• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SATOO:
    Jo, makam na tom. Tech aplikaci jsem pouzival hodne a ve hrach mam saves, coz me stve asi nejvic. Uvidime co to udela az tu hru nainstaluju, protoze treba v Metro2033 mam placeny features.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Rano to samy, nejde to.

    Pls nedivte se mi, kdybych ciste nahodou nekdy na MS nadaval jaky jsou to kokoti, diky za pochopeni :-)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SATOO:
    Zas a opet ach jo. Tohle uz je na Bohnice, fakt. Pockam do rana, ted uz na to nemam nervy.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SATOO:
    Jo a funguje, jsem prihlasenej.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    How to Backup and Restore Windows 10 Mobile
    http://www.wpxbox.com/how-to-backup-restore-windows-10-mobile/
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SATOO:
    Ano, mam tam 10 z vyroby i kdyz vtipne odsouhlasuju 8.1 po zapnuti :-)

    Jinak to mam skoro stejne jako ty, presto to po me chce

    "Verify your identity"

    A pri dalsim pokusu uplne to samy, opet Can't connect potom co zadam kod co mi prisel do mailu. Ja to vzdavam.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SATOO: Po me to chtelo nejakej bezpecnosti kod v cca 21% natahovani dat. Ze tam prej mam neco duvernyho, nevim, asi nakoupeny aplikace?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Hmm, tak jsem dosel az k nastaveni wifi, to se pripojilo, pak nastavit ucet Microsoft, a napsalo to:
    Can't connect
    We're having trouble singning in. Make sure you have good reception..........
    Try again === Skip

    Try again samozrejme nefunguje. Heslo i jmeno mam to samy, s cim se bez problemu prihlasim na webovy rozhrani. Ach jo znova.

    Dalsi pokus uz vysel...a svete div se, opet zasek pri restoru potom, co jsem zadal zaslanej kod. Kontrolovano 2x, fakt jako ja ztracim nervy!
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Tak celkem vtipny je, ze i kdyz jsou to Win10, tak odsouhlasuju Terms of Use Win 8.1 :-)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SATOO:
    Jo, vidim je tam.

    AGGU:
    Tak neprenesly, udelam Hard reset...akorat jsem se o nej pokusil a nejak se to kouslo a nic s tim nejde. Ach jo.
    AGGU
    AGGU --- ---
    ROMANICAK: Přenesou (když to implicitně nezakážeš). Ale přes wifi je to samozřejmě rychlejší.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    AGGU:
    mmnt...pripojil k wifi - znamena to, ze se pres operatora (LTE) ty kontakty neprenesou?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    AGGU:
    Tak tohle se proste nepovedlo. Koupil jsem telefon, pripojil se k MS uctu, ale kontakty nikde.
    Vlezu do nastaveni uctu a vidim, ze MS je jen pro apliace, ale ne pro kontakty(emaily atd). Tak jsem ho pridal jeste tam, ale pise mi to nejakej eror ze m.hotmail.com neni dostupnej.

    AGGU
    AGGU --- ---
    ROMANICAK: Měl jsem L920 s W8.1. Koupil jsem na jaře L650 (W10), zapl, připojil k wifi, přihlásil k MS account a za chvíli všechno synchronizované (kontakty, emaily včetně složek, favorites browseru, onedrive... Žádná složitost tam není.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SATOO:
    Ja asi neumim prejit z W8.1 na W10, navic mam jinej pristroj. Ani jedno by ale nemelo mit vliv.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Jako jestli si nekdo mysli, ze kdyz ma kontakty v cloudu a koupi si novej telefon a prihlasi se snim do cloudu jako master account pro danej pristroj, tak ze se ty kontakty prenesou, tak to teda ne :-(
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ROMANICAK: no v případě že kupuješ na firmu tak rozhodně neni 24 měsíců ale 12 v lepšim případě ;)

    a ja nevim jak, ja stale vidim jen velmi dobrej SW - ale pravdou je, že furt zůstávám na 8.1 :))
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    STEMBUS:
    Zaruka je 21 mesicu misto 24, coz neni tak strasny. Ale ty druhy casti tvy vety se bojim i tak, proste blbej SW uz podelal tolik dobryho HW...vis jak.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ROMANICAK: spíš nechápu to dobrovolnýn krácení záruky na polovic kvuli cca 2000kč a uz se tesim jak tu za rok budeme cist ze to je kram kterej si radsi vyhodil :D nee dělam si prdel ;)

    holt je to moloch kterej už se sám ztratil v procesech, klasika....
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    DAN_F:
    Super, diky za info.

    A pro pobaveni - protoze mi moje L1520 blbne tak, ze asi nema smysl to opravovat, objednal jsem si v Alza 950XL . Meli jednu jedinou za super cenu, pouzitou, vezli mi ji buhvi odkud. A protoze jsem nemel v tu chvili udaje o firme a nechtel jsem aby mi ji nekdo vykoupil, bloknul jsem si ji do objednavky na fyzickou osobu klasicky. Sms ze uz je na pobocce Haje, prijedu tam a chci to zmenit na firmu, abych to mohl mit odecteny z dani. Typek na me ze to nejde! Ze jim system nedovoli zmenit v udelane objednavce, i presto ze neni vyfakturovana, odberatele. Tak mu rikam at ji teda stornuje, ze kdyz to maji uz fyzicky na sklade pobocky, tak ze by nemel bejt problem udelat hned novou objednavku a rovnou ji vydat. Typek zas na me ze to nejde! Oni musi pri stornu nedokoncene objednavky fyzicky ten telefon vzit a poslat ho na centralu do Holesovic, kde ho nekdo musi prijmout na centralni sklad (coz v prosinci prej trva az nekolik (10!) dni), pak teprve jde opet prodat a tim padem by opet jel na pobocku, kde bych platil 30,- dopravny.
    Chapete to nekdo???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam