• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    TOOMIX: 14926.1000
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DAN_F: který build konkrétně myslíš? 14915.1000?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    DAN_F: Haha, tohle je fakt katastrofa, protože i když vydají opravený build, OTA si ho nikdo nenainstaluje :D
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    Pokud jste někdo Insider ve fast ringu a ještě se vám nenainstaloval poslední build, tak se rychle přepněte na slow / pokuste se zabránit aktualizaci – zatím nejhorší build, nefunguje skoro nic, v první řadě třeba detekce SIM, klávesnice a telefon se restartuje co 2 minuty.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Ani to jít nemá, že jo. Ale možná ještě funguje to sdílení hesel, pokud už nemá AU.
    KEJML
    KEJML --- ---
    GILDARIUS: Pokud vím, tak to nejde
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Zase si pobrecim, jsem na sluzebce na hotelu co obvykle - telefon se v poho připojí na wifi, ale počítač (win 10) heslo zapomněl, jak zjistím na Windows phone heslo wifi ke který jsem připojen? (na androjdu jsem na to nepřišel)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Me predevcirem klekla L925, nejdriv se sekla, pak restart a vzdy zasek pri zadavani pin a posleze uz nesla ani zapnout :( No tak mam L950 no.... :D
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    diky za reakce, vypada to ze nakupu nic nebrani
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    NECROMAN: Mám protekční 4GB, ale u Vodafone, takže i těch 150 je pro mě nereálné. Na 99% území je i 75Mbit jen teoretické maximum.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    RENDALF: servis slape , omezenejsi funkce nez na androidu ale slape jak na wp8.1 tak win10m
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ELHO_CID: 150 nebo 300Mb LTE u nasich operatoru je celkem zbytecne porovnavat, kdyz mas FUP 500MB na mesic :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Bože já už se tak těšim, až mi chcípne muj Android!!! Už se těšim na 950tku :)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    RENDALF: single sim ma LTE až 300Mb/s, dual sim maximálně 150Mb/s. Nevím, co máš za operátora, ale bojím se, že v dohledné době je těch 300Mb u nás stejně nereálných. O jiném omezení nevím, pokud tam druhou SIM nedáš, tak by výdrž na baterii měla být stejná jako s varianou single SIM.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    myslim si na 950, akorat s display dockem je akorat 950 dual sim (950 je bez co vidim), je 950 dual sim stejna jako 950 v pripade pouziti pouze jedne SIM?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    RENDALF: Taky tam píšou, že na tu aplikaci vyšel update pro lepší chod na W10M. Fakt není důvod, aby to nefungovalo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RENDALF: Lumia 950, neni tak velka, mas tam vsechny novinky a mas zarucene updaty na novejsi verze Windows 10.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    RENDALF: Asi 650, jestli se ti nechce solit za 950. Proč by neměl fungovat servis24? Fakt nevím, spořku nemám, ale netuším proč by neměl fungovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam