• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    VITI
    VITI --- ---
    GILDARIUS: jo to vim ... sem myslel zda jsou zname nejake vyhledy do budoucna? jestli to MS definitivne zapichnul ci tak neco ;-) Podle netu to vypada, ze je konec :-/
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    VITI: Nejsou novy modely, system jako takovej funguje +- v pohodě
    VITI
    VITI --- ---
    SIBETH: osobne jo.
    Bohuzel vyhledove budu muset resit mobily pro celou rodinu a tam bych rad zustav u jednoho systemu ... jake jsou vyhledy ohledne Win? definitivne ko?
    SIBETH
    SIBETH --- ---
    Ahoj, chci se zeptat, šli byste do bazarové 950 nebo 950XL? Má to cenu? Nějak se furt nechci smířit s tím, že bych si musela koupit android..:-/
    Případně pokud byste se někdo svojí 950(XL) chtěli zbavit, zkuste nabídnout do pošty. :-) .-) Díky.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    HMLQ: používám PDF reader plus a jak píše GILDARIUS stáhnout a pak otevřít v app. Pozor, pdfka z mailu jsem musel stahovat přes edge, jakmile jsem to zkusil stáhnout z outlooku tak to nešlo otevřít taky...
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    HMLQ: Ja používám foxot reader, pdf ale musíš stáhnout a pak ve foxitu najit a otevřít, pekne to zkurvili jen co je pravda
    HMLQ
    HMLQ --- ---
    Prosím o radu, jak/kde nastavím na WP10 otevírání pdf v jiné app než Edge ? díky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: Tak už je to opraveno
    Martin Suchan on Twitter: "And it's fixed!… "
    https://twitter.com/martinsuchan/status/970962771021127680
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Na Windows Phone 8.1 podle všeho už 2 měsíce nefungují updaty, protože Microsoft nechal vypršet certifikát:
    SSL Server Test: marketplaceedgeservice.windowsphone.com (Powered by Qualys SSL Labs)
    https://www.ssllabs.com/...lyze.html?d=marketplaceedgeservice.windowsphone.com&s=13.82.149.19&latest
    AGGU
    AGGU --- ---
    VM10 na mobilech pro VM10 funguje furt stejně (550/650/950) a doufám, že ještě dlouho bude.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    VLAKODLAK: To by byla ta lepší varianta. Já mám pocit, že tam někdo aktivně W10M rozmrdává.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Nikdo.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KEJML: jeden na vývoj, deset na marketing. tedy ve stejném poměru, jako všude. akorát jim asi všichni nějak zamrznuli na nové pobočce v antarktidě
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    KEJML: par lidi co maj před důchodem a je jim líto je vyhodit :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    By mne zajímalo, kolik lidí v MS na starání se o mobilní Windows zůstalo...
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    FORELLI:
    Trosku me trapi, jak kazda aktualizace neco novyho, co je potreba pouzivat, rozbije.

    Me posledni dobou prestal fungovat:
    Skype - predni kamera vubec (prej ji pouziva jina aplikace), zadni po par sekundach ztmavne (cernosti v tunelu hadr)
    Maps - naviguje to uplne nesmyslnejma cestama (vcera z karlina do branika a tahlo me to malostranskou a pres letnou misto po nabrezi), bez moznosti prenastaveni, vydava nesmyslny hlasovy povely (dnes na zacatku Nuselaku - Turn right!)
    Notifikace - vybec nefungujou pro outlook, ani na live tile, ani na glance/lock screen
    PDF - jeste jsem nezkousel, ale viz LADINEK:

    Co tam ti kikoti delaj proboha???
    DVEL
    DVEL --- ---
    FORELLI: nastavit datum na 15.2.2018
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    LADINEK: Pomůže prý odhlásit z insideru a hr, ale na to nemám zatím sílu a vlastně ani (zatím) potřebu, protože mně se ta poslední aktualizace nenainstalovala, píše mi to něco o časovém pásmu a pak to spadne...
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    FORELLI: Hmm pěkný, zrovna když jdu do jižní ameriky a mam tam všechny letenky, boarding passy, atp. :D No nic, ten perfect reader nebo jak se to jmenuje funguje. Akorát člověk musí vse natahat pres web, nejde to z outlooku, pak to neotevře ani ta náhradní app...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam