• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ACID
    ACID --- ---
    BTW, poridil jsem nedavno z vychodu bezdratovou nabijecku, protoze me neskutecne sralo kdyz do 5 minut co jsem telefon pichl na nabijecku, tak nekdo volal. Asi 2x nabijecka nejak fungovala, pak zacala zlobit, pak zdechla uplne. Pri hybani s kabelem jsem pojal podezreni na studenak, tak jsem ji rozdelal, preletoval microUSB a ejhle, chodi bez problemu...
    ACID
    ACID --- ---
    Dnes jsem potřeboval stahnout z L830 fotky do kompu pres BT, nakonec se to ukazalo jako nepruchozi a po nalezeni nekoho s kabelem jsem to vyresil po dratech, ale zajimalo by me jestli to vubec lze? V telefonu mam WP8.1, problemem se jevila neexistence driveru pro telefon v ntb. Resil jste to nekdo? Jak to donutit chodit?
    KEJML
    KEJML --- ---
    MODROPULOS: "Dáme si jen pauzu". To používaj i lidi mimo počítače ;)
    MODROPULOS
    MODROPULOS --- ---
    KEJML: "Výpravo balíme, jde se domů!"
    KEJML
    KEJML --- ---
    Tohle ve mně nevzbuzuje nejlepší dojen. Spíš mám pocit ve stylu "konečně jsme vám jakž takž dotlačili ty slíbený desítky, teď na to zas rok kašlem, pak se ozvem". Jen aby na ně za rok ještě někdo čekal...

    Microsoft's Terry Myerson: Windows Phone is 'not the core' for its developer interest this year | Windows Central
    http://www.windowscentral.com/...ts-terry-myerson-windows-phone-not-core-its-developer-interest-year
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    Jak nahrávat hovory ve Windows 10 Mobile? (aktualizováno) | WMMania.cz
    https://wmmania.cz/clanek/jak-nahravat-hovory-na-windows-10-mobile/
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    NECROMAN:
    8.1 , systemovej klient, zkusim.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ROMANICAK: ted se to tu resilo - WP8.1 nebo W10? Systemova mail appka nebo nejaka jina?
    Co zkusit odebrat a pridat mail ucet?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Poslednich par dni mamproblem synchronizovat maily na Seznamu - nelze odesilat. Tusite nekdo co se deje? Nejakej problem s certifikatem ale pritom nejde odesilani...

    mam nastaveno smtp.seznam.cz:465 a nic jsem nemenil, ale ted jsem zkusil i :25 a ani to nejde. Wifi i operator - to samy.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    BLACKER: jojo tahle zona je sice UTC +1 ale nechova se tak :) manualne sem si nastavil spravnou a cas dobrej :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    BLACKER: Překvapilo mě, že v 10 dopoledne byl ještě o hodinu pozadu, pak v jednu už byl srovnaný. WP 8.1., T-mobile
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Při focení se mi pořád dělaj takový ty půlsekundový videa. Koukal jsem do nastavení foťáku a u "záznam živých snímků" mám "vypnuto". Nevíte někdo, proč se to děje?
    KEJML
    KEJML --- ---
    BLACKER: Tentokrát v pohodě, změaa proběhla přesně kdy měla (byl jsem vzhůru), ale loni jsem měl velký problém. Čas se mi prohodil až někdy kolem poledne, takže jsem vstával i dorazil na domluvený sraz o hodinu dříve. Přitom jsem měl časové pásmo v telefonu správně.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NECROMAN: aha, o tom povoleni v nastaveni jsem nevedel, ,seynam email nemam. ale dikz moc!
    BLACKER
    BLACKER --- ---
    STARE_CASY: díky, už asi pořešeno. Kvůli spravení toho formátování jsem přenastavoval místní nastavení na USA a potom zpět na CZ a během těch několika restartů se spravil i ten čas. Zajímavé je, že při přechodu přes hranice vše funguje bez problémů, ale přechod na letní čas ten telefon rozhodí. Nu což, problem solved..
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    BLACKER: jo, změnil, ale chování bylo zajímavé. V 6.40 mne vzbudila příchozí zpráva, když jsem ale o hodinu později vstával, bylo tam už 8.40 a že zpráva dorazila v 7.39. Rozhodně se mi tedy čas neměnil v ty 2 hodiny v noci, ale až ráno, kdy jsem telefon použil. Výchozího operátora mám O2, druhá SIM je T-Mobile, ale ta na to imho nemá vliv.
    BLACKER
    BLACKER --- ---
    Změnil se vám čas? Prozatím podezřívám operátora (T-Mobile). Co jsem se díval do nastavení času, tak to z nějakého nepochopitelného důvodu nastavilo časové pásmo na Západ Střední Afriky - UTC+1. Navíc se mi s tím asi rozbilo i místní nastavení, píše mi to čas s tečkou místo dvojtečky (10.15).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VECTOR: appku Email.cz jsme delali predevsim pro uzivatele, ktery chteji mit logo Email.cz na plose a nevedi nic o konfiguraci POP3/IMAP a pod. Pro pokrocile uzivatele bych kazdopadne doporucil systemoveho mail klienta.
    Pokud jsou s nim problemy, zkusil bych se podivat, zda je povolen IMAP a POP3 v nastaveni Email.cz uctu, popr. zkusil odebrat a pridat emailovy ucet.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NECROMAN: v systemove appce. o aplikaci email.cz jsem nevedel, ze existuje
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    Čaute,
    jaké máte Manufacturer name v extras+info vy, jež máte Lumii 830 kupovanou v česku a neblokovánou pro operátora?

    Dělal jsem registry hack, tohle jsem si zapomněl poznamenat, a teď bych to chtěl revertnout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam