• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    JNK
    JNK --- ---
    ROMANICAK: Ta vtipna vec je, ze nekde obrazky jedou, jinde ne. (Treba v people na w10 desktopu byly dost dlouho. A faktem, ze uz je to nekolik tydnu, pochybuju, ze bude nejaky restore.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Clanek starej, ale co uz, proste chvili pockam a kdyz se obrazky neobjevi, prastim s tim. Nebo mozna budu zkouset obnovu ze zalohy, jenze to zas prijdu o tisic dalsich veci a budu 14 dni nastavovat vsechno aby to chodilo jak ma...Ach jo...
    Oprava nefunkční synchronizace kontaktů a mizejících obrázků v Outlook.com | WindowsCentrum.cz - Návody a nastavení telefonů Lumia a počítačů s Windows
    http://www.mylumia.cz/...a-nefunkcni-synchronizace-kontaktu-a-mizejicich-obrazku-v-Outlookcom-A_3248
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    AGGU:
    Tvl neser me jeste ty.

    1. Nemam zadnej novej build, protoze novejsi nez mam NENI (Lumia 1520). Pokud se teda nechci zapojit do nejakyho testovaciho rezimu, coz nechci, ja musim pracovat a ne si hrat.

    2. Cekam tu odbornou radu nekoho kdo vidi do toho co se kolem prechodu na Outlook.com deje. Coz ty evidentne nejsi.
    AGGU
    AGGU --- ---
    Samozřejmě že to JE rukama. Ale nedej se ;) Co tu čekáš za "odborné rady" když se (nejen ty) vyjadřuješ stylem "nejde se mi přihlásit, protože MS posral snad vsechno na co sahl, mam velkou chut je poslat do ..."? ;)
    A přitom řešit 8.1... Když nemáš aktuální build, asi víš proč ho nemáš a seš na to připravenej.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    AGGU:
    Napred jsem si rikal, ze tu nema smysl rozjizdet flame, ale kdyz mi nekdo napise ze je to rukama, tak se jen tak nedam. Bud jsi uplne blbej a nepoznas rozdil mezi "me se to nestalo" a "nikomu se to nestalo" a nebo jsi troll, kterymu nejde humor. Vyber si.
    AGGU
    AGGU --- ---
    Za posledních cca 10 let, ještě od dob hotmailu, se mi ani 1 (slovy jednou) nestal žádný problém se synchronizací (cca 900 kontaktů). Včetně fotek ke kontaktům. Je úplně jedno, jak se to jmenuje. Asi to bude rukama ;) Nic vám nebrání zařvat Heil Alphabet, poklonit se, koupit si Samsung a užívat si "nejlepšího ekosystému zdarma".
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SATOO:
    Tak asi uplne nej na tom je, ze se prestalo jit prihlasit na Hotmail account, kterej mam jako hlavni account v telefonu. Predpokladam, ze tim padem prestane fungovat i to ostatni, jako je backup, obnoveni uz udelanejch backupu, buh vi jestli bude fungovat store, kalendar (ulozeny udalosti)....

    Vzhledem k tomu, ze MS posral snad vsechno na co sahl, mam velkou chut je poslat do <|> a prejit na Android. Uz jsen ze vzteku.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SATOO:
    Jakoze si mam pridavat znova vsech cca 300+ fotek? Koho muzu zabit?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    8.1 , Lumia 1520
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Zmizely mi fotky vsech kontaktu i kdyz v telefonu v asresari contact photos je furt mam. Stalo se to nekomu?

    Surfuju a hledam po webu, ale reseni nikde.
    VIK
    VIK --- ---
    VECTOR: To už je nějakej ten měsíc. Fonty jsou trochu menší, takže hůř čitelný. Taky z toho nejsem nadšený.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Taky se vam zmenil design kalendare na outlook.com? Jsem z toho mirne rozhozenej, asi to ma bejt vic user friendly, ale hur se v tom orientuje pro me.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Furt mi tu teďko vyskakuje popup "enjoying this app? Rate it!" Nikde se mi nedaří to zablokovat... Odinstaloval jsem feedback hub... A nepomohlo.. Vi někdo pls?
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    DAN_F: Me nejde do hlavy proc jako ukončili podporu ty aplikaci msn zdraví když uz to fungovalo
    PETROS
    PETROS --- ---
    Ale za 25 no nevim... :-)
    HP Elite x3 + Desk Dock + Headset + Premium packaging - Mobilní telefon | Alza.cz
    https://www.alza.cz/hp-elite-x3?dq=4578575
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    Microsoft Band app to umí a má i živou dlaždici – která se ovšem aktualizuje jen když otevřeš aplikaci a aplikace se synchronizuje (UX MS style) :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Hele tak se mi nějakým záhadným způsobem na par dni rozfungovala aplikace msn zdraví, a je docela fajn jak to počítá ty kroky na pozadí... Ma to nějakou funkční alternativu co bych nemusel spouštět a mela by živou dlaždici?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DAN_F: nn developer prev nikdy a datum a čas dávám taky aktuální
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAWLIS: Datum máš nastavené na dnešek? Developer Preview jsi tam před reklamací neměl?
    LBW
    LBW --- ---
    Cim na win10 nahradit Pubtran z androidu? Jde mi i o mimoprazske cestovani
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam