• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINANÁDRAŽNÍ GASTRONOMIE - restaurace, pajzly, hospody, bistra, okénka, stánky
    LALINA
    LALINA --- ---
    HONZISSH: jé, díky za pozvání!!
    HONZISSH
    HONZISSH --- ---
    LALINA: A mimochodem, pokud bys chtela ty, nebo KDOKOLIV dorazit, tak urcite.. Uz mi z te samoty hrabe..
    HONZISSH
    HONZISSH --- ---
    LALINA: jojo, ja tu ted pasu ovce..=).. Super ulet..
    BILYHAVRAN
    BILYHAVRAN --- ---
    LALINA: jj ... ale až po 10. červenci ;-))
    LALINA
    LALINA --- ---
    BILYHAVRAN: moc už nevěřím v možnost splnění snů, ale tak...za zkoušku nic nedáme...:-)
    nějakej víkend?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOUNTBATTEN: jo. To je zavřený :-(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOUNTBATTEN: Měli bychom tu krásnou léčebnu v Bílé Vodě ;-)


    Jinak teda těch nádražek mezi Bludovem - Jeseíníkem a konecem regionáních tratí zas až tak moc není. Tuším že v Hanušovicích, v Lipové Lázni, v Žulové, v té Velké Kraši a netuším, jak je to směrem na Zlaté hory.
    BILYHAVRAN
    BILYHAVRAN --- ---
    LALINA: což takhle někdy takovýto sen společně zrealizovat? .. kdo se přidá???
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    A protoze sem chtela dat info o jine nadrazce, ktetrou si pamatuju, z leta, tak opet musim reagovat na ZUZKAOU.
    To okenko je zavrene?
    Teda nevim,esli byla i vnitrni hospoda,ale byla tam na terase "zahradka", tedy venkovni stoly a okenko, kde se kupovalo pivo (Holba?) a i obzerstveni meli. VIm, ze pritel tam mel hamburger, ale takovej ten poctivej, ne Mekac a ani ne model "stanek na Narodni, kde behaj krysy":-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    :-))))))))))))
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LALINA: v tom pripade cIL cesty nemuze byt KAMKOLIV, ale LECEBNA PRO CHRONICKOU GASTRITIDU:-P
    LALINA
    LALINA --- ---
    MOUNTBATTEN: jo, to je můj sen...jet vlakem někam..kamkoli ..... a na cestě vystupovat na nádražích a testovat tam gastronomii :-))
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    tAk esli se bude vystupovat a provadet pruzkum pro recenzi na kazdem nadrazi, kde je nadrazuka, tak do Jeseniku pojedem tyden!!:-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    VDFLAT: :-)))))))
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    K výletu do Jeseníku se klidně připojím, ale je to celkem štreka, mám obavy, abychom se neindisponovali už cestou. ;-)
    BILYHAVRAN
    BILYHAVRAN --- ---
    ZUZKAOU: tak v nádražce sem párkrát byl .... znám se s některýma štamgastama ... ale ten lesní bar .. jakto že se mi o tom nic neřeklo?? ...
    LALINA
    LALINA --- ---
    ZUZKAOU: jé, ten jsem vždycky chtěla navštívit !!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ostatně kousek od nádražky v Lipové je Lesní bar. ;-)

    Originální lesní bar: pivo vylovíte z potoka, peníze necháte na pařezu - iDNES.cz
    http://cestovani.idnes.cz/originalni-lesni-bar-pivo-vylovite-z-potoka-penize-nechate-na-parezu-1jz-/igcechy.aspx?c=A090325_175201_igcechy_tom
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    V Jeseníku jste pochopitelně vítání. I s výletem do Velké Kraše, kde ta nádražka je fakt archetypální!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam