• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    Pres Interop Tools se da zasahnout do registru a mimo jiny zvolit default app pro otvirani jednotlivejch typu souboru.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    V poslední aktualizaci w10m fixlý otevírání pdf
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    KUBOW: Zrovna jsem nainstaloval, docela dobrý.
    AGGU
    AGGU --- ---
    S Googlem mám jediný problém. Google.
    KUBOW
    KUBOW --- ---
    Přiliju trocha oleje do ohně - několikrát se tu hanil Android - také se spíš přikláním na tuto stranu, protože jsem byl celkem zvyklý na svou M$ Lumii 650 XL (klidně se jií zbavím, pokud bude zájem, je stále funkční), ale teď se mi podařilo sehnat Android launcher ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ss.squarehome2 ), který Androida dá do podobného kompaktního zobrazení, jako na WP (a myslím WP10, WP8 jsem neměl možnost zkusit). Samozřejmě to má par much (možná z toho bude hejno - hlavně teda, že nejlepší widgety jsou jen v placené verzi za 100kč), ale ta idea a možnost vše nastavit tam zústává a zatím jsem se tam nedostal k nějaké vetší limitaci. Velké plus je, že tam jdou používat widgety z klasického Androida.
    tak foukejte ;) ...
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    VITI: W10M je over – vývoj byl ukončen, jede se jen nějaký udržovací režim. Možná sice něco bude, ale i kdyby jo, tak to bude další "restart platformy" a nejspíš taky velice drahá zařízení.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    VITI: podle me je hotovo. System jako takovej mozna nejak funguje, ale neni co si na nem pustit
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Každopádně je škoda, že Lumii nikdy netestovali na dxomark.com/category/mobile-reviews/
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Lumia 950 XL (2015) vs Samsung Galaxy S9 (2018)
    Camera head to head: Lumia 950 XL vs Samsung Galaxy S9
    http://allaboutwindowsphone.com/features/item/22832_Camera_head_to_head_Lumia_950_.php
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    VITI: Taky mám rodinu na W10M, kromě švagra se služební Galaxy S8. Koupil jsem pár výprodejových kousků do foroty, tak uvidíme co bude dál.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    VITI: Všichni velcí výrobci dali ruce pryč, bylo par kickstarzer kampani ale nevim o žádný která by to dotáhla... Je to bída, az mi umře moje 640 pujdu do nokie 6
    VITI
    VITI --- ---
    GILDARIUS: jo to vim ... sem myslel zda jsou zname nejake vyhledy do budoucna? jestli to MS definitivne zapichnul ci tak neco ;-) Podle netu to vypada, ze je konec :-/
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    VITI: Nejsou novy modely, system jako takovej funguje +- v pohodě
    VITI
    VITI --- ---
    SIBETH: osobne jo.
    Bohuzel vyhledove budu muset resit mobily pro celou rodinu a tam bych rad zustav u jednoho systemu ... jake jsou vyhledy ohledne Win? definitivne ko?
    SIBETH
    SIBETH --- ---
    Ahoj, chci se zeptat, šli byste do bazarové 950 nebo 950XL? Má to cenu? Nějak se furt nechci smířit s tím, že bych si musela koupit android..:-/
    Případně pokud byste se někdo svojí 950(XL) chtěli zbavit, zkuste nabídnout do pošty. :-) .-) Díky.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    HMLQ: používám PDF reader plus a jak píše GILDARIUS stáhnout a pak otevřít v app. Pozor, pdfka z mailu jsem musel stahovat přes edge, jakmile jsem to zkusil stáhnout z outlooku tak to nešlo otevřít taky...
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    HMLQ: Ja používám foxot reader, pdf ale musíš stáhnout a pak ve foxitu najit a otevřít, pekne to zkurvili jen co je pravda
    HMLQ
    HMLQ --- ---
    Prosím o radu, jak/kde nastavím na WP10 otevírání pdf v jiné app než Edge ? díky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: Tak už je to opraveno
    Martin Suchan on Twitter: "And it's fixed!… "
    https://twitter.com/martinsuchan/status/970962771021127680
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam