• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    XL1
    XL1 --- ---
    má někdo ještě zálohovanej soft na WM phone?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nema nekdo na prodej LTE Windows Phone? Idealne do 500.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Tusite nekdo, jak smazat smazanou postu v Outlooku (pop3), kdyz je tam pres 12000 mailu? Lumia 950XL.

    Problem je v tom, ze kdyz dam oznacit vse, tak se tak dlouho nacitaji ty oznaceny maily, ze se ani nerozsviti ikonka mazani a proste to zuchne po par minutach. Celej klient se vypne a jsem zpet na plose.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ACID:
    Bohuzel nemam sanci vyzkouset, vsichni kolem me maji Vodafone :-)
    XL1
    XL1 --- ---
    kde muzu ted stahout ONKYO HF player ?
    ACID
    ACID --- ---
    ROMANICAK: hmm, prosly mi rukama tri L830 ale ani u jedne s tim problem nebyl. Jina simka nez vodafone v tom funguje?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Dostal se mi do ruky telefon Lumia 830 RM-984 po dedovi a je to asi zamknuty na Vodafone. Nejdou treba ani zmenit barvy ikonek, vsechno je dementne cerveny. Da se to nejak odemknout?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SHMADE: Tak zajímavý, problém způsobila jiná aplikace, konkrétně GlobalSec, kdy po její odinstalaci už to zas funguje normálně... Teď jsem ji zkoušel nainstalovat znovu a zase to ten Launcher rozbilo...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Používáte někdo Launcher 10? Od včerejška vůbec nefunguje, ani přeinstalace nepomohla... Xperia XA1, kdyby to k něčemu bylo... Netuší někdo co s tím? Díky.
    VITI
    VITI --- ---
    GILDARIUS: aktualni mala Motorola je asi jen tahle: Moto E6 Play 2GB/32GB Dual SIM ... s vetsi pameti uz zas maji vetsi display :-/
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    DAN_F: Nokie co jsme měli doma (3 a 6) měly zpracování velice slušný, ale jinak to byla bída.

    Původně jsem chtěl zase nokii ale to xiaomi A3 zvítězilo - má všechno co potřebuju a hlavně - hlasitej reprák, v autě nemám handsfree tak je to pro mě duležitá věc. Nokie 6 měla takový chrastítko :)

    jinak dneska mobil pod 4GB RAM nebrat, v současnosti mi dobře cena/výkon vychází motorola. Taky má čistej android
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    PRAASHEK: Než ty Samsungy. Překonat v současné době v tomhle směru 532, to by vyžadovalo hodně speciální skills :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DAN_F: horší displej než 532? :))
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    VITI: Je to tak, no. Velikostně se 532 nic normálního neblíží a nejrozumnější volba jsou buď ty malé Samsung A, nebo Nokie, které mají výhodu čistého Androidu (ale budou mít předpokládám horší displej a zpracování).
    VITI
    VITI --- ---
    PRAASHEK: zda se, ze nic podobne maleho se nevyrabi :-/
    Nejmensi z velkych pouzitelnych se mi zda Samsung Galaxy A40 A405F Dual SIM
    Pripadne Xiaomi Redmi 7A 2GB/32GB - mensi, levnejsi, horsi vybava, spyware included :-)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    já měl Nokii 6, ale spoko jsem moc nebyl. teďka mám Xiaomi A3 a spoko jsem, škoda že se už nedá moc sehnat...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VITI: až najdeš něco podobně velikého, dej vědět :) taky bych bral.
    VITI
    VITI --- ---
    VITI: tak zrejme to bude vekem :-) a uz je mobil pomalejsi. Hodinu jsem zkousel ruzne restarty atd a porad nic ... ted kouknu pred obedem a uz tam je :-)
    BTW jaky vybrat android jako nahradu - hlavne bych potreboval podobnou velikost, coz bude asi nejvetsi problem, jinak nema zadne extra naroky - web, mail, mapy, navigace.
    VITI
    VITI --- ---
    Mam tu Lumii 532, ktera se mi nechce zobrazit ve file exploreru po pripojeni k W10.
    Je fakt, ze jsem to par mesicu nepripojoval, ale predtim to fungovalo bezproblemove :-/ Kabelem to neni, pocitace jsem zkousel 2 ... vygooglit nic rozumneho se mi nedari, neni to nejaka novinka s W10 updaty ci tak neco?
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    ACID: Ve storu poznat jestli má aplikace widget nepoznáš, možná prolézt fotky

    Jinak apky co používám a mají widget
    ČHMU
    One calendar - ten má widgetů hodně, menší s nejbližšími udalostmi mam na hlavní stránce, na tý vedlejší mám velký widget přes pulku obrazovky s měsíčním přehledem
    Edison mail - na mainpage mam widget, který ukazuje nove emaily

    No a to je asi tak všechno :) jinak ten launcher má placenou verzi kde pak fungujují live tile, napřiklad na telefon jak zname z WP například, ale netestoval jsem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam