• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    HAWLIS:
    A proc by to neslo? Ja svoji 950XL pouzivam bez nejmensich problemu jak soukrome tak na praci furt. A plakat budu az do toho nesezenu baterku nebo se to vysere a nepujde to opravit.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DAN_F: Tak tak, Pixel neni cisty android - pouze cisty Google :)
    Samsung udrzuje feature co Google zabil (jako Dex), OnePlus ma prakticky stock + HW nastavby. Zbytek je prasivy a je potreba se mrknout zda to ma komunitu v Lineage OS
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: No, Pixel má do čistého Androidu docela daleko, ale jsem za to rád, protože jsou to ty extra drobné úpravy a vylepšení, co z toho z hlediska UX v tuhle chvíli dělají nejlepší mobilní zařízení, co jsem kdy používal.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    2 lidi co znam porad pouzivaji HTC a Nokia telefony :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Ja mam cisty android i na XA2 od Sony :) LineageOS je super.

    Na windows phone to nema, ale google nepotrebujes a muzes vypnout kompletne, nebo jako ja mit jenom pro praci s Microsoft Portalem (vytvori si vlastni generovany ucet.)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    NECROMAN: OnePlus má Oxygen, ten je v poho... se samotným Androidem jsem asi ok... vadí mi nutnost google accountu a věčné notifikace, které vypínám, killuju appkou, a kdo ví co a stejně ten telefon pořád otravuje, když nechci... další, co mě sere je AndroidAuto, který jeden den lze ovládat hlasem a i napíšu textovku hlasem, druhý den mi to předčítá anglicky Český text....
    s lumii to byla bomba, mirrorlink prostě fungoval, nedělalo se to, žádný Google....
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CERMINEK: s Google Pixel 4 vše funguje jak má - výhoda čistého Androidu.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    HAWLIS: sdílím to utrpení... co jsem přešel na Android, tak řeším neustále nějaké trable a to mám OnePlus a používám snad jen M$ Appky....
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Tak jsem dnes vyndal jednu ze svých starých Lumií 950, abych jí dal jako hračku roční dceři. Můžu vám říct, že mi skoro ukápla slza... Bohatě by mě stačilo, kdyby na tom ještě fungoval WhatsApp a s největší radostí bych ten telefon používal dál.... chjo...
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ANGELFREE: Počítal bych tak v přespříští generaci toho zařízení, pokud k ní dojde :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Supr to bude až do toho narvou Windows
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    až to trochu vyladí a zlevní, bude to supr

    Surface Duo Review: A dual-screen phone that's not quite ready
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=HTV9jm8m9c4
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAWLIS: Většině uživatelů ten one-handed form factor stávajících telefonů vyhovuje – je to pohodlné na konzumaci a z UX hlediska už je velká část rozhraní na takové úrovni, že je docela pohodlné i řešení těch jednoduchých, rychlých tasků (doslova) za pochodu. I kdyby se ukázalo, že pro to nějaký trh je, nejspíš potrvá roky, než to získá trakci aspoň jako Surface Pro (který je ale pořád okrajové zařízení). Mezitím ještě stihneš otočit aspoň jeden "obyčejný" telefon s Androidem úplně v klidu :D
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DAN_F: takže z toho bude klasickej MS průser... super...
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Moc lidí nejspíš ne, no :) I když pomineme cenu, tak přínosy toho dual-screen setupu pro většinu lidí dostatečně nevyvažují jeho nevýhody, kterých je překvapivě hodně. V kombinaci se složitostí UI z toho asi bude záležitost pro nějaké specifické power-usery a bohaté fanoušky MS.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    Microsoft Surface Duo | Press Briefing, August 11, 2020
    http://www.youtube.com/watch?v=R1CNwBzYqRs
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    NECROMAN: Na jednu stranu se nedá čekat, že to bude záležitost do 15k. Ale za tyhle peníze bych aspoň čekal lepší procesor, duální kameru a kdybych si vymýšlel tak i NFC. Co jsem zaslechl reakce, tak byly otazníky i nad baterií (bateriemi).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Surface Duo vyjde na 1399 USD, tak to nevím, kdo si takovou srandu koupí.
    Microsoft Surface Duo launches September 10 for $1,399 with preorders starting today | Windows Central
    https://www.windowscentral.com/surface-duo-announcement
    ACID
    ACID --- ---
    co tim myslis?
    XL1
    XL1 --- ---
    má někdo ještě zálohovanej soft na WM phone?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam