• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Ono to stejně už nemělo smysl. Kdykoli jsem Uber potřeboval, byl dražší než normální tágo.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    já tomu jinými slovy rozuměl přesně ta.: tedy, že pápá WP... :) takže mu nepřekvapuje, že to nefachá
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    HAWLIS: me taky, ale pak se to aktualizovalo, appka se zmenila, ale nefacha :(
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LADINEK: mě přišel nějaký mail, že od nějakýho data nebude moje verze Uberu funkční a že mam používat webovou appku.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Funguje nekomu Uber app ? Nejak se to zauktalizovalo a ted nejde objednat auto....
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Don't expect Microsoft's Andromeda this year... or maybe ever | ZDNet
    https://www.zdnet.com/article/dont-expect-microsofts-andromeda-this-year-or-maybe-ever/
    AGGU
    AGGU --- ---
    Na co aplikace, když máme web a HTML5.
    Zatím.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Minutu ticha, dnes jsme oficiálně odebrali z Windows Store appku Novinky.cz pro telefony i tablety.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak se mi vnutil W10 na lumia 640. trochu pomalejší, nemožnost zvolit výchozí aplikaci pro foťák (stáhl jsem si lumia camera, ale po spuštění hlásí "už máš novější apku, tak ahoj" - nedá se znovu tahle appka nahodit? nějaký workaround?) a zapomnělo to všechny budíky. thx obama :)
    VITI
    VITI --- ---
    VITI: BTW ted jsem zkousel testovanci event v kalendari a zda se funkcni.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAWLIS: S tím, jakou podporu má aktuálně WUP a s tím, jak to dopadlo s první generací WoA zařízení, bych s tou oslavou raději počkal :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Hlavně ať už to brzo potvrdí! To bude tak potěšující zpráva, že to snad oslavím :))))
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    New Windows 10 code may hint at upcoming Surface Phone | TechRadar
    https://www.techradar.com/news/new-windows-10-code-may-hint-at-upcoming-surface-phone
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Microsoft Surface Phone release date, news and rumors | TechRadar
    https://www.techradar.com/news/microsoft-surface-phone-release-date-news-and-rumors
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    ACID:
    SHMADE: Byly to instant notes, ale jelikož se už nedají stáhnout (klidně bych si za ně i zaplatila), kouknu na ty Note Tiles. Díky. Taková jednoduchá věc,tak mě překvapilo, jak těžko se něco takového shání (jednu podobnou appku jsem našla, ale byl tam nastavený tak příšerný font, že jsem platit nechtěla nějak z principu).
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    GLOBALISTA: Note Tiles
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    DAN_F:
    Ani nahodou, se posere vic veci nez ted nefunguje.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ROMANICAK: Hard reset? :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ROMANICAK: kromě toho, co píšu že mi pomohlo, nic dalšího nevím. Maily mi pořád nepípaj, jen se zobrazí v action centru. Live tile to vidím taky.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    DAN_F:
    HAWLIS:
    Me to taky nejde a navis se mi nezobrazuji na Live tile prijaty maily a ani na lock/glance screen se nezobrazuji, coz me sere nejvic. Co s tim?

    HAWLIS:
    Me nepomohlo, jsem uz z toho zoufalej.

    VITI:
    Presne tak, chjo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam