• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    TOOMIX: Build 14393?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DAN_F: Fajfka a křížek - mám spodní panel zapnutý, zapnu foťák, vyberu samospoušť a vidím je. Přejedu zespodu nahoru přes panel, ten zmizí a sním i fajfka a křížek
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    TOOMIX: Jaká tlačítka nejsou vidět když je skrytý panel? Mně funguje bez problémů teď.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Tak samospoušť u foťáku už nevyžaduje skrýt spodní panel, aby byla vidět tlačítka OK/Storno. Když ale panel viditelný není, nejsou vidět ani tlačítka...třeba to ještě letos spraví
    KEJML
    KEJML --- ---
    DAN_F: Hurá!
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    GILDARIUS: Uměly od začátku, ale je to device specific (x50 to neuměly).
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    GILDARIUS: Jj, umí :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    DAN_F: Už umu wm 10 zapnout obrazovku poklepáním? Mam lumii 640
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    STEMBUS: Vyčkal bych až bude aspoň týden oficiálně venku ten Anniversary update, který by měl jít ven 2. srpna. Nastavení po aktualizaci zůstává, to ale i po factory resetu (když si uděláš zálohu).

    A pro všechny big news -- live tile kalendáře po poslední aktualizaci ukazuje víc nadcházejících eventů.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    STEMBUS: Nic jsem nenastavovala ani nezálohovala a zatím všechno běží jako dřív.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    DAN_F: neměl by si nějaký bližší info? A myslíte teda že už se vyplatí switchnout 8.1 na 10 ?


    GLOBALISTA: a přišla si o nastavení, nebo ti všechno jede dál a nemusela si nic znova nastavovat? Dik
    B3DA
    B3DA --- ---
    od posledniho win updatu mi na vsech wifi sitich nejde internet. konstantne, vsude.. zarikavani (on/off, mazani siti, restart) nepomohlo. jsem v tom sam?
    B3DA
    B3DA --- ---
    DAN_F: slack je supr, do te doby nez mas v kanalu > malo prispevku. pak je to peklo..
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    GLOBALISTA: Záložky na pozadí jsou super, to jo.

    B3DA: A teď ještě koukám že Slack je v betě. Zatím jsem nezkoušel, ale chystám se na něj.

    Jinak pro všechny ostatní co nejedou Insider. Ty poslední 3 buildy jsou vcelku rychlé, plynulé a stabilní. V řadě aplikací v posledních aktualizacích přidali animace (Store, Photos), což celkem napomáhá UX. Mail aplikace už celkem spolehlivě synchronizuje když máte push a vůbec se to hodně pohnulo k lepšímu. Pomalu to zas začíná být celkem civilizovaná zkušenost, byť pořád není optimální.
    B3DA
    B3DA --- ---
    DAN_F: diky! tohle vypada fakt uz dost dobre.. koukam ze bych mel pravidelne hledat i to co uz jsem predtim nenasel :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    DAN_F: Zatím jsem spokojená. Všechno je o dost rychlejší a Edge mi zobrazuje nyx tak, jak to nezvládl žádný prohlížeč na 8.1 + nové záložky otevírá na pozadí. A ještě mi to ani jednou nespadlo!
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    B3DA: Čistě náhodou jsem dnes zjistil že nějaký Todoist klient už pro Windows je (telefon i desktop):
    Todoist: To-Do List and Task Manager – aplikace pro Windows v Microsoft Storu
    https://www.microsoft.com/cs-cz/store/apps/todoist-to-do-list-and-task-manager/9nblggh1rl1k
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    GLOBALISTA: To už se asi vyplatilo počkat ještě dva týdny na ten Anniversary Update :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Ehm, asi jsem objevila Ameriku, ale... Právě jsem svou 640 oficiálně upgradovala na W10M. Čekala jsem, že to samo najde aktualizaci, ale dnes jsem se náhodou dostala k programu Poradce pro upgrade, ten mi vyhledal aktualizaci, sdělil, kolik ještě potřebuji uvolnit místa v telefonu a pak se to normálně přes aktualizace nainstalovalo. No zírám jak puk!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ELHO_CID: nejvetsi vydrz mela moje Lumia 1520, dva dny v pohode. Ted mam 950 a vydrzi tak den a pul, ale zalezi, na co to pouzivas. Candy Crash Soda vybije baterku v pohode za 4 hodiny :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam