• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    BOPA
    BOPA --- ---
    NECROMAN: mám tam povypínané snad všechno...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BOPA: pry pomaha zakazat background task u Edge, zkusil jsi to?
    BOPA
    BOPA --- ---
    Protichůdné nálady z Lumia 950 XL Dual SIM přetrvávají....
    tak cca 1x za týden se telefon neskutečným způsobem začne zahřívat a baterka mizí před očima.... a to při vypnutém LCD - prostě telefon nepoužívám, za 15 minut na něj šáhnu a je dost horký a baterka je o 10% v háji... za 2 hodiny je po baterce.... A v LOGu využití baterie mi to hlásí, že 80% sežral Display.... Jakoby by něco jelo na pozadí (nejede tam ale nic - vše je vypnuté) - po restartu je pak vše OK...
    pravda je, že display je opravdu neskutečný žrout - a to ho mám na 25% jasu...
    Když vše jede bez potíží, tak to jeden den vydrží - bez přehnané práce.. jinak je to tak na půl dne... A hry fakt nepařím...

    a už teď m neskutečně chybí jedna aplikace - něco na zvukové profily.... jakože v 10 večer se vypnou všechny zvuky, vyzvánění a poběží jen vibrace, ráno v 7 se zase všechno zapne jak má... (fungovalo to na WP8, aplikace se jmenovala VOLUME - teď bohužel nefunguje)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    MCKIDNEY: lumia 630 lumia cyan core build 6130.51
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    VLAKODLAK: Hmm co máš za verzi OS a zařízení?
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Aha...divný...měl jsem to tam na 8.1 Update 2 i teď na 10
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Já tam mám wifi, internet sharing, camera a brightness a když si vlezu do notifiactions and quick actions tak mi to nabídne BT, brightness, cameru, flightmode, internet sharing, location, project my screen, rotation lock vpn a wifi a žádný data :(
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    VLAKODLAK: Neptáš se blbě, BTW já tam mám GPS, Sdílení internetu(Sdílím po BT), WiFi a zámek rotace obrazovky.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    TOOMIX: Hmm, já ne :( proto se tak "blbě" ptám. Mám tam jen wifinu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nastaveni-system-oznameni a akce
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VLAKODLAK: Mám ji když zvrchu stáhnu "roletu"
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Je na WP nějaká ikonka na puštění/vypnutí mobilních dat bez nutnosti jít do nastavení? Dík :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MOPIK: nemam doma nic s windows abych se podival ale melo by to tak jit.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    MILAZAJICEK: jakoze prehodit nejakym aplikacim ve firewallovych pravidlech natvrdo adapter?
    tedy asi zdvojit pravidla, jednou je mit zakazana pro ethernet a povolit pro 3g modem? Nativne jsou povolene vsechny adaptery :(
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    mate prosim nekdo tip na vyzkousenej servis, idealne expres, praha, ktery by mohl byt dnes/zitra v provozu? diky moc
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MOPIK: v nastaveni firewallu by to jit melo.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    BOPA
    BOPA --- ---
    A další otázka:
    NTB s WIN 10 - mobilní připojení skrze 3G
    dá se někde nastavit, které aplikace mohou používat mobilní připojení - teda hlavně které nesmí ??? :-)))
    nikde jsem to nenašel
    BOPA
    BOPA --- ---
    Resim otazku - a nevim, jak se k tomu postavit...
    Lumia 950 XL dual SIM
    A premyslim, jestli mam jit do Insider programu a nebo radeji vzdy pockat na ofiko verze... ;)
    XL1
    XL1 --- ---
    a existuje na WMphone nějaký hodiny -kukačky co by odbíjely každou hodinu ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam