• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    AMANES23
    AMANES23 --- ---
    MILAZAJICEK: taky pekna krabicka ale ta cena..nejak se mi prici dat za telefon vic jak 300e. nicmene dik za tip :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Ja z Blackberry presel na windows phone a z nej pak na OnePlus a je to prvni android co me nesere svou ukrutnou pomalosti. OLED i DualSIM ma jen ta velikost pokulhava.
    AMANES23
    AMANES23 --- ---
    NECROMAN: jo taky nabitej, ale bez dual-SIM..a bez toho ani ranu. to uz spis ozelim ten OLED
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    AMANES23: Za sebe spokojenost s Google Pixel, ať už starší verze z Aukra, nebo aktuální nový Google Pixel 3a.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    AMANES23: Není to OLED, ale nestěžuju si. Dost to zhoršila ochranná fólie, ale zase bez ní si nedovolím to používat. Mobily mi furt padají.
    AMANES23
    AMANES23 --- ---
    ELHO_CID: jo diky, za dobrou cenu (zadna novinka) docela zajimavej pristroj.
    co citelnost displeje na slunci?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Ten Launcher 10 je fakt docela dobrej. Mám ho v Xiaomi krámu, má to možnost dvou SIMek atp. takže kdo má rád dlaždice, je tu alternativa :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ELHO_CID: Jo jak Z5 tak XZ1 jeste v sobe maji 2 roky rozumne podpory. Ale pokud vyjde nova A3 (do podzimu by mela byt tady), tak bych spis uvazoval o ni.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    MCKIDNEY: XZ1 mám a jsem celkem spokojený - dostal i aktualizaci na android 9.0
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    AMANES23: podival bych se po motorole (moto) překvapivě kvalitní provedení, čistej android, dual sim, velmi dobrej fotak a povetsinou za 2/3 ceny shitty samsungu ...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    AMANES23: V teto kategorii mas prakticky jenom Samsung Business segment (a3 2017 je posledni a ted vyjde novy.)
    XZ1 a Z5 od Sony se delali s dual sim, ale to uz je taky stary model.
    AMANES23
    AMANES23 --- ---
    od 2020 konci podpora Whatsapp. prezil jsem bez bankovni aplikace, mesengeru a jinych, ale pro me osobne je tohle duvod k sbohem a satecek
    nastava problem, kam dal?
    nejaky tip? preferuju dual-SIM + pametovku, OLED displej, male rozmery (mam ted 730 a vetsi bych nechtel)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PSYSBEE: používám plnou verzi od prvního dne přechodu z Windows po x letech zpet na android. Naprostá spokojenost, je to vlastně v leccem lepší i než ten windowsackej, dá se tam dost věcí nastavit. Jediný, co občas pozlobi je ze se při přesouvání věci na ploše nějak stav rozhodí a najednou se mi třeba nějaká složka zobrazuje přes jiný ikony a tak. Ale má to funkci backup a restore nastavení plochy a i její zámek, takže se to dá vždy snadno vyřešit, pokud člověk nezapomene ten aktuální stav uložit. Krom toho ze plocha vypadá windowsacjky, tak i aplikace jsou uspořádány jako ve Windows, ploch jde nastavit i víc... Za mě fakt doporučuju pro někoho kdo přechází a Windows styl mu vyhovoval.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    MCKIDNEY: ja taky, nez sem zjistil, ze ten nativni od Nokie je rychlejší a méně komplikovanej a přitom mi nabidne prakticky to samý..

    HAWLIS: bracha na nej presel z prej hodne oblibenyho Smart Launcheru (kterej prej totalne dokurvili) a rika ze prej super
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Ja chvili pouzival ten primo od Microsoftu, ale tento ne.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    PSYSBEE: wow :D misky vah se lehce naklonil na stranu androidu.. Zkoušel jste to někdo? Já pořád zubynehty držím L950 a furt doufám, že vydrží, dokud se jako zázrakem nevyloupne něco novýho s widlema.... :D ale pomalu se chystám na změnu a spíš se kloním k jablku... tohle ovšem mění situaci :))
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Čau, hele nemohl by jste nekdo prosim zkusit jestli vám funguje Uber? Me jeste nedávno fungoval, ale ted se mi vubec nejde přihlásit (porad hlaska ze app vyžaduje internetové pripojeni) a kdyz se chci přihlásit pres web tak následuje redirect a stránka nedostupná...divny je, ze na Surfacu to funguje bez problémů, na L950 vubec...diky za info
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ROMANICAK: Me se tohle deje i na androidu. Ty nove SDXC karty maji fakt problemy s mobily, protoze tam krome rebootu se jim nikdy neodpoji napajeni.

    Pro pouziti tam kde je potreba aby fungovala, tak kupuji SDHC 32GB a jeste je cele prvne projedu 0x0A
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MCKIDNEY:
    LADINEK:
    Nakonec nejaka podivna zavada karty. Po par pokusech o cteni (backup pred formatem) zacala odpadavat. Napred jen errory, ale pak se uplne odpojovala az nakonec zdechla uplne. Jeste ze pravidelne zalohuju :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam