• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ADAMFC: taky uz čekám az kluk koupi android a zmizí :)) snad brzo...
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ADAMFC:
    Ja mam fakt strasnou smulu a vsechny chyby ve vsem ceho se dotknu se mi projevi. Jako v praci je to dobry, pac delam SW testera, ale v realnym zivote je to kolikrat peklo, co ti budu povidat.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ROMANICAK: jak tě tu čtu, tak radši na nic nesahej
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    HAWLIS:
    ADAMFC:
    Ja se normalne bojim, ze se mi neco dalsiho zas rozpadne. Fakt bych nerad, kdyby se podelalo jiny nastaveni kvuli tomu, nebo zas prestal fungovat Outlook, nebo se vsechno preplo do cestiny......na co vsechno ma dopad nastaveni regionu?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ROMANICAK: jak řiká HAWLIS. Po nákupu si to můžeš zas vesele vrátit. Ale chce to restarty
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ROMANICAK: přenastav si region v telefonu na CZ.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Je tu nekdo, kdo ma nastavenej region USA (treba kvuli Cortane), jazyk ENG a funguji mu nakupy ve store?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ADAMFC:
    Na mobilu ano, v PC ne. Na mobilu mi nejde zaplatit ve store. Nevidi to moje nastaveni co mam na MS uctu - platebni kartu. nelze si nastavit novou platebni kartu na mobilu, protoze to chce americkou adresu a combobox pro zemi je zasedlej, nelze zmenit z USA na cokoliv jinyho. Kdyz zadam USA adresu, skoncim v chybe.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ROMANICAK: nemáš W10 na mobilu nebo v PC?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    DAN_F:
    Spatne jsem cetl - nemam W10 a mit nebudu.

    Zkusil jsem si nalinkovat PayPal ale pak to che jeste adresu. Zadal fake adresu v USA, ale skoncil jsem s chybou
    V3rej+4yk0CFW1TN.19.1.17
    2017/02/10 - 07:02:43 UTC

    Ach jo.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    DAN_F:
    Tak nejak nevim jak :-/ Ve store mi to pise, ze nemam zadny zarizeni na ktery by to slo instalovat. Pritom svuj tel tam samozrejme vidim.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ROMANICAK: Jestli máš Win10 na počítači a máš tam nastavený CZ region, zaplať si to ze Storu na desktopu.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Ehm...menili jste si nekdo nekdy platebni detaily pres web? Kolik dni trva, nez si toho vsimne telefon?

    Ja to udelal dopoledne a jeste ted nic - chci zaplatit za ty mapy a porad mi tel chce zakladat novou metodu placeni. A jelikoz mam nastaveno region USA, tak mi nedovoli vyplnit u platebni karty jinej stat, coz vede k nesmyslnym udajum a nezalozi se to. Takze ja nemuzu nic koupit, zadnou aplikaci. Wow.
    KEJML
    KEJML --- ---
    HMLQ: Mně se to párkrát stalo na Lumii 640, Waze nepoužívám.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Pokud by to nekoho zajimalo, tak jsem presel na Google mapy a navigaci se svoji 950XL a W10 a jsem nadmiru spokojen. Hleda to uplne vsechno uplne napoprve, popisny i orientacni cisla, po prvnich par pokusech naprosto bez problemu. Koupim si to za tech par korun, rad.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HMLQ: AIDA64 – umí mimo jiné testovat různé senzory, včetně akcelerometru.
    HMLQ
    HMLQ --- ---
    Existuje něco jako "hardware test" na Lumia 950 XL DS ? Vždy mi po nějaké době přestane fungovat automatické otáčení displeje a musím telefon restartovat. Zatím podezřívám Waze , ale nevím jestli to není jen náhoda a chyba není v telefonu. Lze zjistit , zda je chyba v hardwaru nebo to způsobuje konkrétní aplikace ?
    Díky moc
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    Jinak pro dnešek jedna dobrá zpráva — Feedback Hub pořád ještě funguje :)

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    DAN_F: bez tvého tipu bych byl tam, kde jsem byl, ještě jednou dík! :-)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    FORELLI: Tak hlavně že se podařilo a gratuluju :) Ono zrovna tohle nastavení je dost zákeřné, protože Google asi používá pro synchronizaci kalendáře se svými aplikacemi nějaký vlastní systém a celý CalDAV + jeho nastavení je tam "tak navíc" kvůli iOS, takže se trochu blbě hledá.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    DAN_F: jako obvykle nic není jednoduché :-) byla to ta třetí možnost ale i když jsem to v tom googlu zaškrtal, tak se to v telefonu neobjevilo, takže mně napadlo smazat účet v telefonu a znovu ho vytvořit a už to tam je :-)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    FORELLI: Která z těch možností to byla? (hádám trojku) :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam