• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    nedávno jsem tu dával info, že se dají L950 sehnat v číně (aliexpress) kolem $200 viz HAWLIS
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VLAKODLAK: tušim, že udělali jeden telefon a pak se na to vykašlali
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Před "časem" jsem četl že Xiaomi bude dělat WP10, stalo se tak nebo z toho sešlo?
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    VDFLAT: tak zakladni problem WP...nejsou na nej aplikace...a vlasnte uz ani telefony, jinak je super
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    CERMINEK: Za me by byl ideal telefon s WP10, na kterym by fungovaly aplikace z Androidu nebo iOSu, pak by nebylo co resit.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    VDFLAT: Koukal jsem na 950. Už je sice řes 10k, ale asi do ní půjdu.
    Problém byl, že mi telefon umřel v neděli odpoledne a potřeboval jsem mít něco použitelného už v pondělí před odjezdem na služebku. Vzal jsem za vděk Xperii Z5, která je relativně fajn, co se výbavy apod. týče. Jen Android jako takový mi pije krev. Jediné pozitivum shledávám ve faktu, že některé aplikace jsou jen pro Android a funguje Mirrorlink v autě (ale ne za jízdy :/). Nicméně z pohledu práce je Android těžce nevyhovující...

    ELHO_CID: Nejradší bych chtěl telefon s max. 5" a do 10k... Což vlastně, s příhlédnutím k ostatním parametrům splňuje jen Lumia 650...

    Aktuální výběr WP10 je fakt žalostný no... Doufejme, že přijdou surface phony nebo nějaký výrobce začne W10 do telefonů dávat...
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    CERMINEK: Já už jsem měl ten Alcatel v košíku, ale nakonec jsem si uvědomil, že 640XL mi vlastně stačí a kolik by za to bylo piv. Kdyby mi ta 640 exla, tak bych asi bral radši novej alkáč než jetou 950 a radši jetou 950, než android.
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    CERMINEK: Co nejaka jeta Lumia 950? Prodavaj se celkem levne a za me super telefon.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    CAPTAIN_TACUD: taky jsem to řešil a nevyřešil... Lumii650 jsem nakonec hodil z okna...

    Smutné je, že mi odešel displej v kapse. žádný pád nic. Vyndal jsem telefon z kapsy, abych zvedl telefon a aha, displej nečitelný...

    Jinak jsem kvůli akutní potřebě telefonu přešel na Android a tečou mi z něj nervy... Neví se, kdy už nudou Surface telefony?
    20k za HP Elity X3 nedám, Lumii 650 jsem už měl a ten Alcatel s W10 se mi nelíbí...
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Víte někdo o nějakym servisu na lumie? Praha? Ne sběrnu s posíláním do maďarska pls, diky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HMLQ: To se mi začalo dít také - SMS Jízdenka nešla vůbec nainstalovat. Předpokládám, že je to chyba v OS nebo Store, zase něco MS podělal.
    HMLQ
    HMLQ --- ---
    nevíte někdo prosím jak se zbavit neaktivních řádků v aplikacích ?
    nelze smazat . pokud odinstaluju aktivní app , řádek zůstane.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    VDFLAT:
    VDFLAT:
    Stava se kdyz je baterka slaba - bud prilis vybita - coz se v telefonu nemuze stat, vypina se vcas aby nenastavalo hluboke vybiti, dokonce i pri opakovanym zapinani a vybiti na 0% to jeste neni hluboky vybiti ktery by baterku poskodilo - leda ze bys ji vybil dlouhym odlozenim po standardnim vybiti, v radu desitek dnu. Nebo uz je proste stara, nabiji se pomaleji a neni schopna dat tolik proudu bez poklesu napeti, co by stacilo na zapnuti telefonu.

    Pomaha bud nechat to na co nejsilnejsi nabijecce klidne i nekolik desitek minut az hodin a ono to proste bude vibrovat tak dlouho, dokud se to nezapne, nebo vymenit baterku za novou.

    Posledni moznost je ze mas zavadu na hw ktery ridi nabijeni, ale to je malo pravdepodobny. Ochranu na hluboky vybiti ma baterka primo v sobe a nabijeni se ridi stejnym procesorem/sw jako celej zbytek telefonu.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VDFLAT: jestli staci až na zacatku unora, tak se ozvi do pošty.
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    Prosba: někdo v Praze s Lumií 950, kdo by mi umožnil ve svém přístroji nabít mou baterii k tomuto telefonu? Odměna jistá. Díky!
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    VDFLAT: hele s androidem mi doporučovali nechat ho pár hodin v USB nabíjení v PC.
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    MCKIDNEY: Díky, bohužel na žádné napojení na zdroj nabíjení (nabíječka, PC) telefon nereaguje jinak než občasným zavibrováním, displej je mrtvý. Asi zkusím servis, jestli pomůže nabít baterii v jiném přístroji.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    VDFLAT: Tohle vypada na typicky pripad vybiti baterie pod urcitou mez - telefon se nabiji prirozene, pak se zapne a nema dost energie a vypne se.
    Zkus nenabijet z PC a nevim zda se da skocit do bootloaderu v 950.
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    Po uplnem vybiti a vypnuti Lumia 950 asi umrela. Pri napojeni na kabel (nabijecka i PC) telefon neozije, pouze v ruznych intervalech kratce vibruje. Toto dela i s vyjmutou baterii. Na mackani tlacitek (soft reset) telefon nijak nereaguje. Google neporadil, tusil by nekdo, co s tim? Diky!
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: ČR byla mimochodem jedním z těch 24 trhů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam