• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    KEJML
    KEJML --- ---
    MCKIDNEY: Já furt nechápu to tvoje "nechces oled". Jakej jinej OLED než AMOLED se dá dnes v telefonech najít, čemu se vyhnout?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    nicmene pripominam ze zacalo tim ze jsem zminil ze chce amoled a mluvil o velikosti telefonu. Puritani dnes bojuji za mene presne oznaceni :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    B3DA: ale rozdilny efekt.

    argument ze az na vyjimky je pouziti oled jenom u amoled je taky dobry. Ty dve vrstvy tft nemaji zadnu vliv na cenu. vode odolnost a dynamicky kontrast.
    Ano krev je z vetsiny voda a v krevnim obehu vetsinou cista voda nekoluje. Takze proto muzeme rikat ze je krev voda :)

    Uz dokonce neplati ze vse s nalepkou amoled je samsung licence. Padelky se objevuji v rma.
    B3DA
    B3DA --- ---
    AMOLED samozrejme (zatim stale) trpi burnoutem taky
    B3DA
    B3DA --- ---
    MCKIDNEY: pokud je dnes rec o OLED na chytrych telefonech, jde vzdycky o AMOLED..

    KEJML: v telefonech asi jen jako takovy ty sekundarni displeje na starych veckach (cas, info o hovorech, sms). hlavni vyuziti PMOLED jsou ruzny maly info displeje co nepotrebuji vic jak par barev (mp3, meteostanice, chytry naramky, hodinky atp)
    KEJML
    KEJML --- ---
    MCKIDNEY: Každý AMOLED je přeci OLED, ale prohlásit o každý krvi, že je vlastně voda chce už dost fantazie. Podle toho, co vím já, mi ta tvoje věta zní jako "nekupujte si telefon displayem, kupte si telefon s barevným displayem", ale rád se nechám poučit.
    AMOLED display je active matrix OLED, čili display, kde pod každou OLED (diodou) je tranzistor, který řídí její rozsvěcení (což pokud vím, je naprostá většina OLEDů v telefonech). Jaký tedy funguje "obecný" OLED display? Ve kterém telefonu se dá najít?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KEJML: to je jako rikat ze krev je podmnozina vody. Oled a amoled se vyrazne lisi.
    KEJML
    KEJML --- ---
    MCKIDNEY: AMOLED je podmnožina OLED
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    imho nechces oled, amoled je lepsi a burnout oled te nebude trapit.
    velikost je opravdu jedine tvrde omezeni. jinak je to mnozstvi mnoho
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    AMANES23: já s tím i na sluníčku funguju dobře bez stínění.
    AMANES23
    AMANES23 --- ---
    ELHO_CID: ad to sklo, ta xperia ma mit Gorila 5 zatimco moje zelena nokie ma 'jen' 3ku a za ty roky jsou na ni jen ty nejbrutalnejsi skrabance (treba krasnej placak displejem primo na cihlu hnedka druhej den po koupi).
    jde mi spis o ekstremni situace jako napr. ostre letni svetlo - jestli jde na displeji aspn neco precist aniz bych si musel stinit.
    BTW nema treba nejaky ten 'dark' mod?
    AMANES23
    AMANES23 --- ---
    MILAZAJICEK: taky pekna krabicka ale ta cena..nejak se mi prici dat za telefon vic jak 300e. nicmene dik za tip :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Ja z Blackberry presel na windows phone a z nej pak na OnePlus a je to prvni android co me nesere svou ukrutnou pomalosti. OLED i DualSIM ma jen ta velikost pokulhava.
    AMANES23
    AMANES23 --- ---
    NECROMAN: jo taky nabitej, ale bez dual-SIM..a bez toho ani ranu. to uz spis ozelim ten OLED
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    AMANES23: Za sebe spokojenost s Google Pixel, ať už starší verze z Aukra, nebo aktuální nový Google Pixel 3a.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    AMANES23: Není to OLED, ale nestěžuju si. Dost to zhoršila ochranná fólie, ale zase bez ní si nedovolím to používat. Mobily mi furt padají.
    AMANES23
    AMANES23 --- ---
    ELHO_CID: jo diky, za dobrou cenu (zadna novinka) docela zajimavej pristroj.
    co citelnost displeje na slunci?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Ten Launcher 10 je fakt docela dobrej. Mám ho v Xiaomi krámu, má to možnost dvou SIMek atp. takže kdo má rád dlaždice, je tu alternativa :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ELHO_CID: Jo jak Z5 tak XZ1 jeste v sobe maji 2 roky rozumne podpory. Ale pokud vyjde nova A3 (do podzimu by mela byt tady), tak bych spis uvazoval o ni.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    MCKIDNEY: XZ1 mám a jsem celkem spokojený - dostal i aktualizaci na android 9.0
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    AMANES23: podival bych se po motorole (moto) překvapivě kvalitní provedení, čistej android, dual sim, velmi dobrej fotak a povetsinou za 2/3 ceny shitty samsungu ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam