• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Aha...divný...měl jsem to tam na 8.1 Update 2 i teď na 10
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Já tam mám wifi, internet sharing, camera a brightness a když si vlezu do notifiactions and quick actions tak mi to nabídne BT, brightness, cameru, flightmode, internet sharing, location, project my screen, rotation lock vpn a wifi a žádný data :(
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    VLAKODLAK: Neptáš se blbě, BTW já tam mám GPS, Sdílení internetu(Sdílím po BT), WiFi a zámek rotace obrazovky.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    TOOMIX: Hmm, já ne :( proto se tak "blbě" ptám. Mám tam jen wifinu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nastaveni-system-oznameni a akce
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VLAKODLAK: Mám ji když zvrchu stáhnu "roletu"
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Je na WP nějaká ikonka na puštění/vypnutí mobilních dat bez nutnosti jít do nastavení? Dík :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MOPIK: nemam doma nic s windows abych se podival ale melo by to tak jit.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    MILAZAJICEK: jakoze prehodit nejakym aplikacim ve firewallovych pravidlech natvrdo adapter?
    tedy asi zdvojit pravidla, jednou je mit zakazana pro ethernet a povolit pro 3g modem? Nativne jsou povolene vsechny adaptery :(
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    mate prosim nekdo tip na vyzkousenej servis, idealne expres, praha, ktery by mohl byt dnes/zitra v provozu? diky moc
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MOPIK: v nastaveni firewallu by to jit melo.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    BOPA
    BOPA --- ---
    A další otázka:
    NTB s WIN 10 - mobilní připojení skrze 3G
    dá se někde nastavit, které aplikace mohou používat mobilní připojení - teda hlavně které nesmí ??? :-)))
    nikde jsem to nenašel
    BOPA
    BOPA --- ---
    Resim otazku - a nevim, jak se k tomu postavit...
    Lumia 950 XL dual SIM
    A premyslim, jestli mam jit do Insider programu a nebo radeji vzdy pockat na ofiko verze... ;)
    XL1
    XL1 --- ---
    a existuje na WMphone nějaký hodiny -kukačky co by odbíjely každou hodinu ?
    XL1
    XL1 --- ---
    Má někdo ponětí kde se dá stáhnout funkční aplikace WINDOWS Phone for MAC, tak aby byla funkční na Os x10.6.3 ? nebo jakakoli jina ktera mi propoji Lumii730 s Imacem...diky za radu
    BOPA
    BOPA --- ---
    MCKIDNEY:
    ADAMFC:
    Omlouvám se za své ventilace :-))))))
    prostě jsem si jen myslel, že by to mohlo fungovat jinak.... :-)))))
    už mi bude stačit jen prodloužit výdrž baterky a konec restartů se zapnutým BT a bude to snad CAJK .... :-))) Bez dalších blbostí už přežiju a budu spokojenej ;-))))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DIMOUSE: nedaj
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    Hele mozna už se to resilo, ale dají se nastavit ruzna vyzvaneni pro každou sim zvlášť? U dualsim.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jinak právě díky tomuto jde nahradit vyzvánění a snadno nastavit vyzvánění pro jednotlivé systémy individuálně (Přidáno v 8.1)

    Kromě tohoto, vám také zkusím ušetřít práci:
    - je tam gain při opakování. Pro Alarm a zvonění je tedy vhodné zvolit adekvátní délku. Při krátkém zvonění bude příliš hlasité, při dlouhém zvonění je šance, že ho neuslyšíte.
    - Hlasitost je velmi věrná Audacity. Když tvoříte vyzvánění můžete je ztlumovat a WM to bude respektovat
    - Vytvořte si tiché vyzvánění pro systémy kde chcete jenom vibrace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam