• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NECROMAN: Lumia 640 DualSim, Windows 10.0.10586.36 bez problému
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    STEMBUS: NECROMAN: Děje se mi to samé lumia 640...
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NECROMAN: bohužel nic z toho.... všechno jede plynule jak tam i zpatky ale v jednu chvili prostě podklad zmizí a už ho zpatky nedostanu, ani zazoomováním, ani odzoomováním ani změnou podkladu třeba na letecky snimky a pak zpět....ničim jinym se mi to nikdy nepovedlo, dycky jsem musel app ukončit a pak ji znova otevřít....


    ADAMFC:
    ELHO_CID: no vida, tak to asi nebude jen můj problém...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    STEMBUS: pokud vim tak se jen refreshuji styly pro mapy a za par vterin by to melo zase jet, pripadne stacit odzoomovat a zazoomovat?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ELHO_CID: ještě tam nejsem :)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    ADAMFC: Taky se mi to dělo, ale co jsem na W10 tak už ne. Možná něco systémového?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    STEMBUS: lumia 925, stejnej problém
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NECROMAN: už delší dobu se chystám ti napsat jeden dotaz - mam Lumia 730 a mam problem s mapama.cz - když jsem offline (mam staženo CZ offline) a chvili si s mapou hraju, oddaluju, přibližuju atd tak mi po čase zmizí podklad a už ho nevratim zpatky dokud nevyskočim a znova nespustim, pak je to ale zase otazka chvilky kdy o nej prijdu (zakladni offline podklad, ne letecky snimky atd....)

    neřešili jste tuhle "chybu" a víte o ní? Případně má někdo podobnej trabl?

    dik
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nemate tu nekdo HTC 8X a email na Seznam.cz? Potreboval bych otestovat jeden crash v Email.cz appce, ktery se nam deje jen na tomto zarizeni.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    TOOMIX: diky moc!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VECTOR: otevřeš foťák -> 3 tečky -> nastavení a zruš volbu Pořizovat živé snímky ;)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Netusite nekdo, jak se ve WP10 da vypnout ta "funkce", ze kdyz poridite fotku, poridi to zaroven par vterin videa co se delo predtim? Je to fakt neprijemny, hlavne kdyz chcete nekomu ukazat par fotek a u kazdy musite cekat, nez se uraci zobrazit v definitivni verzi.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    KEJML: Lumia Storyteller ukazuje datum a čas sám od sebe v levém horním rohu.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    KEJML: No je to hodně krkolomné. V galerii u fotky zvolím otevřít v Lumia Camera a tam už je přímo ve volbách možnost Informace o snímku a ukáže se tam datum i čas a další údaje. Z fotoaparátu se tam dostanu přes Změnit kompozici. Je to na palici, ale jde to...
    KEJML
    KEJML --- ---
    MOPIK: Trochu levou rukou za pravým uchem,ale aspoň něco, díky.

    GLOBALISTA: Ne že bych chtěl místo galerie pouštět foťák, ale i když to udělám a otevřu si v Lumia Camera fotky, tak tam datumy nevidím.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    KEJML: Musíš si tu fotku otevřít v Lumia Camera.
    KEJML
    KEJML --- ---
    Jsem slepý, nebo skutečně nejde v galerii ve WP8.1 zjistit datum a čas pořízení fotky? O místě ani nemluvě...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nemecky T-Mobile zacne s updatem na Windows 10 Mobile do dvou tydnu:
    T-Mobile Germany announce Windows 10 Mobile update for Lumia 535,635,640,640 XL and more within 2 weeks - WMPoweruser
    http://wmpoweruser.com/...e-windows-10-mobile-update-for-lumia-635640640-xl-and-more-within-2-weeks/
    BOPA
    BOPA --- ---
    NECROMAN: mám tam povypínané snad všechno...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BOPA: pry pomaha zakazat background task u Edge, zkusil jsi to?
    BOPA
    BOPA --- ---
    Protichůdné nálady z Lumia 950 XL Dual SIM přetrvávají....
    tak cca 1x za týden se telefon neskutečným způsobem začne zahřívat a baterka mizí před očima.... a to při vypnutém LCD - prostě telefon nepoužívám, za 15 minut na něj šáhnu a je dost horký a baterka je o 10% v háji... za 2 hodiny je po baterce.... A v LOGu využití baterie mi to hlásí, že 80% sežral Display.... Jakoby by něco jelo na pozadí (nejede tam ale nic - vše je vypnuté) - po restartu je pak vše OK...
    pravda je, že display je opravdu neskutečný žrout - a to ho mám na 25% jasu...
    Když vše jede bez potíží, tak to jeden den vydrží - bez přehnané práce.. jinak je to tak na půl dne... A hry fakt nepařím...

    a už teď m neskutečně chybí jedna aplikace - něco na zvukové profily.... jakože v 10 večer se vypnou všechny zvuky, vyzvánění a poběží jen vibrace, ráno v 7 se zase všechno zapne jak má... (fungovalo to na WP8, aplikace se jmenovala VOLUME - teď bohužel nefunguje)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    MCKIDNEY: lumia 630 lumia cyan core build 6130.51
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam