• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ACID
    ACID --- ---
    MOPIK: jsou uz nejake poznatky?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    HE11_KNIGHT: počkej na 435! :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    RENDALF: 520 je ale tak trochu jinej level .. nic jednoduššího snad už ani neexistuje :)
    P0CIN
    P0CIN --- ---
    takze radeji koupit sklo + to pod tim (cena kolem 35$) a melo by to byt bez problemu?
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    P0CIN: menil jsem display na lumii 520 podle videa z yt a telefon jede bez problemu, display jsem kupoval taky na aliexpress
    MARYO
    MARYO --- ---
    ROMANICAK: Taky když to to číslo nezná, tak to bez upozornění ukáže začátek ulice, což už mě párkrát vytrestalo.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Divné, tolik peněz mě to nestálo ani na 1020 a ta má OLED. Každopádně vyměnit to prý jde, ale potíž údajně je zbavit se bordelu a bublin mezi, proto to ofiko servis nedělá.
    P0CIN
    P0CIN --- ---
    zdravim, na me 920 mam praskly displej. Vse funguje normalne akorat je tam pavucina a po pul roce pouzivani mam pocit ze se zacina sypat, takze bych to chtel vymenit. V servisu co jsem se ptal vymena stoji kolem 4900 (smesne kdyz mam za stejnou cenu telefon novy, vim) pravdepodobne proto, ze meni obe casti displeje (jestli to chapu spravne, samotne sklo + tu chytrou vrstvu pod ni).

    Ted k dotazu. Staci vymenit jenom to "hloupe" sklo nad chytrou vrstvou, nebo se musi menit uplne cely lcd panel? A ma nekdo zkusenosti s vymenou doma? Na aliexpressu jsem videl to samotne sklo za asi 15 americkych, muzu ocekavat dostacujici kvalitu?

    RENDALF
    RENDALF --- ---
    PSYSBEE: skoda, Word Flow Keyboard pro cesky jazyk tam nevidim:/
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Mate uz aktualizovano na http://wmmania.cz/clanky/obecne/nokia-denim-kompletni-prehled-novinek-a-vylepseni/?
    (to byla ta aktualizace jaxe pred pár dny bez ptaní nacpala do my 620)
    HITOKIRI
    HITOKIRI --- ---
    Zdar, dotaz k WP 8.1, zacina mi dochazet misto (z 16GB) a podle nastaveni - uloziste mam 2GB system, 2,5 GB other a 3,7 GB aplikace, z tech aplikaci je jeste 3,5 GB v polozce nastaveni. Nejaky typ cim to vycistit?
    ACID
    ACID --- ---
    MOPIK: v pohode, do 13. budu v Minsku a resit to muzu az pak (sluzebni telefon)
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    ACID: kdyz vydrzis tyden ( mironet pise 2.1.2015 ) tak ti reknu jak je na tom :) zatim jen to ze nejspis opravili problemy s dotykacem, ale nazory se dost ruzni :( tak uvidime co vyleze na tomto trhu.
    ACID
    ACID --- ---
    INSTINKKT: to by taky slo, dik
    INSTINKKT
    INSTINKKT --- ---
    ACID: Lumia 535
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    DIM_:
    Ahaaaa!!!! Tvl to me vubec nenapadlo...diky!
    BEOWULF_CZ
    BEOWULF_CZ --- ---
    Zda se mi to nebo v Zune nejde pridat ke satvajicimu telefonu dalsi? :O
    ACID
    ACID --- ---
    KEJML
    KEJML --- ---
    ERNEDAR: Ne, detaily můžeš zde filtrovat, pokud tě zajímají.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam