• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    ACID: Ve storu poznat jestli má aplikace widget nepoznáš, možná prolézt fotky

    Jinak apky co používám a mají widget
    ČHMU
    One calendar - ten má widgetů hodně, menší s nejbližšími udalostmi mam na hlavní stránce, na tý vedlejší mám velký widget přes pulku obrazovky s měsíčním přehledem
    Edison mail - na mainpage mam widget, který ukazuje nove emaily

    No a to je asi tak všechno :) jinak ten launcher má placenou verzi kde pak fungujují live tile, napřiklad na telefon jak zname z WP například, ale netestoval jsem
    ACID
    ACID --- ---
    GILDARIUS: apky s "live tile" je nutné hledat a zkoušet, nebo to umí skoro každá?
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    ACID: já používám Launcher 10 a na počasí aplikaci cmhu, jinak live tile mám ještě čas a mail. výhoda toho launcheru oproti původním vidlím je možnost více ploch...

    jinak je android nekonzistentní peklo. a to používám čistej :)

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ACID: místo Live tiles má Android Widgety, interaktivní prvky, které mohou mít mnoho funkcí. Typicky se widgety přidávají podržením prstu na volné ploše.
    ACID
    ACID --- ---
    Apky me donutily koupit droida. Tak jak jsem u WP nepotreboval nic moc vymyslet a ovladani jsem dostal do ruky behem chvilky, tak tady ne a ne.. Ktery launcher je co nejvic podobny WP/W10M? Chci zive dlazdice, moznost mit na obrazovce predpoved pro 3 mista zaroven z toho 1 podle aktualni polohy, nadchazejici udalosti na dlazdici kalendare, no proste chci Wokna s podporou :-/
    Jak je to s "live tiles" u droidich apek? jde to vůbec?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LADINEK: kousek na prahou :) mam takovej ten display dock... když si přijedeš, tak to nějak půjde :) napiš do pošty.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Jeste me napadlo, neslo by to pres Continuum? A pripadne nemate to nekdo v Praze na pujceni? Nebo treba za flasku pokud se to nekomu vali v supliku :)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    DAN_F: vidis to me vubec nenapadlo :) diky
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    LADINEK: Co to řešit přes remote desktop (TeamViewer?)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    ROMANICAK: to je jasny, idealni by byl nahled na monitor, zaostreni a vyfoceni, hezky mysi na PC, jestli prenos souboru bude po USB nebo pres wifi na onedrive jak psal DAN_F je vlastne jedno...
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    LADINEK:
    Hele existuje treba appka Air camera, ale ten prenos proste neni dost dobrej na scanovani si myslim.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    ROMANICAK: myslim neco jako liveview, zkratka abych videl v realu na PC to co vidi telefon

    DAN_F: ono to neni uplne spatny, uz jsem to zkousel s jinym telefonem, s kompaktem a s DSLR, vysledky me docal prekvapily. Zkratka me jen napadlo vyuzit ten telefon kterej sem mel fakt rad :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    LADINEK: A nechceš to rovnou dělat přes cloud (= upload fotky na OneDrive)? Jinak se obávám, že kvůli ohnisku objektivu a snímání z bodu to asi jako skener nebude zrovna paráda :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    LADINEK:
    Myslis jako neco jinyho nez je standardni prenos po pripojeni telefonu pres USB kabel? Nevim o tom, ze by to totiz umoznovalo nejak pres PC ridit primo ten fotak. Ale prenosy souboru samozrejme jdou.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Mam tu nevyuzitou L950 a mam takovej napad, da se nejak po USB dostat do PC obrazek z fotaku? Ten fotak byl vzdycky docela dobrej tak me napadlo, ze bych z toho udelal takovej "skener" na prefocovani negativu :) drzak, posuv a prosvetleni negativu uz mam hotovy, jde jen o snimac a nejak to poslat na monitor :)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    nepotrebuje nekdo Lumia 640XL? mam dve a uz mi k nicemu nejsou. na jedne mam nainstalovanou astorii, druhou jsem donedavna pouzival jako office phone
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Microsoft Gives Windows 10 Mobile a Little Longer to Live https://www.tomshardware.com/news/microsoft-windows-10-mobile-life-extended-eol
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    BRKODLAK: Hlavně ani nenapíšeš co máš za telefon a jaký windows. Chceš konkrétní odpovědi, ale otázky jsou mlhavý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam