• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAWLIS: Nejen z Action Centra, ale přímo z toast notifikace. Nicméně to uměl už TH2 :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    stále ad1) odpověď na smsku přímo z notifikačního centra! paleček hore :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    HAWLIS: No jo, máš pravdu, doručenky, vítejme v roce 2016! :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Ad 1) notifikační centrum vůbec velký plus, super krok kupředu.

    Jinak další velmi potěšující bod
    3) přestaly chodit dorucenky ve speciálním vlaknu a jen je pod smskou napsáno "delivered"... Taky to trvalo hezky dlouho, ale přeci jen!
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    první dva super poznatky z Anniversary:
    1) možnost v notifikačním centru pracovat například s kalendářem a snoozenout nebo dissmisnout jednotlivé položky, to je fantastický.. další budu zkoušet :)
    2) spíš je to vlastně pro mě číslo jedna - swipe back/forward ve Edge! to tam chybělo nejvíc a je to zpět! bravo!
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    + pro ty co aktualizovali na W10M a chybí jim QR čtečka, dnes je zdarma UWP aplikace QR Scanner+

    QR Scanner+ – Windows Apps on Microsoft Store
    https://www.microsoft.com/...dncrdnb92?tduid=(c5047dc0a7fc1d373ee9153b3ac176dc)(235158)(2805996)()()

    (zatím jsem zkoušel jen na notebooku, ale so far nevypadá zle)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Dík.

    Jinak docela zajímavý objev (který kupodivu neproběhl skoro žádnými těmi většími blogy):
    Continuum For Phones works on Lumia 635, 640, 830, 930, 1520.
    http://www.nokiapoweruser.com/registry-edit-makes-continuum-for-phones-works-on-a-lumia-830/

    Ta zkušenost bude asi na většině telefonů hrozná, ale třeba na 930/1520 by se to mohlo hýbat.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DAN_F: Porad je nutny Upgrade Advisor, take se nejprve stahne Threshold 2/10586 a az potom Redstone 1/14393
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    Windows 10 Mobile Anniversary Update now available - MSPoweruser
    http://mspoweruser.com/windows-10-mobile-anniversary-update-now-available/

    Anniversary Update pro Windows 10 Mobile je uvolněn k postupné distribuci. Pořád není bez chyb, ale už to začíná být celkem příjemné používat. Pokud je tu ještě někdo na WP8.x, dejte vědět jestli se vám aktualizace nabídla sama, nebo jestli je pořád nutný update advisor.
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    SUPEX: TROLOLO, reklamace zamítnutá.

    To si asi užiju dost legrace s reklamačním procesem. No a jestli to nepůjde forcnout, tak mám po roce pěkné težítko za osm tisíc.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NECROMAN: jémine tady se přeměřujou WP pindíky a já tu chybím :))))

    HTC TyTN II (windows mobile 6.0)
    Lumia 710 (WP 7)
    Lumia 920 (WP 8 a 8.1)
    Lumia 925 (taky 8 a 8.1 ale přesně už nevim)
    Lumia 950 (W10) kde zrovna tedko jede instalace Anniversary... tak jsem na to moc zvědavej.

    když jsem si to nedávno uvědomil, uplně mě má loajalita zahřála u srdce.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MCKIDNEY: Fakt? Dá se to někde monitorovat? Já měl za to že NFC je stejně aktivní jen při zapnutém displeji a nežere tak prakticky nic.

    VECTOR: Hah, rozumím. U toho Quiet Hours nepomůžou :) Co se týče toho OneDrivu – zkoušel jsi někdy v poslední doby hard reset? Vypadá to totiž spíš na individuální bug, než na všeobecný problém.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    DAN_F: Kdyz chci dlouho spat a tvarit se pak pro ostatni lidi dopoledne, ze jezdim treba metrem ;)

    DAN_F: no ja jsem insider na fast ringu a proste to trva a trva...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DAN_F: NFC zere slusne baterky. Vice nez wifi ve standby modu
    VECTOR: NFC vypnes jenom pomoci Flight mode ve V10M, mozna uz je na to nejaky hack.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    VECTOR: A když už jsme u toho, k čemu doma používáš flight mode? :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    VECTOR: Na Tresholdu ten OneDrive upload fotek z nějakého důvodu dost trvá. S Redstone větví už to většinou funguje celkem obstojně. Jinak Camera Upload všeobecně se zapíná (trochu překvapivě) v aplikaci OneDrive. NFC toggle W10M skutečně nemají – čistě ze zvědavosti, k čemu je to vypínat?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Nevite nekdo, kdyz vyfotim nejaky fotky, jak vynutit, aby se nahraly na OneDrive? Nikde nemuzu najit cudlik na sync uploadu, nebo i downloadu ostatne, ten refresh za boha nepomaha.

    Dalsi otazka - kdo mate W10, taky vam zmizel z notifikacniho centra prepinac na vypnuti/zapnuti NFC?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SUPEX:
    "kus displeje se vypálil a má teď odstín víc do žluta" - to mam na L1520 taky!
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    VECTOR: To bude asi implementace radia, zkusil jsi ji v tom modu znova vypnout a zapnout?

    Druha vec co me napada je, ze mas zapnute to napojeni WiFi na kontakty a GSM lokaci - tam by mohl byt nejaky bug s tim ze je to v tu chvili nedostupne
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    MCKIDNEY: Lumia 950. Kdyz ve flight modu zapnu wif, tak napriklad tu svoji domaci co je nejbliz nevidim, ale od sousedu z vedlejsiho bytu jo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam