• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Já sem du s chválou, tady se kydá hnůj, jo?

    První dojmy z L950 a W10 jsou naprosto nad očekávání :) Libuji si jsem za ten systém neskutečně rád. Pár much, ale to se poladí a hlavně to teď masivně přebíjí pozitivní dojem. Doufám, že to MS nepojebe :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    STEMBUS: já ty win telefony vidim často. Podle mě je to hodně tou cenou
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    jsme asi fakt divnej národ! :)

    Anketa: jakou značku mobilu nosíte v kapse? - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/anketa-souboj-znacek-0r1-/mob_tech.aspx?c=A160426_140446_mob_tech_oma

    a to je tam ještě Nokie a MS odděleně .....
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    NECROMAN: Je vubec nejaka rozumna moznost to poridit i u nas pres nejaky N.A. shop, ale tak aby vubec byla moznost resit do budoucna zaruku atd.?
    Akce je jen pro USA a CAN, tak bud pockat az sem doputujou sedenky nebo to zkusit nejak vymyslet, lec netusim jak!?

    Nejaky napad prosim? Mne jde konkretne o 950dinu. Ď.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PRAASHEK: To není Apple
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ETHAN: když se budeš producírovat před jejich sídlem, tak ti třeba dají zadax akorát za dvě půlky
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    NECROMAN: Kdyby mi to radši prodali za půlku :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    STEMBUS: Microsoft pry planuje rozdavat Lumii 950 zdarma pri zakoupeni Lumie 950 XL, tak bud jsou uz hodne zoufali, nebo se chteji zbavit veskerych zasob :)
    Rumour: Buy One, Get One Free deal may be coming to the Lumia 950 and 950 XL soon - MSPoweruser
    http://mspoweruser.com/buy-one-get-one-free-deal-may-coming-lumia-950-950-xl-soon/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    STEMBUS: Hlavně se jim tahle strategie vyplácela i historicky. Že se nechali zblbnout applem byla neskutečná blbost
    ACID
    ACID --- ---
    ACID: Jen kdyby to náhodou někoho zajímalo, stačilo vypnout zatrzitka u mailu a kontaktů a je po problému. Jak prosté, milý Watsone.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    DIM_: MShit tedka chystá novou strategii. To, že žádnou Lumii už nevydá, to už proběhlo, následovat má prý fakt masivní podpora výrobců (dotace) aby do svejch telefonů začali dávat WP.

    Například Lenovo, Sony atd už o tom moc dobře vědí a připravujou se na to (inetrní info), čekaj jen až jak MS nastaví podmínky, ale ty dotace maj prej bejt fakt zajímavý.

    Smysl to dává jak pro MS tak pro výrobce HW, kteří jsou už pár let zcela závislý na Googlu, takže pokud to MS neposere (což on sakra umí) tak by do 1-2let mohl WP mít slušný procenta a tím pádem i rozvoj...

    Jinak ale já jsem s WP8.1 stále maximálně spokojenej a jen se děsim dne kdy bych z jakýhokoliv důvodu msel zpět na Android...
    DVEL
    DVEL --- ---
    jj
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DVEL: Aha. Takže prostě bída android obecně
    DVEL
    DVEL --- ---
    ADAMFC: jo tak. Telefon byl levnej, ale s nim jsem byl spokojen - rychlost, baterka.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DVEL: Sem myslel zařízení.. Jde mi o to, že lidi kolem mě na android mrmlaj, ale je to vždycky telefon za 4k. Takže je těžký srovnávat s telefonem za 15..
    DVEL
    DVEL --- ---
    ADAMFC: dost jsem tu zkušenost vytěsnil, ale myslím že to byla 4.4 posléze povýšená na 5.0
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DVEL: Cos měl za droid?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PRAASHEK: Co jsem se díval na grafy tak WP přestal růst když Microsoft koupil Nokii a začal klesat po vydání prvních verzí Windows 10 Mobile.
    DVEL
    DVEL --- ---
    Jeden pohled z druhé strany řeky - po delší době jsem k WP vrátil, protože jsem byl z androidu dost nervní (mimo jiné věci okolo dvou simek). Napadá me jen jedna app co mi chybí, jinak si chrochtám blahem a mám pocity štěstí a radosti. (L 950 a poslední insider W10)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ADAMFC: to asi od té doby, co MS koupil nokia phone. zajímavá strategie
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam