• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARMOSLAPAlbánie
    SHM8
    SHM8 --- ---
    GEKONZPRAHY: na šnorchlování to neni, ale...
    Guide to Thermal Baths in Albania • IIA
    https://invest-in-albania.org/guide-to-thermal-baths-in-albania/
    HERMANN23
    HERMANN23 --- ---
    Cestou z Albaniateku se mi do ruky dostal kupón na deset litrů dieselu zadarmo na Kastrati pumpách a fakt to funguje. Třeba je to drahý pro smrtelníky ale místní dostávaj takový kupóny? Netuším.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Dneska v Makedonii kousek za řeckejma hranicema (tušim že Florina nebo tak nějak) jsem tankoval za 34 korun. Čim je ta Albánie tak specifická? Je to nějakej podobnej případ jako u nás předražený operátoři, neboli "zákazník si to žádá"?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    ENEMY8194: Pardon, překlep, je to 43 korun. 189 lek
    ENEMY8194
    ENEMY8194 --- ---
    GEKONZPRAHY: To teda nevím kde a co jsi tankoval,my jsme v Albánii měsíc a ještě jsem netankoval za takové penize
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Simvás, dokážete mi někdo vysvětlit proč je tu tak šíleně drahá nafta? 48 Kč za litr je asi nejmíň, co jsme viděli. Jinak máme za sebou Theht, Vloru a teď jsme na pár dní kolem Ksamilu a asi zamíříme na Korfu.

    Nějakej tip na pláž u Ksamilu pro šnorchlování?
    DUHOS
    DUHOS --- ---
    GEKONZPRAHY: Snad si to nepletu, ale my na první zátah dojeli až do tohoto kempu, kde jsme byli na 24 hod. Ohrid je krásnej, neskutečně. Možná to chtělo i dvě noci.

    Tahle cesta tě dobře nasměruje na jih Albánie, kterej je úžasnej a se spoustou dalších míst ke který rovnou dojedeš. Pokud chceš primárně Albánii a netoužíš překonávat výškové rekordy, tak bych to vzal takhle kolem Ohridu a jich Albánie.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj, za dva týdny se chystám na dva týdny na Balkán, ale nejvíc času bych chtěl strávit v Albánii. Pojedu osobákem, celkem ve třech lidech.

    Dokázal byste mi někdo napsat v bodech kudy se mám vydat? Plácnu Budapešť - Sarajevo - Skadar - Theth atd...

    Nejsme zrovna zdatní chodci, netoužíme po celodenních túrách. Chceme někde nechat auto, udělat si maximálně dvouhodinovou procházku, pokochat se výhledy, zpět k autu, najít nějakou fajn restauraci pro místní, levné ubytování a druhý den po přejetí do dalšího města to samé :)

    Díky moc za pomoc.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    TOMASS: v Gjirokasteru v pevnosti je vrak sestřeleného amerického Lockheedu T-33
    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    OPERAHYPNO: cca před 10 lety jsme kupovali v Drači od místních výrostků přímo na pláži, jak je to teď netuším
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    DUHOS: kamarád má už bohužel zakoupenou letenku, proto ten research tamní scény - zemní cestou by předpokládám neřešil a jel pašungy
    DUHOS
    DUHOS --- ---
    DUHOS: My jeli pašung z Čech, ale nedoporučuji. Měli jsme kliku jak hrom. Hlavně teda já, protože jsem na rozdíl od ostatních nevěděl, že něco pašuju, tak jsem to neměl vůbec schovaný. :)

    V Srbsku nás třeba od prohledávání zachránilo, že jsme neměli tónovaná skla na dodávce.
    A Albánci nás prohlédli až při zpáteční cestě a po téhle zkušenosti kamarádi nechali zbytek hašiše ve zdi u Ohridu, kde je to asi dodnes.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    Tak teda dík za rady :D
    ADIK
    ADIK --- ---
    Ja bych jim na policko radeji nelezl :)
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    ADIK: + bonus zdarma prostřelený koleno
    SDN33
    SDN33 --- ---
    ADIK: lol..a kontakt na čistej heroin tam máš taky ne ?
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    ADIK: a tam funguje nějaký trh spojený s pastevectvím? Ptám se pro kamaráda, tak klidně konkrétněji, díky
    ADIK
    ADIK --- ---
    OPERAHYPNO: kdyz si zajede do hor, tak to bude mit rovnou od zdroje :)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    Ahoj, kamarád se chystá do Albánie a jelikož je to hulič, je pravděpodobný, že by se tam za těch pár dní rád zhulil. Je tu někdo, kdo dovede pro čecha popsat tamní konopnou scénu? (především Tiranë a Drač). Ale možná je můj dotaz blbost.
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    DUHOS: To jsem včera našel na internetu je to u té garáže ve skále kde mělo námořnictvo ponorky. Dočetl jsem se že do toho prostoru se nedá moc dostat. Pouze na nějakou vyhlídku odkud je to tak nějak vidět.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam