• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ROMANICAK: mě obrázky u kontaktů před časem také zmizely. po nějakém měsíci se zase najednou objevily...
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    8.1 , Lumia 1520
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Zmizely mi fotky vsech kontaktu i kdyz v telefonu v asresari contact photos je furt mam. Stalo se to nekomu?

    Surfuju a hledam po webu, ale reseni nikde.
    VIK
    VIK --- ---
    VECTOR: To už je nějakej ten měsíc. Fonty jsou trochu menší, takže hůř čitelný. Taky z toho nejsem nadšený.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Taky se vam zmenil design kalendare na outlook.com? Jsem z toho mirne rozhozenej, asi to ma bejt vic user friendly, ale hur se v tom orientuje pro me.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Furt mi tu teďko vyskakuje popup "enjoying this app? Rate it!" Nikde se mi nedaří to zablokovat... Odinstaloval jsem feedback hub... A nepomohlo.. Vi někdo pls?
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    DAN_F: Me nejde do hlavy proc jako ukončili podporu ty aplikaci msn zdraví když uz to fungovalo
    PETROS
    PETROS --- ---
    Ale za 25 no nevim... :-)
    HP Elite x3 + Desk Dock + Headset + Premium packaging - Mobilní telefon | Alza.cz
    https://www.alza.cz/hp-elite-x3?dq=4578575
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    Microsoft Band app to umí a má i živou dlaždici – která se ovšem aktualizuje jen když otevřeš aplikaci a aplikace se synchronizuje (UX MS style) :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Hele tak se mi nějakým záhadným způsobem na par dni rozfungovala aplikace msn zdraví, a je docela fajn jak to počítá ty kroky na pozadí... Ma to nějakou funkční alternativu co bych nemusel spouštět a mela by živou dlaždici?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DAN_F: nn developer prev nikdy a datum a čas dávám taky aktuální
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAWLIS: Datum máš nastavené na dnešek? Developer Preview jsi tam před reklamací neměl?
    LBW
    LBW --- ---
    Cim na win10 nahradit Pubtran z androidu? Jde mi i o mimoprazske cestovani
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    měl jste někdo zkušenost, že se nedařila obnovit záloha při resetování telefonu? vrátila se mi L950 z reklamace, najde moje zálohy, obnovuje do 21%, pak hodí ověření, to vypadá, že proběhne ok, ale už nerostou procenta obnovení a třeba po minutě zahlásí cant connect a neobnoví to všechno... co s tím?
    VITI
    VITI --- ---
    DAN_F: hmm, asi mas pravdu. Poresim to zatim tim, ze ji u znamych kontaktu nastavim jiny vyzvaneni, vychozi dam nejaky co zacina potichu, u tech kratkejch volani by teda mob vubec nemusel zabzoukat.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    VITI: Asi primárně věc závisející na tel. čísle a množství jeho "recyklací", případně přítomnosti v různých číselných databázích. Každopádně policie u některých svých telefonů (nevím jestli jsou to služební mobilní čísla, nebo to má nějaká jiné pravidla) má zapnuté skrývání ID, tudíž se jí v případě potřeby z těchto čísel nedovolají :) Ne že by asi byla velká pravděpodobnost že jí budou volat, ale zase když o těch zmeškaných hovorech neví, asi bych neřešil a blokoval až pokud k tomu bude důvod.
    VITI
    VITI --- ---
    SATOO: super, dik
    DAN_F: to nevim. Dcera ma mobil par mesicu a sem tam se ji v seznamu hovoru objevuji nezvednute private call, divne je ze ani nevi, ze ji nekdo volal ... coz bude asi tim, ze mobil jen jednou zazvoni a vyzvaneni je ukonceno (vcera sem to nahodou odchytl). Ja osobne mam takovyhle zaznam 1 za cca 3 roky s Lumii ... tak nevim co to je, myslel sem, ze to zablokuju a bude ;-)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    VITI: Je to rozumné? (používá u svých telefonů např. PČR)
    VITI
    VITI --- ---
    Jdou nejak blokovat prichozi private volani?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ELHO_CID: V US v rámci Black Friday k L950 za 499 USD zdarma dock a druhá L950 :)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    MSFT zlevnil 950XL s dockem na 12600.
    A já pořídil ten Acer na 6990. Na Acer není AU, ani insider, takže jedu na verzi 1511, ale zatím celkem dobrý dojem.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Mě obrázky kontaktů taky zlobily, tak jsem vlez na live.com a kontakty jsem si tam srovnal. Zdá se, že si mi to nějak špatně sesypalo, když jsem stěhoval schránku u outlook 2016 z jednoho počítač na druhý ručně (PST soubor). Byl to blbej nápad. Teď jsou obrázky zase v pořádku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam