• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    ROMANICAK: Jestli máš 1520 tak fakt není o čem uvažovat a jdi do W10M. BTW budoucnost navigace v mobilních desítkách: http://allaboutwindowsphone.com/flow/item/21324_Windows_10_Maps_leaps_ahead_on.php
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    NECROMAN:
    Asi budu za pomalejsiho, ale ja to jeste tak nejak celkove nechapu, prosim o vysvetleni.

    Prijdu o HERE navigaci - to znamena ze aplikace uplne prestane fungovat? Nebo se jen nebudou aktualizovat mapy, tzn. nebudu vedet o novych ulicich? A nebo jen prestane fungovat zobrazovani traffic, takze nebudu vedet o zacpach? Nebo mi bude vsechno fungovat dokud neprejdu na W10 (mam 8.1, L1520)? Jak to vlastne bude???

    "Those on Windows Phone 8.x can continue using HERE, as the apps will keep working. They just won’t ever be updated, nor will the maps that power those apps."
    -- tady ale neni nic o tech podpurnejch sluzbach, jako se vyhledani rychlejsi cesty kvuli zacpe nebo jine cesty kvuli uzavirce to me treba celkem zajima.
    KEJML
    KEJML --- ---
    DAN_F: Počasí mi z dlaždice vůbec nešlo otevřít, ze seznamu všech aplikací ale ano. Stačilo dlaždici odebrat a znovu přidat a rozběhlo se mi.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Podle vseho je aktualni seznam zarizeni konecny, zadna dalsi update na Windows 10 Mobile nedostanou, viz:
    Windows Insider on Twitter: "@hpityu There are no plans for a second wave. ^JH"
    https://twitter.com/windowsinsider/status/710615636552982529
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    KEJML: Jojo. Ale tak mně zas padá na splashscreenu počasí. Asi nebude od věci o víkendu udělat hard reset načisto a aplikace znova ručně doinstalovat.
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    FESTER: Není, to je mi jasný, proto to píšu...
    FESTER
    FESTER --- ---
    MYKEZ: GPS a WIFI berou hodne stavy takze se neni cemu divit :)
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    VLAKODLAK: Nepoužívám sice prakticky vůbec GPS a WiFi, nicméně za tohoto předpokladu vydrží baterka přes osm dní.
    KEJML
    KEJML --- ---
    DAN_F: V desítkách? Mně totiž padá na splash screenu
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    KEJML: Nyx funguje :D
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    VLAKODLAK: DTTO já s 1020. Teď váhám jestli jí nechat na preview desin, nebo tam vrátit staré dobré 8.1.
    KEJML
    KEJML --- ---
    EMPORIO: Dlouho. taky jsem tam měl prvních tak 15 minut progress bar skoro na nule, pak se to začalo hejbat, ale teď to zase visí na cca 2/3, kolečka se dále točí.. už to běží dýl jak půl hodiny...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    GILDARIUS: 640 bych ještě popsal jako dobrý pádlo, jak je na tom s výdrží? Měl jí kolega a taky si jí nemohl vynachválit.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    EMPORIO: 5-10 minut říkali, trvalo to asi hodinu a půl se vším všudy.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    VLAKODLAK: přítule tu 630 má a nemuže si jí vynachvalit :) já mám 640 a je to pádlo :(
    EMPORIO
    EMPORIO --- ---
    jak dlouho jste to tak instalovali? uz se mi tu chvili toci ozubeny kolecka ale postup zadnej
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Jsem skoro rád, že na mou 630 to není :) ten telefon je výbornej a vydrží mi tejden, tim si MS/Nokia nasrala do bot, že udělala doopravdy dobrý telefony a lidi nemaj potřebu kupovat nový :(
    KEJML
    KEJML --- ---
    NECROMAN: Ač to nemám ve zvyku dělat hned, tak jsem ten update odvážně spustil :) musel jsem teda stáhnout ten Upgrade Advisor, bez něj ten telefon update neviděl.

    Popravdě mě telefon začíná trochu štvát, tak jsem zvědav, jestli mu upgrade vlije v mých očích krev do žil, nebo ho spíš pohřbí.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Tak ještěže sem s rou 925 nečekal
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak je to venku:
    Upgrading existing Windows Phone 8.1 devices to Windows 10 Mobile | Windows Experience Blog
    https://blogs.windows.com/...3/17/upgrading-existing-windows-phone-8-1-devices-to-windows-10-mobile/

    Jinak od tohoto dne jen tyto delefony budou dostavat updaty Windows 10 Insider, tak bacha:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam