• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    VIK: Tyjo, nemůžu si vzpomenout na žádné W8+ zařízení které bych měl v ruce a mělo mini sim. To ještě nějaký operátor vydává vyloženě mini SIM? :) (Vodafone už nějakou dobu vydává SIM, která pokrývá všechny velikosti a člověk si jen vylomí velikost kterou potřebuje)
    VIK
    VIK --- ---
    DAN_F: Potřebuju to pracovně do ciziny. Máme tam takovej ten USB stick modem. No a v něm je od místního operátora právě mini SIM. LTE asi netřeba.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    VIK: S ohledem na 3G pokrytí v ČR bych spíš koukal po něčem s LTE. Proč to omezení na mini SIM?
    VIK
    VIK --- ---
    Sháním telefon s Windows Phone/Mobile jen pro účely sdílení mobilního internetu, ale musí mít slot na tu klasickou mini SIM. Zaujal mě Acer Liquid M220, ale nic dalšího podobnýho jsem nenašel. Nějaký tip?

    Acer Liquid M220 - Full phone specifications
    http://www.gsmarena.com/acer_liquid_m220-7071.php
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Nepoužívate někdo Garmin (hodinky, náramek...) a Garmin Connect na W10M? Za boha se mi nedaří rozchodit notifikace na Garmin Forerunner 35, ale asi to bude Win. Build mám 10.0.14393.693, Garmin Connect 3.15 (povoleno vždy na pozadí). Já jen jestli to někdo náhodou neřešil :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Zatracene, zase dobry industrialni telefon s Windows 10 - ale ty prachy.
    ACID
    ACID --- ---
    Pred casem jsem resil, ze mi nejde zapnout BT handsfree..
    ted se mi zas hovor (odchozi) sam prepne na BT, ikdyz v BT mam v hornim menu vyple.. vite nekdo kde zas mam co blbe zaple? L830 W10
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Vcera jsem otevrel Amazing Weather HD a vybaflo na me, ze aplikace a sluzba konci za tri tydny... :/
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    Včera vyšla v rámci Production Ring konečně aktualizace aplikace Fotky, které trvá podstatně kratší dobu zobrazit nově pořízené snímky (a taky přináší drobná UX vylepšení, jako třeba animaci při návratu z obrázku na celkový přehled v mřížce).
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    DAN_F: Ale Panasonic celkem nečekaně představil "telefon", který je dostupný i ve verzi s W10 :)
    Panasonic launch a new Windows Phone - MSPoweruser
    https://mspoweruser.com/panasonic-launch-new-windows-phone/
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Omlouvám se za OT, ale nechce se mi zbytečně zabít celý večer a tady možná někdo bude vědět. [ GLOBALISTA @ Mobilní telefony Nokia - hardware, software, odblok, CZ, náhradní díly ]
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    DAN_F: Tak NuAns představil ten svůj nový telefon a… je to Android :)

    NuAns ditches Windows 10 Mobile for Android on it's new smartphone - MSPoweruser
    https://mspoweruser.com/nuans-ditches-windows-10-mobile-for-android-on-its-new-smartphone/
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Ach jo už mě ten mobil začíná štvát, jsem na služebce ve francii a zdechla mi navigace - žádnej problem, dyt mam v telefonu, jenže po zapnutí jsem zjistil že na mě navigace nemluví - ten trik s tím změnit hlas z marka na ziru tentokrat nepomohl. Pak jsem potřeboval něco vyfotit do práce, a najednou zjistim že třetina fotek se uložila na kartu, třetina do telefonu a třetina vůbec... ty vole co stim ty kreténi vyváděj?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    LBW:
    :-)

    Pokud je to pres telefon, tak to neslo u me kvuli nastavenymu jinymu regionu. Pomohlo nastavit si CR, udelat ve store co potrebuju a pak zpet do USA, kde funguje Cortana.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    DAN_F: většinou na tu chybu narazí úplně jinak, třeba reverzem kódu nebo debugováním chybného chování vlastního programu
    LBW
    LBW --- ---
    Jak tak googlim, tak je asi zbytecne psat neco o tom, ze mi nejde ve Store pridat zadna moznost platby...
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    DAN_F: jo no :) je fakt ze zkusit to jednou , 2x by me napadlo ale x krat , nebo rychlejc po sobe to uz je magie = trosku me desi co tam programatori z MS provadeji.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MOPIK: Po pravdě by mě zajímalo jak na to ti lidi vždycky narazí, protože si pamatuju některé podobné díry z ostatních OS a někdy jsou ty cesty k jejich vyvolání fakt extrémně krkolomné.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    ROMANICAK: jojo je to zakerne :) nedivim se ze na to neprisli :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Kecam! jde to, ale musi se to udelat dostatecne rychle.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam