• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    LADINEK: A nechceš to rovnou dělat přes cloud (= upload fotky na OneDrive)? Jinak se obávám, že kvůli ohnisku objektivu a snímání z bodu to asi jako skener nebude zrovna paráda :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    LADINEK:
    Myslis jako neco jinyho nez je standardni prenos po pripojeni telefonu pres USB kabel? Nevim o tom, ze by to totiz umoznovalo nejak pres PC ridit primo ten fotak. Ale prenosy souboru samozrejme jdou.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Mam tu nevyuzitou L950 a mam takovej napad, da se nejak po USB dostat do PC obrazek z fotaku? Ten fotak byl vzdycky docela dobrej tak me napadlo, ze bych z toho udelal takovej "skener" na prefocovani negativu :) drzak, posuv a prosvetleni negativu uz mam hotovy, jde jen o snimac a nejak to poslat na monitor :)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    nepotrebuje nekdo Lumia 640XL? mam dve a uz mi k nicemu nejsou. na jedne mam nainstalovanou astorii, druhou jsem donedavna pouzival jako office phone
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Microsoft Gives Windows 10 Mobile a Little Longer to Live https://www.tomshardware.com/news/microsoft-windows-10-mobile-life-extended-eol
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    BRKODLAK: Hlavně ani nenapíšeš co máš za telefon a jaký windows. Chceš konkrétní odpovědi, ale otázky jsou mlhavý.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    BRKODLAK: Co se týče té klávesnice, tak myslíš psaní tahem (swype)? Emulátor neexistuje, takže Nyx jedině přes web, se Signalem je to taky špatný, tam snad jedině Telegram měl aplikaci. Jako browser je kvůli restrikcím stejně asi nejlepší ten Edge, ale někteří lidi se snažili používat UC Browser.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BRKODLAK: tady jsi na nyxu, cos čekal :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Jo, tak diky za zodpovezeni veci na ktery jsem se neptal a opovrhovani vecma, ktery netvrdim.
    ACID
    ACID --- ---
    Kdyz uz je tady heretic tema, chtel bych do L830 nahrat nebrandovany FW, delal jste to nekdo? Netouzim si ten telefon bricknout..
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    BRKODLAK: Tady se teď už spíš řeší, jak upravit Android tak, aby fungoval jako WP. Upravovat windows tak, aby ti připomínal android je nejen hereze, ale i blbost.
    VITI
    VITI --- ---
    BRKODLAK: nevim zda na seznamovani neni uz pozde? :-/
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Ahoj vespolek. Seznamuji se s windows v mobilu a mam par otazek.
    Da se nějak dostat ke kontaktum na sim kartě?
    Je mozne zmenit, připadne prenastavit klavesnici na neco podobneho te androidi, psani me nici.
    Existuje nějaký emulator? Některé appky mi vazne chybi jako signal ci nyxdroid.
    A zaverem prosim o tipy na prehravac hudby, který bude umet slozky a ekvalizer, a take nějaký webovy prohlizec.
    Předem diky.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Microsoft vypne na Windows Phone 8.1 kompletně Store 16. prosince 2019.
    The Windows Phone 8.1 store shuts down in December | Windows Central
    https://www.windowscentral.com/windows-phone-81-store-shuts-down-december
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    DAN_F:
    Vubec neslo zprovoznit. Furt svitila jen cervena dioda. Az pozdeji , potom co jsem na tel. vymenil display (za jeden naprasklej z telefonu z inzeratu), jsem si nasel cas a zjistil proc. Adapter to chce original Nokia. Nevzalo mi to asi 5 ruznych, vcetne QC 3.0, takze napetim nebo proudem to nebylo.

    Zkousel jsem teda to Continuum a asi pro to nemam vyuziti, za 500,- prodam.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ROMANICAK: A co Continuum?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Nebo jinak - dokazal byste nekdo udelat backup poslepu, tzn. bez displaye? Mam dock, ale nevypada za by fungoval.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Ehm...nemate nekdo tuseni, kam zmizely vsechny backupy z MS uctu? Puvodni LM950XL jsem pravidelne backupoval a ted tam neni vubec nic :-(((
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    When I ask him if he ever considered reviving a Windows mobile OS, Panay says no. Twice. And he says it firmly. “At the end of the day, where the applications sit today, the opportunity that people have already leaned into, that developers have already taken advantage of—it’s right there. And there’s a reality to that. To ignore that would be silly.”

    Later on I ask Nadella the same question, and he zooms out even further. “The operating system is no longer the most important layer for us,” he says. “What is most important for us is the app model and the experience. How people are going to write apps for Duo and Neo will have a lot more to do with each other than just writing a Windows app or an Android app, because it’s going to be about the Microsoft graph.”

    Microsoft Surface Duo, Surface Neo, Surface Phone: Details, Specs, Release Date | WIRED
    https://www.wired.com/story/microsoft-surface-duo-neo-phone/
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Nemate nekdo na prodej Lumia 950XL? Prave jsem si uplne roztriskal display.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam