• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    VLAKODLAK: To by byla ta lepší varianta. Já mám pocit, že tam někdo aktivně W10M rozmrdává.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Nikdo.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KEJML: jeden na vývoj, deset na marketing. tedy ve stejném poměru, jako všude. akorát jim asi všichni nějak zamrznuli na nové pobočce v antarktidě
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    KEJML: par lidi co maj před důchodem a je jim líto je vyhodit :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    By mne zajímalo, kolik lidí v MS na starání se o mobilní Windows zůstalo...
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    FORELLI:
    Trosku me trapi, jak kazda aktualizace neco novyho, co je potreba pouzivat, rozbije.

    Me posledni dobou prestal fungovat:
    Skype - predni kamera vubec (prej ji pouziva jina aplikace), zadni po par sekundach ztmavne (cernosti v tunelu hadr)
    Maps - naviguje to uplne nesmyslnejma cestama (vcera z karlina do branika a tahlo me to malostranskou a pres letnou misto po nabrezi), bez moznosti prenastaveni, vydava nesmyslny hlasovy povely (dnes na zacatku Nuselaku - Turn right!)
    Notifikace - vybec nefungujou pro outlook, ani na live tile, ani na glance/lock screen
    PDF - jeste jsem nezkousel, ale viz LADINEK:

    Co tam ti kikoti delaj proboha???
    DVEL
    DVEL --- ---
    FORELLI: nastavit datum na 15.2.2018
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    LADINEK: Pomůže prý odhlásit z insideru a hr, ale na to nemám zatím sílu a vlastně ani (zatím) potřebu, protože mně se ta poslední aktualizace nenainstalovala, píše mi to něco o časovém pásmu a pak to spadne...
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    FORELLI: Hmm pěkný, zrovna když jdu do jižní ameriky a mam tam všechny letenky, boarding passy, atp. :D No nic, ten perfect reader nebo jak se to jmenuje funguje. Akorát člověk musí vse natahat pres web, nejde to z outlooku, pak to neotevře ani ta náhradní app...
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    LADINEK: souvisí to s aktualizací... mrkni sem http://allaboutwindowsphone.com
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Nevíte někdo proc mi z ničeho nic nejdou otevírat pdfka v prohlížeči? Pise to "něco brani otevreni pdf" restart nepomohl, ani vymazaní mezipameti atp...
    DVEL
    DVEL --- ---
    a nenašel jsem tam dvousimkáče
    AGGU
    AGGU --- ---
    HAWLIS: hlavně co LTE ;)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    HAWLIS: Napiš, taky by mě to zajímalo... A z ali, nebo od někud jinud?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Tak jsem konečně tu L950 z číny objednal :) Za $206,-. Napíšu až dorazí.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Prestavam chapat....dnes se udelal automaticky a bez myho potvrzeni, proste z niceho nic, update W10 na Lumia 950XL. Kouknu do Advanced info a vidim, ze je to nejaka verze Core build 1130.136 a dole je Build creation date 15.6.2016. To je vtip?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VDFLAT: jo, už vidím :) dík
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    HAWLIS: Je to tam v popisu, mají rozdílný frekvence (EU/US trh).
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    pomohl by mi prosím někdo s detekováním rozdílů mezi modelem RM1104 a RM1105 ATT?
    viz nabídka jednoho prodejce na Aliexpress zde:
    https://www.aliexpress.com/...25c-4&algo_pvid=d1af97ad-4384-48c7-8df0-d36e3f5ec25c&priceBeautifyAB=0

    Mě se nedaří ten rozdíl nikde dohledat, ale prodejce má jeden za $188 a druhej za $204...
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    VITI: To se stává, je mi líto. Ale snad najdeš dětem brzo novou mámu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam