• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    ADAMFC: já jsem konrzevativní člověk, krom jednoho siemensu jsem měl vždy nokii tak jí chci mít zase :-) kdyby je dělali někde v evropě tak bych neměl problem si i připlatit
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    GILDARIUS: já bych právě rád, kdyby to udělal MS - kvůli značce. Už se chci tý Nokie zbavit. Moje první a poslední Nokia
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    ADAMFC: to jsme dva co by to chtěli :) mám 640, 650 vypadá lépe ale nijak mě ničím nezaujala, je to prostě bída.. docela se těším jestli nokia udělá ten svůj nový mobil s WP, od toho bych asi šel, už jen kvůli značce...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    GILDARIUS: já bych chtěl hlavně normální telefon, co má tak 5" max displej a normálně maká. Něco na úrovni 850, kterou stahli.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    https://wmmania.cz/...-elite-x3-prvni-informace-o-spickove-vybavenem-phabletu-specifikace-fotografie

    Docela slušný dělo, co mě zaujalo jsou 4GB RAM a pravděpodovně dokovací piny :-O to jsem u mobilu hodně dlouho neviděl
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    MCKIDNEY: Já v prosinci udělal refresh do továrního nastavení a pak rovnou stáhl tech preview přes insider. Na L1020. Jsem ve slow ringu, kde od té doby byly 3 buildy. Všechny byly přinejmenším použitelné. Ten třetí má někdy velké lagy, ale zatím mi nic zásadního nespadlo. Výpadek komunikace jsem pozoroval naposledy před novým rokem.
    Možná mám jen štěstí, ale mě insider za těch pár novinek jako je lepší navigace a wordflow klávesnice stojí.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Download Windows Phone Recovery Tool by Microsoft
    http://windows-phone-recovery-tool.software.informer.com/download/
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ELHO_CID: Všechny 3 buildy na 820 i 920 byly přímo nestabilní.
    Docházelo k restartu radia a k tomu občas vůbec nenastartovalo (Měl jsi telefon v offline modu do restartu)
    Instalovali se aktualizace a rozbili vše krom telefonování do restartu (Dokonce i když jsem nechal zapnutý auto-restart při updates)

    Pomalost a padání individuální aplikací (Outlook, Internet Explorer, Mapy.cz atd) jsem ani neřešil, to se dalo čekat.

    KULA: Udělej - reflashni to zpět na CYAN a tam to nech. Krait ještě nebude historie 2 roky.
    Takže není důvod brečet na featurama W10 (Které zatím nejsou ani moc znatelné)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    MCKIDNEY: Nepoužitelné ne, přinejmenším je to stabilní. Ale ta pomalost je úděsná, pro někoho zvyklého na ultra rychlé Windows Phone 8.1 je to fakt porod.
    KULA
    KULA --- ---
    MCKIDNEY:

    To znamená, že nikdy nebude, protože do té doby bude Krait historie. Je to fakt směšný ale já ten downgrade fakt udělám.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Pokud chceš, jde snadno udělat downgrade pomocí Recovery Tool na PC
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KULA: Windows 10 je v tuto chvíli nepoužitelné na Krait (820, 920, 925 atd)

    Tovární reset jsem zkoušel a i různé buildy v indsideru.

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ELHO_CID: presne tak, po resetu jit do Store, zkontrolovat aktualizace a radeji to moc nepouzivat, nez se stahne update asi pro 30 aplikaci.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    KULA: Možná to bylo zpomalený kvůli stahování té hromady update. Doporučuju dát tovární reset večer, přes noc se to natahá a pak se dá fungovat.
    KULA
    KULA --- ---
    ELHO_CID: teď jsem dostal update a světe div se, historie plná čísel je plná jmen. Chápu, že 920 je 3? roky stará a má 1gb operační paměti ale i tak. Reset si dám.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    KULA: Není to normální, ani vzdáleně. Má to fungovat rychle a bezproblémově. Dal bych být tebou tovární reset, to dá dohromady SW. Snad není nic poškozeného fyzicky.
    KULA
    KULA --- ---
    Nazdar vespolek. Zbavil jsem se iPhonu než příjde nový a zatím jsem přesedlal na W10 Lumii 920. Prosím, prosím, je to normální, že je to naprosto nepoužitelné? Že sice mám v kontaktech jména ale v historii jen čísla....Že při každém pátem dotyku se celá aplikační vrstva zastaví, já musím shasnout displej, znovu rozsvítit a pak znovu ovládat telefon? Mezi dotykem a akcí mám dvou vteřinový lag?
    Nemáte ideu, jak telefon donutit pracovat rychleji? Na iPhonu bych věděl, jak povypínat služby, které žerou výkon, tady se vůbec neorientuji. Za tipy budu vážně rád...
    HMLQ
    HMLQ --- ---
    NECROMAN: Pecka !!
    dotaz : vrstevnice mimo ČR jsou v plánu ? Díky
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NECROMAN: ok, díky za info.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    STARE_CASY: muzes to zareportovat primo v aplikaci. Produktaci casto ignoruji pripominky vyvojaru, ale kdyz napise uzivatel, tak se toho mohou chytit :)
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NECROMAN: Přijde mi zvláštní mít v tomhle zvětšení plochu bez jakéhokoli popisku, který by pomohl orientaci, ale beru na vědomí. Není to vyloženě chyba, je to jen nepohodlné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam