GB a vim, že kdybych měl i víc, tak to bez problému využiju.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    32GB je málo akorát na L1020, ty fotky zabíraj ukrutně moc místa
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Já nevím no, na androidu jsem mel 8gb SD a nikdy jsem to nezaplnil. Ale je pravda, ze defakto nehraju hry, nesleduju filmy a hudby mam tak 500mb. Takže pro mě teď těch 16gb na 925ce je OK :-)
    STEHLA
    STEHLA --- ---
    Vector - no je pravda, že paradoxně 32 GB bylo skoro trvale plná.. teď 64 mám kolem 20 GB volných :-D
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    32 by melo bejt cajk, 16 na hrane a 8 akorat s SD kartou
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    STEHLA: ja mam 32 920 uz rok a stabilne mam volnejch 10 giga, a to v tom mam hafo hudby. nevim k cemu bych vyuzil dvojnasobek pameti, realne.
    P19
    P19 --- ---
    STEHLA: To se nikde nedá sehnat...chci to nový a potřebuju odečíst DPH :/
    STEHLA
    STEHLA --- ---
    16 je málo... musel jsem jít i na 64. 32 taky nestačila. Dáš tam 2 hry typu Halo, GT Racing a každá si stáhne další giga. Pak mám mapy CZ a DE, muziku a nějaký film na cestu busem a 32 bylo najednou málo.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    P19: Mam 925, ale akorát 16. Sežeň 32, protože i když nejsem žádnej aplikační blázen, tak se to za půl roku používání zasere
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    STEHLA: Super. Jestli to takhle funguje, tak parada. Asi je rozhodnuto. Me jde prave o ten maly display, 3,8" je pro me idealni. Telefon chci prave malej (ted jsem mel 4,3" a bylo to moc, bracha ma 3,7" a je to akorat - takze 3,8" bude optimum).
    V kombinaci s tabletem (android, 8,4") budu mit vyresene mobilni zalezitosti (max. jeste BT klavesnice na nejake vetsi psani - kdyby bylo potreba).
    P19
    P19 --- ---
    P19: Jo tak už jsem to našel. To je celkem v poho.
    P19
    P19 --- ---
    STEHLA: A ty mapy by mě taky zajímaly, jelikož chci jít do 925, která nemá SD skot.
    P19
    P19 --- ---
    STEHLA: Já mám 6" a jdu na 4,5"
    Na telefon je to prostě moc.
    STEHLA
    STEHLA --- ---
    Peter Pan - Data lze ukládat na kartu bez problémů. Klidně celý svět v Here Drive+, mám stažený i Mapy.CZ.
    630 je trochu malý display, ale třeba právě to požaduješ. Na větší se zvyká velmi rychle. Já prošel z 3,2/3,5/4 na 4,3 a už si říkám, že těch 5 bych asi snesl.. Přitom pokaždý jsem si říkal, že to je už tak akorát.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam