• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    diky za reakce, vypada to ze nakupu nic nebrani
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    NECROMAN: Mám protekční 4GB, ale u Vodafone, takže i těch 150 je pro mě nereálné. Na 99% území je i 75Mbit jen teoretické maximum.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    RENDALF: servis slape , omezenejsi funkce nez na androidu ale slape jak na wp8.1 tak win10m
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ELHO_CID: 150 nebo 300Mb LTE u nasich operatoru je celkem zbytecne porovnavat, kdyz mas FUP 500MB na mesic :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Bože já už se tak těšim, až mi chcípne muj Android!!! Už se těšim na 950tku :)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    RENDALF: single sim ma LTE až 300Mb/s, dual sim maximálně 150Mb/s. Nevím, co máš za operátora, ale bojím se, že v dohledné době je těch 300Mb u nás stejně nereálných. O jiném omezení nevím, pokud tam druhou SIM nedáš, tak by výdrž na baterii měla být stejná jako s varianou single SIM.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    myslim si na 950, akorat s display dockem je akorat 950 dual sim (950 je bez co vidim), je 950 dual sim stejna jako 950 v pripade pouziti pouze jedne SIM?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    RENDALF: Taky tam píšou, že na tu aplikaci vyšel update pro lepší chod na W10M. Fakt není důvod, aby to nefungovalo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RENDALF: Lumia 950, neni tak velka, mas tam vsechny novinky a mas zarucene updaty na novejsi verze Windows 10.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    RENDALF: Asi 650, jestli se ti nechce solit za 950. Proč by neměl fungovat servis24? Fakt nevím, spořku nemám, ale netuším proč by neměl fungovat.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    jakyho nastupce byste doporucili za 925? s wp 8.1 jsem byl spokojenej, je w10 uz dostatecna nahrada? Pouzivam telefon/zpravy/maily/kalendar/Spotify/navigace/mapy.cz/fb/servis24/iDoklad/ie , podle informaci z MS storu by snad vse krome servisu24 melo valit (coz zrovna ten servis24 bbude chybet dost)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DAN_F: Jo takže tady je zakopaný pes... To je snad ještě horší... Pro gmail to jde, ale pro live nikoliv... Pro vlastní MS účet nejde nastavit to, co jde easy pro google... To me poser v kině...
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAWLIS: Napsal jsi to dobře. Já mám ale v nastavení účtu možnost nastavit si synchro pro obojí…

    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DAN_F: to jsem asi blbě napsal, protože tím v závorce chci říci, že v mailu to, na rozdíl od kalendáře, je.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAWLIS: "ani v options to řešený není (třeba podobně jako v mailu, kde se dá nastavit jak často synchronizovat atp...)."

    Myslíš: tři tečky > manage accounts > účet který chceš nastavit > change mailbox sync settings > sync contacts and calendar > every 15 minutes / every 30 minutes / hourly / every 2 hours / manually?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VIK: já používám tu appku ze store, co je defaultně v mobilu i pc s desítkama.. a je tam víc věcí, co mě neba, takže One Calendar to řeší. uvidím třeba za měsíc, až budu mít víc co porovnávat.
    VIK
    VIK --- ---
    HAWLIS: Kalendář se dá podle mě synchronizovat manuálně tak, že spustíš Outlook Mail s účtem, na který máš kalendář navázaný a tam dáš synchronizaci. Mně to ale automaticky synchronizuje docela rychle, pravda, používám ale webový Outlook a ne desktopovou aplikaci. Pak bych se asi podíval na nastavení synchronizace na desktopu, jestli tam není něco špatně.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    SAYUZ: ten odkaz nešlape...

    btw dneska mě MS Account donutil přestat používat jejich defaultní kalendář... už jsem k tomu byl rozhoupanej dřív, ale až dnes mě to doběhlo. Když si jeden den do kalendáře v mobilu napíšu nějakou událost a druhej den jí pořád nemám synchronizovanou v kalandáři v pc, takže si myslím, že v daný čas tam nic nemám... to je fakt poděl... není tam žádný tlačítko sync, ani v options to řešený není (třeba podobně jako v mailu, kde se dá nastavit jak často synchronizovat atp...).
    Takže stažený One Calendar, kde to jede perfektně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam