• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    já mam 950 od února a nebyl jedinej problém. Kromě jedný věci - a to, že se mi občas kouše, když ji chci odemknout. Zmačknu na straně tlačítko a laguje to.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Ja mam L950 asi dva měsíce a zatím, kromě messengeru kterej se občas sekne, problémy moc nemám. Na co, že se to mám připravit? :-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    HAWLIS: no jasny no...
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Prototyp ukazuje, kam by to mohl dotáhnout Microsoft se smartphony - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...rtphone-surface-phone-dell-pjq-/telefony.aspx?c=A161105_230148_telefony_ada

    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    CMLKA: díky, tohle je bohužel nevýhoda: Vrátíme vám celou částku zpět, a to formou poukazu na další nákup.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    HAWLIS: nebo si kup na alze tu prodlouzenoudobu na vyzkouseni a pak to muzes vratit za docela dlouho
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VECTOR: napadlo mě zkusit to 2x vrátit ve 14ti denní lhůtě :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HAWLIS: ja ho chtel uz ctyrikrat rozmlatit. jediny co me zarazilo je ze je fungl novej (oneplus 3), tak ho po mesici prodam..
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VECTOR: děkuji pěkně :) nejprve si mi vnukl ten nápad mít android na test po dobu reklamace, ale to co píšeš teď mi zvedá náladu :D umím si představit, že bych na ten telefon šlápl rychleji, než by mě kdy nasral WP :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HAWLIS: no, ja jsem uz dva dny na androidu a rvu si vlasy. nenasel jsem treba zadnou nahradu za email a kalendar - widget na plochu. vsechno je monstrozne graficky preplacany. nez to clovek rootne aby mohl aspon par zakladnich veci zmenit, tak to trva pul dne. zoufale to zere data. zmenit zvuk sms je na deset minut googleni odpovedi.
    dneska nesu 950 do reklamace, ale uz se tesim, az se k ni vratim, popravde.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VECTOR: tyvoe zrovna sem lezu s podobnou slzou u oka... L950 už tolik zabugovaná, děnně klidně deset restartů, ani se mi neodemkne lockscreen, zlobí napojení na onedrive... sem tak nasranej, jako nikdy jsem na Lumie nebyl.. už to nejde a dovezu to na reklamaci...

    hledám dočasnou alternativu zatím ve vodách WP a chtěl jsem si sem dojít pro pár slov útěchy od dalších WP zarytých fandů...

    Dokázal by někdo shrnout, co pozitivního nás v rámci WP čeká? Chtěl bych slyšel fakt jen to dobrý, protože já už selhávám a moc dobrého se mi najít nedaří a hrozně moc se bráním kacířským myšlenkám na android...

    Kdyby W10 fungoval tak jako W8.1, je to bezpochyby nejlepší systém co Microsoft vyblil... Celkově posun ve všem dál a praktické mouchy v rámci systému mi tolik nevadí. Nicméně nefunkčnost (nebo občasná funkčnost) jiných a jindy bezproblémových míst mě fakt zvedá ze židle.

    Má tohle budoucnost nebo náš čeká pokřižování se a odchod do pekla googlu?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Ale že to trvalo...
    Mobil do ruky neberte. Skype pro Windows 10 už podporuje posílání SMS z počítače | Cnews.cz
    http://www.cnews.cz/mobil-do-ruky-neberte-skype-pro-windows-10-uz-podporuje-posilani-sms-z-pocitace
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    Alcatel s Windows v Evropě nebude, platforma tak dál chřadne - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...-10-mobile-v-evrope-nebude-f6p-/telefony.aspx?c=A161104_004606_telefony_ada
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ELHO_CID: jedinej je, ze kdyz zkrachuje prodejce, tak musis zaruku uplatnovat u servisu v zemi z ktere je dovezeny, pokud to nema mezinarodni zaruku
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Koukám, že to tu ještě není - kdo nemá 2GB RAM a štve ho pomalý FB app, tak nainstalovat SlimSocial a bude to lepší. Hned jsem tý italce, co to napsala, poslal na PayPal.
    DREAMWEB
    DREAMWEB --- ---
    ahoj, mam dotaz/problem. lumia 640LTE, win8.1u2, t-mobile.
    kdyz mam nastavenou highest connection speed na LTE, nekdy (ale jenom nekdy) se mi protistrana nedovola s tim ze "ucastnik neni dostupny". jako by mel telefon problem se prepnout z lte na voice. nebo ho na lte operator nepozna ze ma i voice capability. kdyz zakazu lte (highest connection speed = 3g), tak se to nedeje.
    bude to telefonem? windowsama? operatorem? btskou?
    da se s tim neco udelat?
    dik za jakekoliv hinty...
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Dotaz do pléna - ty L950XL kolem 9000Kč, co vyskakujou na heuréce, dovezený nejspíš z polska, je v tom nějaký háček? Protože 14000 oficiální cena je furt o 50% navíc, takže rozumné riziko mi za to asi stojí.
    MISTERIO
    MISTERIO --- ---
    VECTOR: já OneDrive používám na Androidu pořád a naprosto bez žádných problémů.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    VECTOR: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.skydrive
    • Browse all your OneDrive files and files shared with you.
    • Automatically upload photos and videos to your personal OneDrive account using Camera backup.
    • Share your files.
    • Move, delete, and rename files, and create new folders.
    • Open your OneDrive files in other apps, including Office apps.
    • Quickly get to documents you've recently opened.
    • Search for your files and folders.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam