• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Kdyby někdo sháněl L950 (nebo vlastně asi jakoukoliv jinou), tak na aliexpress jsem ji našel za zhruba $200. To mi přijde jako fajn i s tím rizikem, že jí nikdy nevyreklamuju. Teda fajn do té míry, že pokud mi aktuální L950 umře dřív, než vyjde novej windows phone, tak je to pro mě zatím jediná varianta. dost o tom budu přemýšlet a možná jí koupim do foroty :))
    KEJML
    KEJML --- ---
    SDN33: Nevím, už je nad Windows zlomil hůl.

    Mimochodem mám v šuplíku černou Lumii 640, kdybys měl zájem. Display je pokud se pamatuju bez škrábanců, kryt lehce potlučenej (rohy), používaná asi rok, od ledna leží v šuplíku, možná ještě pár měsíců v záruce, ale to bych se musel podívat
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    SDN33: Jo, to jo. Je to tím, že Facebook vzdal podporu Windows Mobile a funguje to jen jako emulace iOS. Takže se spouští emulátor Apple a pak teprve aplikace.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    ELHO_CID: Ale pak už to fachá plynule, ne? Jde pouze o načtení té appky..
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    SDN33: To bude spíš jedna z těch horších. Sám mám 640XL, podobný HW a myslím že k 10s to bude.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    DAN_F: Díky. A na Lumii 550, kterou budu asi kupovat, mate někdo reference, jak to je?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    SDN33: Bohužel to úplně nezáleží na verzi Windows. Jinak, ne každému startuje 15 sekund, dost se to liší, uživatel od uživatele a vcelku nezávisle na HW :)
    SDN33
    SDN33 --- ---
    KEJML: A ten Fall Creator update tohle mejak nezpravil?
    KEJML
    KEJML --- ---
    SDN33: Messenger na desítkách před půl rokem celkem fungoval, jen startoval tak 15 sekund
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Popřípadě tady pokud byste měli někdo Lumii v dobrém stavu na prodej, tak mám zájem o koupi. Tak popřípadně pošta, díky.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    zdravíčko.. vím, že to je už mrtvý asi, ale jak je to u wp10 s messengrem na fcb? Je to opravdu tak zoufale mimo, jak se píše? moje Lumia s wp8 umřela a nějak se toho systému nechci vzdávat, tak přemejšlím o koupi wp10, kde by mohl jet i ofiko messenger na fcb, kterej dost používám. (Idkyž web rozhrání umí vše, žejo.)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Falešný Fall Creators Update pro Windows 10 Mobile je ke stažení!
    Microsoft to begin rolling out the Windows 10 Mobile 'Fall Creators Update' to open-market devices this week | Windows Central
    https://www.windowscentral.com/...ut-windows-10-mobile-fall-creators-update-open-market-devices-week
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    na Lumia 735 mám teď 10.0.15063.608, poslední Release Preview a oproti buildu co jsem měl předtím (.297) je to hodně velký zlepšení - svižný a hlavně baterie opět vydrží dlouho.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Je to pravděpodobné. Jen že jinak to nemá žádný důvod a těm pár lidem, co to ještě používají, mohli udělat radost :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    pls muzete nekdo udelat screenshot action centra na L950? já to hodil do továrního nastavení a chybí mi tam dvě položky - přičemž jednu fakt často používám - baterka.
    stalo se to někomu taky? Nebo je to ok ještě před updatem? btw už to jsou asi tři dny a pořád mi to zadnej update nenašlo :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DAN_F: tipuji L640 už má víc než dva roky po vydání, tak jí prostě zařízli.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Jojo a zároveň už nepoběží na L640 (přičemž L550 na horším HW ho dostane).
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    NECROMAN: diky moc
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LADINEK: jo, a co nevidět vyjde ten falešný "Fall Creators Update" pro Mobily, který kromě nových Emoji nepřidá skoro nic nového.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Ahoj, jaka je prosim aktualni verze W10M ? nejak to nikde nemuzu najit, asi jsem blbej... mam 10.0.15063.674....dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam