• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ELHO_CID: hele já ani ne. Přešel jsem už před dvěma roky tenkrát na Nexus 5X a ten rozdíl v počtu appek je něco, kvůli čemu bych už neměnil.
    Teď mám Google Pixel 3, čistý Android 10 a pohoda.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Po půl roce s androidem mám chuť se vrátit. Kdyby MSFT udělal nový telefon, nebudu váhat za něj dát i hodně peněz. Jen když to bude fungovat tak spolehlivě, jako předtím.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ja nedávno nahodou narazil na toto a...dle me to je zdaleka nejpovedenejsi imitace wp prostredi a maka fakt dobre vcete live dlazdic free

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ss.squarehome2
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    LADINEK: MS Launcher nebo Launcher 10? MS Launcher tuším neumí dlažice ala WP ??
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LADINEK: udělej mi pls screenshot :) já v poslední fázi WP měl všechny dlaždice 100% průhledné, takže byl vidět jen znak uprostřed.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    HAWLIS: já jsem za ty léta tak zvyklej na čtverečky (dlaždice) že to bylo první co jsem udělal. Já nejsem app ani herní maniak takže mi to vyhovuje....
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LADINEK: tak zrovna z toho jsem zatím vůbec happy nebyl... udělal jsem to taky jako první, ale trochu mě to zaskočilo a zrovna jako windows phone mi to nepřijde... takže jedu default a zkouším co umí :) ale MS appky jedu taky :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    LADINEK: mno co mám OnePlus, tak jedu hlavně na appkách M$
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Ja mam Nokii 7.1, prvni co jsem udelal, ze se tam nainstaloval ten MS Luncher a mam zase funkcni "windows phone" :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    mě začíná 640 LTE taky srát, často mi padají všechny appky foťáku i prohlížení fotografií. jenom nevim, co si pořídit...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    dokonáno jest... přistála mi na stole Motorola One Vision a tímto dávám sbohem Lumii 950 a W10... doufám, že to není definitivní a časem se Microsoft zase pochlapí. jakmile se to stane, utíkám zpět :)
    Ale musím říct, že poslední dobou jsem se potřeboval už přeladit, takže mi Lumia dělala samé "radosti", díky kterým jsem se na nový telefon a systém začal hodně těšit :)
    takže slza v oku a čau :)
    ale sledovat to tady budu i nadále, chci bejt v obraze :D
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    VLAKODLAK: asi tak, ale bylo to k tematu, tak jsem to sem hodil..
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    PSYSBEE: Článek bohužel o ničem :(
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly – Živě.cz
    https://www.zive.cz/...-vysvetluje-proc-telefony-s-windows-phone-neuspely/sc-3-a-199919/default.aspx
    ACID
    ACID --- ---
    PRAASHEK: V telefonu, SD kartu tam teď vůbec nemám
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ACID: na systémové jednotce nebo na sd kartě? protože mám dojem, že když se to updatovalo mně, tak to chtělo místo právě na systému... ale je to dávno
    ACID
    ACID --- ---
    PRAASHEK: 11GB by snad stačit mohlo, je to 830 po hard resetu, ktery jsem jako lečbu samozřejmě zkoušel taky..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ACID: a nemáš tam jenom málo místa?
    ACID
    ACID --- ---
    Ahoj, dělal jste někdo přechod z WP8.1 na W10 pomocí USB kabelu? Jde to? Na co si případně dávat pozor? Strašně nerad bych si telefon bricknul.. Přes telefon a aktualizaci se dostanu nejdál na 63%, pak to skončí s chybou 801881d0, což je údajně pomalé připojení, ale zkoušel jsem to na několika wifi a bez úspěchu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam