• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINANÁDRAŽNÍ GASTRONOMIE - restaurace, pajzly, hospody, bistra, okénka, stánky
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    PISKVOR: ja si spis predstavila Lalinu, jak si kupuje predrazenou kavu v kelimku, spuli, stoji v postoji "pokakala sem se" a foti se:-)))))
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MOUNTBATTEN: Dobrý den, jedno pivo a klobásu. [rachot desítek vypadnuvších očních bulv, kutálejících se dolů halou]
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    PISKVOR: tam je burger king, nebo stárbaks, ne? :-)))
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: nevim. Ale myslim, ze ted je zavrena pro rekonstrukci(?).
    Posledni dobou sem parkrat jela kolem a nesvitilo se tam.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A jak je to s Fantovou kavárnou? Furt to je meeting point homosexuální prostituce, nebo je zavřená a nebo to je kavárnaM
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Copak v Libni, ale je ještě něco na Hlaváku? V tom hypersuper (bývalá nová budova HN) medle pivo nečepují...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: jo to tam je, to neni lepsi herna, to je typicka zaplivana herna, ne?:-))
    A La Rocket mne bavi prave tim, jak se pysni, ze ma otevreno porad a pritom ma DYCKY zavreno!:-))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOUNTBATTEN: ne - vedle haly - s přímým průchodem, normální bar, či co. La Rocket jsem tam nikdy nezastihla otevřenou, pravda, většínou odtama odjíždím vlakem v půl sedmý a přijíždím před půlnocí...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Jenom teda, ZUZKAOU, mne zarazi to "ladeny jako sport bar"? Ja si pod sportbarem predstavuju o neco min zaplivanou hermu:-) Vic obrazovek na pousteni sportovnich kabnalu, o trosku min automatu, jinak blikajici svetylka, umakartovy stolky/rozklizeny dreveny atp.
    Coz mi teda La Rocket neprisla (pravda je, ze ted uz jen chodim kolem a vlastne uz pres mesic nebydlim v Libni, takze uz ne tak casto, tudiz nevim, jak moc se to zmenilo.) Na mne pusobi jako asepticky asexualni podnik, vypadajici jako luxusni bufet s predrazenou houskou:-))
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: no to je ta LaRocket a nic jinyho tam fakt neni.
    Krom stanku v hale (Relay a pak naka trafika). A La Rocket mne zklamala teda!

    Nicmene ja bych prisne dala NIC NEVYNECHAVAT. Vsude vystoupit, zjistit co tam je, ochutnat, zaznamenat, zreportovat!:-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A v Hostivaři nevím jak teď, ale před deseti roky, kdy jsme od tama většinou někam odjížděli se skautama, tak tam nic nebylo.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SAMMAEL: V libni je taková hospodo-pizzo- restaurace laděná jako sport bar.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    A v Libni neco je, nebo jenom ta LaRocket? I kdyz i tu bych ochutnal.
    LALINA
    LALINA --- ---
    na peroně už nic není...
    SCHUTTERSTEIN
    SCHUTTERSTEIN --- ---
    MOUNTBATTEN: Taky bych do toho šel, hlavně vynechat Vysočany, tam je lepší i teplej birell na peróně :)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    MOUNTBATTEN: Jsem pro :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    po novým roce, tdko už né...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Nepadl tady nabvrh zelezni tour de nadrazky po Praze?
    Vim, ze padl ustne z Lalininich ust cestou z hospody U milionu, kdyz jsme sli kolem nadrazi Hostiovar, ktery ma, ci nema nadrazku? Hah?

    Bych videla ideu vzit nejake Sko a sejit se na jeho prvni zastavce v Praze a projet ji az na konec Prahy. Trebas takova S7 je ve vsedni den vyhodna, jede z Radotina do Klanovic pres centrum:-) (Smichac, hlavak, Liben, Kyje....)
    SCHUTTERSTEIN
    SCHUTTERSTEIN --- ---
    V Brandejse nad Labem maj v nádražce kusovky za bůra, po ránu zachránila :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Prostor nádražky v Šumperku je zrekonstruován a k pronájmu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam