• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    VECTOR: Já už asi dva roky posílám SMS jen s diaktitikou a čekám, kdy to napadne i ostatní.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    DAN_F: tady navod https://wmmania.cz/clanek/jak-zapnout-ceske-wordflow-na-wp81/ , ale takovy martyrium, asi ji ozelim
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    A já si pořád říkal, proč to kreslí tu divnou šmouhu, když omylem jedu prstem po klávesnici :o)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    RENDALF: Funguje údajně myslím snad i na 8.1, když si nainstaluješ devprev 10 a pak se vrátíš na 8.1 :)

    VECTOR: Ale tak to je jedno ne? V SMS se diakritika dá ořezat při odeslání a jinde je to spíš benefit.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    RENDALF: jo, a prekvapive dobre. jen ji teda nejde donutit psat bez diakritiky.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    CAPTAIN_TACUD: pockej pockej, na Windows10 uz funguje swipe klavesnice s cestinou???
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    PEPPE_LOPEZ: myslis jako diktovani hlasem, cili pomoci Cortany? Imho cestina neni a neni dostupne ani v ceskem regionu
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    nevíte zda se dá nějak nainstalovat čeština pro diktování zpráv a emailů v češtině ?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    JAN23: U mě jo. 925, Win 8.1
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    JAN23: Pamatuje si to napříč aplikacema
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    JAN23: Pamatuje si to poslední volbu, ne?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAWLIS: nejsem, to je redaktor a produktak mobilni aplikace Mapy.cz
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    NECROMAN: to vypada pekne
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NECROMAN: libi se mi ten pořad. pekně zpracovaný. :) btw to seš ty?
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    Microsoft adds Continuum support for Windows 10 Mobile phones with Snapdragon 617 | Windows Central
    http://www.windowscentral.com/...soft-adds-continuum-support-windows-10-mobile-phones-snapdragon-617
    heleeee :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ACID: tam byl problem, ze pro WP7 byly mapy renderovane jako obrazky, kdezto WP8 a novejsi jsou v krivkach, ktere na WP7 proste neslo naportovat - je tam nativni renderer v C++.
    ACID
    ACID --- ---
    NECROMAN: ja to myslel trochu jinak, to ze by na WP8/8.1 prestaly byt updaty by mi nevadilo, pokud by mapy byt se zastaralym podkladem fungovaly dal. Po tom zminovanem updatu to prestalo na WP7 chodit uplne...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JAN23: pocit zoufalství ještě přijde, ale časem to bude OK
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam