• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Mam problem s poslednim update na 8.1 - nahodne se mi zapina na GPS/Location na mobilu. Neresil jste to nekdo?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DAN_F: pěkný souhrn, dík. Bohužel mám podobné informace; sice vyhlídka WoA hezká, ale aktuální stav nic moc a rok dva je dost dlouhá doba na to, abych se stihl dostatečně nasrat a udělat radikální řez... Uvažoval jsem o kombinaci nějaké klasické nokie (trochu mě lákala nová 3310) a menšího tabletu na další práci, ale od tohoto řešení asi ustoupím - tahat sebou neustále dvě zařízení nechci a foťák + přístup na onedrive potřebuji kontinuálně...
    btw šedivky jsem si po několik špatných zkušenostech zakázal, ale zatím mě jakákoliv jiná představa než WP (W10M...) děsí a snad bych radši šedivku, než jiný OS...
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAWLIS: Zatím se ještě můžeš obrátit na některé ty pochybnější a šedé prodejce:
    Microsoft Lumia 950 od 8 630 Kč - Heureka.cz
    https://mobilni-telefony.heureka.cz/microsoft-lumia-950/

    Co se týče mobilní platformy, tak MS v tuhle chvíli ohledně vývoje a směřování významně mlčí.

    Příští měsíc by měla být hotová další větší aktualizace pro desktop (Creators Update), která by měla na telefony dorazit "později", nicméně krom bug fixů a pár drobností nepřináší pro mobilní platformu žádnou zásadní novinku, tudíž je asi i celkem jedno s jakým zpožděním dorazí.

    Spekuluje se, že MS chystá v podstatě další restart platformy a telefony budou běžet na Windows on ARM (do určité míry plnohodnotné Windows schopné běžet na ARM architektuře a schopné spouštět Win32 aplikace), ale to je věc "budoucnosti" (nikdo nedokáže říct jak vzdálené). V souvislosti s tím pak se řeší budoucnost Windows 10 Mobile – část lidí, a nejspíš i výrobců, se domnívá že ta změna strategie a odklon směrem k WoA znamená v podstatě postupné ukončení vývoje W10M, což je koneckonců i důvod proč se vyrábí a prodává tak málo zařízení. Druhá část tvrdí že W10M zůstanou jako platforma pro low-end zařízení (protože "telefony" s WoA budou kvůli požadavkům na HW spíš dražší). Nicméně tohle všechno jsou jen spekulace a jaký je skutečný plán MS na další rok až dva (což je z pohledu consumera asi to, co ho primárně zajímá), nikdo moc neví.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Lumia 950 už není k dostání?? Pouze XL?
    Mám dojem, že Microsoft definitivně odstřihl mobilní platformu... Co je k dostaní? 650 a 950XL? plus Acer za 15k, nějakej no name (allview??) a HP elite x3.....

    Prosím o radu. Jak si mám z této nabídky vybrat telefon? Vůbec nechápu, jak chtějí oslovit nové zákazníky, v mém případě se jedná o hlubokou oddanost Windows... Ale i tak mám nějaké nároky: kvalitní foťák, 32gb+slot na kartu, silnou led diodu a maximálně 5,2" display, nechci do kapsy strkat žádné televize.. už těch 5,2 mi přijde hodně.
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    NECROMAN: jedine foobar
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ROMANICAK: Error code 0x85010014 = nech telefon ležet přes noc v dosahu solidního wifi a bude to v pohodě :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Tak vyreseno:
    1. pridaval jsem typ uctu Outlook (spravne) a potvrdil jsem na dalsi strance navrhnutej ucet Outlook.com (spatne). 2. Odebral jsem ho a pridal znova, ale ne navrhnutej Outolook.com, ale o kousek niz Microsoft account (asi spravne).
    3. Opet sync error.
    4. A po pul hodine tortury nicnedelanim a cekanim se kontakty dotahly vcetne fotek.

    Prave jsem vysel z pekla :-)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    A po pripojeni na sit (wifi) opet starej znamej

    "Something went wrong
    we can't sync m.hotmail.com.....
    Error code 0x85010014"

    Jako tohle je na me uz asi moc.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Aha, tak ono topri pridani uctu nabidne Outlook.com na prvnim miste a hned na dalsi obrazovce je navrh at si ho pridam jako microsotf account...asi nejakej internal link nebo co, moc tomu nerozumim. Ale 2G/edge tomu nestaci, pise to "You'll need internet for this" :-)))
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Ja jsem mel celou bodu za to, ze kontakty mam u Microsoft Accountu pdc co ted? Ja ani nemam zadnej Outlook account, nikdy jsem si ho nezrizoval, nevim prihlasovaci udaje.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Pomoooooccc!!!!

    Nejak se mi sam od sebe pri odesilani snad nejaky fotky nebo co, vytvoril v Outlook mailu novej ucet, Outlook.com . a jelikoz ho pro maily nepouzivam, chtel jsem ho z Outlooku odstranit. Jenze ouha - ono to odstranilo komplet celej ucet, takze nemam najednou zadny kontakty??????????
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    ROMANICAK: core player používám a gut. i jsem si ho koupil
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Tak nakonec ten Core Player je celkem pouzitelnej. Kez by sel dat jako default.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    A Quick pkay PRO to samy, pise This folder has no songs to play. Chjooooo.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Tak Folder play je nanic, nezobrazuje songy uvnitr folders a hlasi ze tam neni zadna music.
    Perfect folder player je uplne naprd, pouze zobrazuje albums jako folders, ale skutecny folders neumi. Navic uvnitr radi podle abecedy z tagu a ne podle nazvu souboru, takze uplne rozhazi poradi songu. A jeste k tomu po pusteni prvniho songu uz neumi pustit zadnej dalsi.

    Tvl to uz je jak ten pitomej Android. Tisic appek a kazda na hovno.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ELHO_CID: No právěže mi to nedává moc moc těch doporučení. Většinou to odkazuje na další věci, co znam
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    ADAMFC: to je naopak dobrý, ne?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ELHO_CID: no já tam mam všechno, co sem kdy poslouchal - přenes sem prostě svoji starou knihovnu do cloudu. Blbý je, že nejedu úplně mainstream
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    ADAMFC: Já už mám v Deezeru naklikáno přes tisíc oblíbených kapel, alb a písniček. Možná i díky tomu mi to dává dobré tipy na další muziku a celkově jsem moc spokojený.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    KEJML: pravda ze jedu asi vice mene mainstream, nasel sem tam snad vsechno (krome kapely Buchty a Loutky)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam