• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    STEMBUS: Toho jsem si vědom, máme v práci velmi zručného kolegu, tak bych mu to dal ať to zkusí. Investice 400,- je méně než 2000,- a kolega si to alespoň zkusí, stejně se na to třese jestli mu to půjde nebo ne. Maximálně přijdu o 400.
    Víceméně co jsem koukal co je potřeba na výměnu, tak má kolega v servisním kufru/kanceláři. Ať to dopadne jakkoli, tak poreferuji s výsledkem.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    DIMOUSE: na 99% se ti samo domo nepovede vyměnit pouze sklo, je to spojený s dotykovou vrstvou a pokud nemáš skalpel, speciální ředidlo co odlepí ty dvě vrstvy a pak lepidlo, který je slepí tak... ti to sklo bude k ničemu.... ;)
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    Ahoj bando, nemáte někdo doma zbytečné sklo na L730/L735?
    Telefon mi vydržel přesně 3 týdny. Případně tip, kde se dá v Praze sehnat? Nemám moc čas čekat 4-6 týdnů něž to dorazí z asie.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ELHO_CID: Já myslím že to fHD je jakože minimální požadavek :)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    LBW: 3GB RAM má Lumia 950 (XL) ale displej je bohužel WQHD. Full HD má Lumie 930, ale musí stačit 2GB RAM.
    LBW
    LBW --- ---
    Cus, v praci vybiram novy mobil a muzeme si vybrat pouze WP. Absolutne netusim, jaky WP ted jsou.
    Je treba pozadavek 3GB ram a full hd, co mam na svem androidu ted, realne u WP?
    Diky
    ACID
    ACID --- ---
    DAN_F: samozrejme, ostatni udalosti se mi zobrazuji.. s ohledem na to, ze v postovnim klientu se mi to zobrazuje tise predpokladam, ze se to do telefonu dodatecne "znovu stahne", ale je to prinejmensim divne..
    WINCENZO
    WINCENZO --- ---
    LIQUIDFREAK: Tak vzhledem k tomu jak pozoruju ze ty mobilni desitky se chovaj na kazdym telefonu uplne jinak, byt treba jsou to stejny typy, predpokladam ze to dlouho nevydrzi :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    TOOMIX: Mno, ja byl prave doted na vetvi z toho jak vse slapalo vicemene bez problemu. Ted mam chut ten telefon roztriskat tak jednou za hodinu. :-( ď
    WINCENZO: Se mas, gratuluju. Ja byl doposud bezproblemovy, asi si rekli ze stacilo :-P

    Ma vubec, tak nejak globalne, smysl psat na jejich support a resit s nima podobny problemy? Ci je to jen ztrata casu? ď
    WINCENZO
    WINCENZO --- ---
    LIQUIDFREAK: Me se zase zlepsilo chovani Edge a tak nejak vubec celyho telefonu...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Po poslednim updatu jsem se zacal setkavat se zvlastnim chovanim telefonu, zatuhy, samovolne vypinani, vyskakovani hovoru, padani aplikaci. Ma nekdo podobny problem?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ACID: Máš zapnuté zobrazení kalendáře do kterého tu událost zadáváš? :)
    ACID
    ACID --- ---
    KEJML: doma v Thunderbirdu se mi ta udalost objevila... vsechny 3 pokusy ji zadat. V telefonu mam stale jen tu z firemniho uctu.
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    B3DA: A jiná? Protože ten jejich defaultní player nemá přehrávání složek a je to teda něco najít MP3 bez tagů...
    B3DA
    B3DA --- ---
    SAYUZ: jop
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    TOOMIX:
    B3DA: Core je placenej nebo se pletu? WIN8
    KEJML
    KEJML --- ---
    TOOMIX: To je podle mne naprosto lichý očekávání, respektive ne úplný. Mnohé z normálních buildů to opravit může, ale na druhou stranu v insider buildech byli, jsou a budou bugy. Kdyby to měli odladěný, tak to nacpou všem uživatelům. Rozuměl bych výtkám na pomalej celkovej vývoj, ale že je rozbitej insider build je snad jasný už z definice... Z podmínek, které jsi odsouhlasil:

    Služby programu zahrnují zkušební a předběžnou verzi softwaru. To znamená, že může docházet k občasným chybám a ztrátě dat.

    Program Agreement - Windows Insider Program
    https://insider.windows.com/Home/TermsOfUse
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    TOOMIX: Pokud pořád pojedeš na nejnovějších insider/bleeding-edge/nightly/... buildech, tak se podobných problémů (nebo alespoň podobnýho množství problémů) nejspíš nezbavíš :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KEJML: Pořád marně doufám, že opraví to, co je rozbité. Vzhledem k tomu, že tento build by se měl blížit k nějakému finálnímu, který dostanou i neinsideři, jsem docela rozladěný
    KEJML
    KEJML --- ---
    TOOMIX: A proč ty insider buildy instaluješ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam